Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-...ezna-pojacanja

    Comment


    • Covic demnatovao. Polako, to je prepisano. Ja cu prvi ovde objaviti cim saznam, uopste nema potrebe za facepalmovima, ovo bi bila najbolja vest za klub od dolaska Pesica.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Skup je,Radonjic ima ideju,moze da postane fantastican trener,forsira odbranu....I ako ga dovedemo to znaci da smo neozbiljan klub.

        Comment


        • Kako neozbiljan klub moze dovesti Top 5 evropskog trenera. Da li vi shvatate da je ovaj covek u rangu sa Pesicem, Mesinom, Dudom, Blatom... Da je neko ko je redovno pravio problema prejakim Realu i Barseloni, otimao im titule kada su uzimali evropske ili bili u finalu? Trenercina u najboljim godinama, ovo je nevidjen splet okolnosti da uopste imamo sansu da ga dovedemo. Moramo da izbacimo tesko naoruzanje, jer nam je Partizan standardno problem, a izgleda da i Cibona sprema mocan tim. Mi ako ne daj boze ne udjemo u EL to kosta mnogo vise od 400k koliko bi dobio Ivanovic.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Kako neozbiljan klub moze dovesti Top 5 evropskog trenera. Da li vi shvatate da je ovaj covek u rangu sa Pesicem, Mesinom, Dudom, Blatom... Da je neko ko je redovno pravio problema prejakim Realu i Barseloni, otimao im titule kada su uzimali evropske ili bili u finalu? Trenercina u najboljim godinama, ovo je nevidjen splet okolnosti da uopste imamo sansu da ga dovedemo. Moramo da izbacimo tesko naoruzanje, jer nam je Partizan standardno problem, a izgleda da i Cibona sprema mocan tim. Mi ako ne daj boze ne udjemo u EL to kosta mnogo vise od 400k koliko bi dobio Ivanovic.
            Sjajan trener, ali je preterivanje svrstavati gau top 5 i porediti ga sa Dudom, Mesinom i slicnima..
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Po meni su oni u istom rangu, dooduse Dusko ima nesto manje trofeja, ali je bio i u dosta ekonomski slabijem klubu nego prethodno navedeni.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • To stoji, slazemo se u tome, ali tesko da se to moze tako gledati... A i on je isto bio u Barseloni pa se i nije bas pokazao... A evo jedan primer iz sveta fudbala kada bi se gledali rezultati postignuti u skladu sa budzetom ekipa Martinez koji je vodio Wigan bi bio jedan od najboljih trenera na svetu, takodje bi se onda u kosarci Dusko Vujosevic mogao svrstati u isti taj rang u kom je Ivanovic. Ali po meni je to neozbiljno, npr Mesina ima, cini mi se, 4 Evrolige, a Ivanovic nijednu, pa je glupo porediti...
                Last edited by mark !t zer0; 18-06-13, 11:27.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Ivanovic je dosao u onom periodu kada se Barselona raspala posle Bodiroge, Pesica i ostalih, imao je slabiji roster, sem u poslednjoj sezoni kada je stvarno zakazao. Inace dosta podseca na Vujosevica pogotovo po pristupu, samo nema onu Duletovu tamnu stranu.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Oglasio se klub (saopstenjem ) i demantovao bilo kakve planove da se menja Radonjic.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Jel se zna nesto oko Blazica u vezi finansija?

                      Comment


                      • Олимпији је за Блажича плаћено 150.000 евра.

                        Comment


                        • A njemu?

                          Comment


                          • Не знам само сам ово ископао, контам да ће се Човић огласити ових дана.

                            Comment


                            • Nije izgleda Olimpiji placeno nista, dugovali su mu 6 plata. Ne znam koliko ide njemu godisnje, ali znajuci nasu praksu izmedju 250 i 300k.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Nije izgleda Olimpiji placeno nista, dugovali su mu 6 plata. Ne znam koliko ide njemu godisnje, ali znajuci nasu praksu izmedju 250 i 300k.
                                Не знам, ово је са сајта redstarbelgrade.info

                                Клуб је на званичном сајту објавио да је уговор потписан на три године, словеначки Шпорт је потврдио информацију redstarbelgrade.info да одштета износи 150.000 евра, а овом медију је тачност потврдио председник Црвене звезде Небојша Човић. Огласио се и менаџер Блажича, Александер Рашковић, који је честитао "новом момку са Дорћола".

                                Comment

                                Working...
                                X