Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahahah lebe mekani. Filip je mvp

    Comment


    • 13 trojki a gledas hoces li raspalu Cibonu dobiti. Kakva odbrana, ovako jadno nije bilo ni pod Vladom Vukojicicem.

      Comment


      • Nastavlja se tutubanska igra u ABA ligi. Trojke su nas večeras spasile.

        Nikako da vežemo nekoliko dobrih utakmica. Večeras je razlog i nemotivisanost, bezvoljno smo odigrali veći deo utakmice.

        Ono što je radio Tomić sa Simanićem nastavlja i Gavrilo. Nemaju poverenja u njega.

        Ponavlja se ono što se radilo sa njim prošle sezone. Odigra dobro jednu utakmicu ali ako na sledećoj zabrlja u prvih 4 minuta klupira se, a na sledećoj ga nema ni u igri.

        Ne može se tako dobiti od njega kontinuitet dobrih igara.

        Comment


        • Filip je i trebalo da bude treci plej i da odradjuje ovakve meceve, a ne da se blamira u EL.
          Last edited by Storm; 03-11-19, 18:50.

          Comment


          • Bezobrazne odluke sudija.
            Iz godine u godinu,imamo ubedljivo najgori status u ligi kod sudija.
            Šteta što nam nisu , posle silne kradje i poniženja vrhunskih igrača i sportista i višestrukih prvaka, dosudile tj previdele neke korake u našu korist da se gebelsi nasladjuju malo.
            Sa ovakvim odnosom smo se borili svih ovih godina zbog kvaliteta ekipe,ali u ovakvim uslovima mrka kapa.
            Last edited by L a z a r; 03-11-19, 19:14.

            Comment


            • I opet se Filip blamirao.
              Iako je dao te tri trojke i par slobodnih bacanja, on je promašajima, ulazima koji su više wtf i već prepoznatljivim gađanjem gornje ivice table u napadu dosta pogurao Cibonu da pripreti. Ono zbog čega i pišem ovaj post je smehotresna odbrana malenog, ta pokušavanja preuzimanja čim ostane na višem igraču (što je uvek, moramo priznati, osim kada brani Iliju Đokovića), ta trčkaranja levo, desno kad ne zna gde bi i na kojeg igrača, to kada u srcu reketa Cibona dobije mismeč a on se samo okrene i pobegne do linije za tri poena da čuva ko zna koga. Ta njegova igra u odbrani je bila pogubna po nas, ona dodavanja, kada telefonira koja su i rezultovala izgubljenim loptama. On čak ni protiv Cibone ne može da odigra kvalitetno. Jedva čekam Lakija da uradi klip jer ima puno lipog materijala.
              Da nije njega bilo bi preko 20 razlike.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Nešto što sam primetio na par utakmica, to su prelake odluke sudija da sude Gistu ličnu u napadu. Veliko nepoštovanje prema njemu i sinoć je prvi put pokazao (Gist) nezadovoljstvo takvim odlukama koje su i njega uspele da izbace iz ritma.
                Last edited by nebitan; 04-11-19, 13:36.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Njemu su,Gist,svirali tri faula u napadu.
                  Pretpostavljam da takav kriterijum nije doživeo u karijeri?
                  Fajeu su izmislili neke faulove,Dobriću,Beronu.
                  Interesantno da postoje ekipe koje,iz godine u godinu,imaju privilegovan status i dosta "malih" utakmica dobiju uz obilatu pomoć sudija neretko sa par koševa razlike..I to vrlo često i olako prodje neopaženo.
                  Na prvu primedbu(sa razlogom očigledan faul nad Radanovim )trenera FMP_a usledila je tehnička.Totalno neujednačen kriterijum kod dosudjivanja faulova.
                  Sa druge strane konstantno prigovaranje na svaku odluku, hvatanje za glavu, gestikulacije,često i pretnje,psovanje i za takvo ponašanje budu nagrađeni kao razmaženo dete.

                  Comment


                  • Originally posted by L a z a R View Post
                    Njemu su,Gist,svirali tri faula u napadu.
                    Pretpostavljam da takav kriterijum nije doživeo u karijeri?
                    Fajeu su izmislili neke faulove,Dobriću,Beronu.
                    Interesantno da postoje ekipe koje,iz godine u godinu,imaju privilegovan status i dosta "malih" utakmica dobiju uz obilatu pomoć sudija neretko sa par koševa razlike..I to vrlo često i olako prodje neopaženo.
                    Na prvu primedbu(sa razlogom očigledan faul nad Radanovim )trenera FMP_a usledila je tehnička.Totalno neujednačen kriterijum kod dosudjivanja faulova.
                    Sa druge strane konstantno prigovaranje na svaku odluku, hvatanje za glavu, gestikulacije,često i pretnje,psovanje i za takvo ponašanje budu nagrađeni kao razmaženo dete.
                    Tehnička treneru je došla kada nisu sekiricu pred očima sudije ispod koša sudile i Jovanović protestovao, bilo je još takvih u toj četvrtini (malte ne uzastopnih "izbijenih" lopti) te sam batalio gledanje te utakmice.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Pogledaj samo poslednji koš 2+1 u prvom poluvremenu.
                      Takve korake su sudili par puta FMP u.
                      Odgurivanje loptom na ulazu, naročito Gordić,obilato koristi jer umesto faul u napadu obično dobije koš faul.

                      Comment


                      • Jeste nam lose sudjenje u ABA i to prilicno lose. Mada to ne opravdava nasu ocajnu "igru".
                        Ne znam ni kako bi to mogli popraviti. Apeli i saopstenja obicno ne urode plodom mozda ako neko zna koji auto ima najveci gepek? Ili da Nesi Ilicu nabavimo plasticnu Utoku pa da mase sa njom...

                        Comment


                        • Jedino,Ivane,da se konstantno ukazuje na očigledno kraduckanje u korist jednih i na štetu drugih.
                          Praviti video klipove, analize jer ovo se primilo kao da je normalno.
                          Ja sam ubedjen da su oni (sudije i sudijska organizacija)hteli da se roknu iste večeri kada nisu videli Bilijeve korake.

                          Comment


                          • I slažem se sa tobom oko očajne igre, ali pored toga da smo imali sudijski kriterijum kao neki,mi bi "lagano" dobili Krku i Budućnost.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan9 View Post
                              Jeste nam lose sudjenje u ABA i to prilicno lose. Mada to ne opravdava nasu ocajnu "igru".
                              Ne znam ni kako bi to mogli popraviti. Apeli i saopstenja obicno ne urode plodom mozda ako neko zna koji auto ima najveci gepek? Ili da Nesi Ilicu nabavimo plasticnu Utoku pa da mase sa njom...
                              Mislim da je ovo rešenje:
                              Ili ovo:
                              Last edited by nebitan; 04-11-19, 14:52.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Прати ли ко Ристића, 30 поена против Зенита. Страшна партија.

                                Comment

                                Working...
                                X