Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako vec dodje do toga da mora on, ja bih se ugovorom zastitio do krajnjih granica, do onoga da ide na fizicke preglede jednom mesecno i da imamo pravo da raskinemo ugovor bez placanja ako nije u okviru odredjenih parametara. A Radonjic ce imati mnogo, mnogo posla. Meni se to nikako ne svidja, a bojim se da ce u odredjenom momentu popustiti i uprava i on. Igracemo u Areni. Treba nam mecka za taj cirkus.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • postali ste gori od arsenalove teme, treba mi godisnji da bi sve iscitao.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Prelazni rok je jednom godisnje
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Само треба бити стрпљив са Дарком. Сад му је најбоље да дође код нас, поготово што играмо ЕЛ. Не сумњам ја у Човића и његове способности.

          Comment


          • Suzdrzavao sam se dugo da napisem ista o Milicicu da ne bi baksuzirao, ali moram.
            Previse losih stvari sam se nagledao u Minesoti da bi bio optimista. Sto je najgore izgleda da je Darko bio dosta jak na recima u razgovorima sa trenerima u Minesoti pa je uspeo da nagovori svakog od njih da mu pruze vecu sansu cak i u ofanzivnim semama u kojima je bio poprilicno los. Secam se da je cak i Adelmana naterao da prvih 5 poseda lopta ide njemu na post da bi se razigrao u napadu. Onda vidis kako ga izguraju iz pozicije igraci fizicki slabiji od njega, kako se poluhorog odbije od obruca na trojiku, kako zakucavanje pretvori u polaganje jer je osetio kontakt pa lopta ni ne pogodi obruc itd. Kao nikad u zivotu zelim da me demantuje i da ispadnem budala sto sam ovo napisao ali nikako ne mogu da budem optimista da ce se to i desiti.

            Comment


            • http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=724167

              Comment


              • posto mi je prva zelja ovog prelaznog roka ispunjena mislim da je vrijeme da iznesem i drugu vidim da se po novinama i portalima provlaci strouberi iz cibone...bas protiv nas je odigrao vrhunski onu tekmu u pioniru ali i pored te, imao je jos dosta dobrih utakmica...odlican atleta, dobra odbrana, sto bi rekli ovi nasi komentatori ima dobre lateralne kretnje pa je u stanju da dobro brani na perimetru ali i na niskom postu...jeste visok 196cm ali je nominalno trojka u evropskoj kosarci tj. najcesce sam ga gledao na trojci iako na netu pise da je pg/sg...u napadu nista briljantno ali je pouzdan, vjerujem da ne moze imati amplitude od sjaja do ocaja kao sto je recimo skot imao ove godine...po mom misljenju bi bilo dobro da on popuni tu sf poziciju ako tu necemo dovoditi domaceg igraca (keselj ili vec neko drugi ali mi ne pada na pamet...suput? iako je u zadnje vrijeme zbog viska kg neka lazna cetvroka...pu pu daleko bilo, ne svidja mi se taj igrac ) p.s. zamislite pritiska na prvu liniju kad stavimo nelsona da cuga protivnickog sg, a strouberija da davi pg...uff bas bih volio to da vidim

                Comment


                • Jurimo ga, postoje sanse.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • sta je sa savovicem? jel on ostaje ili ide u bilbao? koliko moze biti obestecenje ako ide 200-300k?

                    Comment


                    • Pre finala je bilo prica da ce verovatno out, sada je blizi ostanku. Zavisi sta cemo izboksovati za strance, moguce da Borisa uskoro svrstamo kao domaceg. Onda bi nam recimo Pero postao jos zanimljiviji. Ali stvarno je jos jako rano.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Stroberi ostaje skoro izvesno u Ciboni, Spahija je trazio ako on dolazi da ostanu skoro svi pogotovo Saric,Stroberi i Blesingejm
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Euroliga je Euroliga. A i plata nece biti losa.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Dzabe ja pisem ovde bilo sta, uzivajte, neka vas manipulisu.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Zika Pauk vise nije u klubu. Da vidimo da li je ovo prokletstvo do njega.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Zika Pauk vise nije u klubu. Da vidimo da li je ovo prokletstvo do njega.
                                Ja sam mislio da je to do tvog imenjaka Ilica
                                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                                Comment

                                Working...
                                X