Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ćoki će čekati prvu povoljnu priliku i neku značajniju pobedu da bi mogao da kaže znao sam a vi sa raznih portala i foruma ne znate.
    Možda i ne bude takve prilike pa sav oznojen dođe da opravda Šilbovanja.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by NaviSK View Post
      Nigde neces i naci tu vest u nasim botovskim medijima! To ce nam sve u lice saopstiti gazda, kada za to dodje vreme uz pricu da smo i za radili kusur od 200-300k! Zivi bili pa videli! To je ne vidjena glupost da je Gavrilo nesretni odlucio da Gist ne putuje u Berlin i Kaunas jer ima 16 igraca i svi mogu, a jedino sin MORA da igra!
      Rekao bih da je u pitanju kretenizam u rangu Informera , Kurira ,Aloa, Telegrafa i ostalih povraćoida. Dakle, izvor informacije ili gtfo.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Rekao bih da je u pitanju kretenizam u rangu Informera , Kurira ,Aloa, Telegrafa i ostalih povraćoida. Dakle, izvor informacije ili gtfo.
        Našao sam na twiteru o Gistu, Blic piše, Telegraf...
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Inače, od naših centara najbolji je bio Odžo.

          Šteta za njega što uglavnom provodi vreme na parketu sa Fićom.

          Kuz je bio dibiduz i protiv Asvela i protiv Partizana. Gist isto.

          Za Simanića sam pre nekoliko dana napisao komentar u kojem sam krivio trenere zbog njegovih igara.

          Cvrc, zajeb'o sam se. Nema taj momak ono šampionsko u sebi.

          Odigraće jednu ili dve dobre utakmice pa će onda štetovati u narednih pet.

          Deluje i da malo radi na sebi. I dalje ima da ponudi samo šut i neku blokadu, to je sve.

          Comment


          • Doziveo sam da Filip Covic resava derbi. Filip Covic resava derbi a mi imamo nikad skuplji tim u istoriji.

            Najveca bruka u istoriji KK CRVENA ZVEZDA filip covic. Ta karikatura sutira sa 9 m, zatim pravi nesportsku i onda gazi liniju i sve to u tri napada u posjednjih 100 sec derbija koji odlucuje jedna lopta. Pa BOJKOT svake naredne utakmice dok AMATERCINA ne ode.

            Podrzavao sam Nebojsu kroz razne faze. I kad je Radonja otisao, i sa Alimpijevicem jer mislim da ta kombinacija sa FMP nam daje zdravu osnovu. Pogotovo jer je u Srbiji blato u svakoj sferi drustva.

            Sada, kada tvoj sincina resava derbi a ti dajes otkaz Gistu, Lorencu ti si sve samo ne covek koji zasluzuje podrsku. Izgubio si kompas i izgubio podrsku brojnih realnih Zvezdasa.

            Sto se tice Gavrilovica. Uspeo je, ostace upisan ko najveca sisa ikada u Zvezdi.
            Last edited by From downtown; 18-11-19, 16:10.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Našao sam na twiteru o Gistu, Blic piše, Telegraf...
              To i kažem. Ima svega nekoliko sportskih portala kojima verujem. Blic nije među njima.
              Last edited by dekkard; 18-11-19, 16:25.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Samo jos jedno. Tesko ce biti uci u PO ABA.

                Buducnost igra stabilno, Olimpija takodje, Partizan je u boljoj situaciji a mi idemo Primorskoj u goste. Ako se nesto ozb ne desi protiv Primorske u gostima ce pasti odluka idemo li u PO.
                Last edited by From downtown; 18-11-19, 16:31.

                Comment


                • Covic je imao srece sto je naleteo na Dejana Radonjica. Evo sad ima i vise para, ali nema sistema. Radonjja je sa Rebicem i Tejicem u 12 igrao f8. Lazic, Jovic i Guduric kao nosioci su bili slati u svlacionicu, ostali na kraj klupe vise puta. Znalo se ko kosi a ko vodu nosi. A sad vepar junior resava derbi kod trenera ceduljasa. Tu ne pomazu ni skupa pojacanja. Tu je propas’ zagarantovana.

                  Comment


                  • Ova utakmica je u rangu one po važnosti protiv Venecije koju je Partizan dobio u Italiji.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ako tako razmišlja struka i uprava te igrači, raumem kako i zašto izgledamo kako izgledamo. Svaka utakmica je bitna, svaka pobeda je bitna, samo način da nešto iskrivljeno kažeš kako ćeš garant zijaniti je rečenica "ova utakmica je nebitna".
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Ako tako razmišlja struka i uprava te igrači, raumem kako i zašto izgledamo kako izgledamo. Svaka utakmica je bitna, svaka pobeda je bitna, samo način da nešto iskrivljeno kažeš kako ćeš garant zijaniti je rečenica "ova utakmica je nebitna".
                        Da se opkladimo da će i Partizan i Budućnost i Cedevita Olimpija i Zvezda da gube do kraja sezone u ABA?
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Covic je imao srece sto je naleteo na Dejana Radonjica. Evo sad ima i vise para, ali nema sistema. Radonjja je sa Rebicem i Tejicem u 12 igrao f8. Lazic, Jovic i Guduric kao nosioci su bili slati u svlacionicu, ostali na kraj klupe vise puta. Znalo se ko kosi a ko vodu nosi. A sad vepar junior resava derbi kod trenera ceduljasa. Tu ne pomazu ni skupa pojacanja. Tu je propas’ zagarantovana.
                          Bravo

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Da se opkladimo da će i Partizan i Budućnost i Cedevita Olimpija i Zvezda da gube do kraja sezone u ABA?
                            Ne kladim se.
                            Klub koji tankuje i predaje unapred utakmicu nikada na kraju ne prođe dobro, ti vrv misliš da je Zvezda tankovala protiv Budućnosti, Krke i sinoć protiv Partizana.
                            Mslim da je Zvezda svoje rezerve poraza potrošila sinoć a moguće je, nije da nije moguće, pogotovo ako NČ i FČ nastave svoje dokazivanje uništavanjem kluba.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • To znači da nisi siguran u svoju tvrdnju.
                              Ako se posmatra iz te perspektive, da će svi pretendenti na tirulu gubiti, dolazi se do zaključka da ova utakmica rezultatski nije toliko bitna, jer se poraz anulira pobedom kada budemo bili domaćini više od tri razlike, baš kao što je to uradila Venecija.
                              Da li poraz ima psihološke posledice, o tome se da diskutovati, ali potencijalno može da bude dobar i sa te strane da bude katalizator dovođenja trenera i pleja, i povratka D. Browns u roster.
                              U ove priče ala Tegeltija/rahmetli Boško Đokić od likova koji se odjednom pojave na forumu ič ne verujem, jer previše liče iz godine u godinu, jedna na drugu, i vređaju inteligenciju čak i prosečno retardiranog navijača koji guta svaku katastrofičnu vest kao Asa Akira ljubavnu tekućinu.
                              Videće se sve vrlo brzo u danima koji dolaze.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Odem posle 100 godina na RSB.. Pa tamo se vise pljuje patuljak nego ovde kod nas.. Bas sam se iznenadio.. Mislio sam da tamo vlada cenzura i da pisu samo Covini sendvicari.

                                Kako je Laki promenio klimu kod navijaca sa nekoliko klipova i za kratko vreme. Do pre mesec dana je bilo nas par koji smo trubili o Filipu Covicu.

                                Na fb opsta pljuvavina

                                Filip je zavrsio sa Zvezdom, to je jasno kao dan.. Moze se reci da smo uspeli da ga najurimo.
                                Sinoc je pokusao da se proslavi i preokrene situaciju u svoju korist ali je opet ispao debil.
                                Moja je zelja da odjebe iz kluba zajedno sa ocem, onda se mozda stvore uslovi da se Radonja vrati u klub.
                                Last edited by Antona; 18-11-19, 19:36.

                                Comment

                                Working...
                                X