Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zato sto je Dusko Ivanovic Top 5 evropski strucnjak. Zamisli da Karlo Anceloti moze da preuzme Zvezdu u fudbalu, a ti kazes, ne, Robi mi odgovara. Cool, mlad talentovan strucnjak i to, ali ovako nesto se ne propusta. Plus ako on dodje, onda mogu da istrpim Milicica. Kod ovog ne sme da se prdne bez dozvole sa dva prsta i to se zna od prvog treninga, ludak i fanatik, a kosarka u malom prstu.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • To stoji, bas posvecen i kod Ivanovica se non-stop radi, dosta igraca se u TAU/Caji zalilo da su treninzi ,,preteski,,
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Ocigledno je da u evropskom basketu dobro prolaze treneri fasisti/sadisti, pa sto ne probati. Plus, ovo ce biti dokaz da Covic sazreva u 50 i nekoj i da nece da svisne ako mu neki trener kaze da mu se ne mesa u posao.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Da brate ali ipak sam zgotivio ovog Radonjica gotivan lik
          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • Nidje veze, iako se razmisljalo. Teraj dalje.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by jevta1992 View Post
              Da brate ali ipak sam zgotivio ovog Radonjica gotivan lik
              Bas me briga ko je gotivan ko nije, hocu rezultate. Ako stvarno postoji promil sanse ne treba uopste razmisljati. Sto je veliko ako.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ko da tera Shone ili Ja?
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Svi.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Jedino ako je uslov za dolazak Darka da dodje Dusko onda bez razmisljanja!!!
                    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • Ja sam vise rekao za sebe, da bih onda ja to lakse progutao. Ja stvarno ne vidim kako ce Radonjic uz svu dobru volju i znanje moci da kontrolise Darka. Nisam siguran da ce se igracima svideti ovaj izbor, jezici ce im ispadati od prvog dana, ali bi zato bili najspremniji u ABA ligi bez frke.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Mada cim Darko do sada nije potpisao cisto sumnjam da se na njega racuna...znas li nesto oko toga???
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • Gde ce jos da potpisuje, imace pretezak ugovor ako dodje, bolje to obaviti sto kasnije ako bi vec moralo. Dovodicemo mi igrace do oktobra, ovo je tek pocelo, mi smo Jaku potpisali 5 nedelja pre prvog pojacanja prosle sezone.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Pa nama na svakoj poziciji osim 2 potreban po 1 igrac jedino mozda dovedemo 2 centra ili 2 cetvorke ako ode Savovic...
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Ako promenimo Radonjicu,ja stvarno vise ne znam sta da mislim o Covicu...Negde na polusezoni ce se pokaciti Ivanovic i Covic jer mu prvi nece dati da ulazi u svlacionicu na poluvremenu,i onda dolazimo opet do Djokica,Ace Petrovica...

                              Comment




                              • Cuci majica kao da je rodjen u njoj
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X