Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stojanče View Post
    Tebi svaka čast! Nije važno protiv koga igramo uvek si tu.
    Nikad ne odustaj od kkcz. Jedna od dražih pobeda

    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Bravo!

      Odlična naša utakmica. Pad u poslednjoj četvrtini je očekivan, teško je držati onakav ritam tokom cele utakmice.

      U svakom slučaju je i opomena jer se predugo držala petorka na parketu koja je bila nemoćna i u napadu i u odbrani.

      Da odmah utefterišem i 40 'iljade evrića.

      Comment


      • Originally posted by Stojanče View Post
        Bravo!

        Odlična naša utakmica. Pad u poslednjoj četvrtini je očekivan, teško je držati onakav ritam tokom cele utakmice.

        U svakom slučaju je i opomena jer se predugo držala petorka na parketu koja je bila nemoćna i u napadu i u odbrani.

        Da odmah utefterišem i 40 'iljade evrića.
        oDMA URACUNAJ I MILION ZA bORISU NA KRAJU SEZONE .....

        Comment


        • ovi sto brane filipa, je l vam jasno zasto nam treba drugi plej? ovih 6 minuta i 0 poena...ruku na srce imao je jednu top asistenciju ka dzenkisu...

          Comment


          • ZA eL NAMA TREBA JOS JEDAN ODLICAN PLEJ...JASNO

            Comment


            • Odlična utakmica i onda u 4/4 umalo da prospemo, neko će reći pa nisu spušatli razliku ispod 12, jeste ali momentum su imali i da su ostavili omalenog pleja bilo bi belaja. Pored njega i negovog statiranja su neke nerezonske šuteve uzeli i Perper i Gist ali to je prouzrokovano lošom organizacijom napada omalenog pleja. Hvala bogu da je urađena izmena na mestu pleja i sve je došlo na svoje mesto (trebalo je još par napada jer kada kola krenu nizbrdo treba daleko više snage da se zaustavi i krene uzbrdo).Srećom nas nije skupo koštala isključujuća Lazi.
              Ono što me raduje jesu igra Simane, Beron konačno proradio i ogroman i brz povratak igri i to vrlo kvalitetno Kuza. Neko reče da Lorenco igra bez emocija, boga mi igra on sa dosta emocija, raduje se, nervira...i to je dobro.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                ZA eL NAMA TREBA JOS JEDAN ODLICAN PLEJ...JASNO
                To reci tata Nesi. Da imamo jos jednog pleja opusteno bi se borili za top8. Ovako 10 pobeda max i to e to.

                Comment


                • Каква част за Дерика Брауна да сваки дан тренира са Боришом.
                  Свака част момци!

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    To reci tata Nesi. Da imamo jos jednog pleja opusteno bi se borili za top8. Ovako 10 pobeda max i to e to.
                    не играмо ми само ЕЛ ...ima mesta i za Filipa ali dajte jos jedan plej da dodje i oterajte Derika kljakavog da ga ne gledamo

                    Comment


                    • Sjajna utakmica, malo mi nije jasan Borisa na klupi u 2/4 kada Deda apsolutno nije pokrivao reket niti je u napadu doprineo.
                      Bas smo pokazali zube, još nas u napadu krenulo. Samo opet nam se desila 6min totalne staticnosti, al ajd pobjeda velika ko Sorajina sisa

                      Comment


                      • Meni se dopada Gavrilović, mislim da poznaje dobro roster, u dušu što se kaže i mislim da je svestan da je Felipe amater i da služi samo da Braun uhvati malo daha, još da mu iseče minute i bombonica, pa čak i po cenu da premosti sa dvojkom na pleju ili čak Davidovcem.

                        Boriša opet izdominirao, mislim da dečko nema više potrebe da se dokazuje, valjda je napokon svima jasno kakvog igrača imamo.

                        Comment


                        • Filip dominacija.

                          Bravo za ekipu i sjajnu pobedu. Uspeli su jos jednom da sakriju amatera.
                          Last edited by From downtown; 31-10-19, 22:15.

                          Comment


                          • Konacno dobra utakmica, ali bas dobra i ovaj pad na kraju je normalan. Ali da ne poletimo ,sledi vazan mec sa Cibonom pa veliki Real. Mec po mec i nadam se trener.

                            Comment


                            • Radije bih pare (ako ih ima) preusmerio na kakvog dobrog pleja, koji bi se uklopio sa Lorencom a malenog bih pomerio na poziciju 13-o **ase. Čini mi se da Gavrilović (kao što reče Brajkula) poznaje igrače, sa njima je kompletne pripreme a nije neki nemač pojma. Mislim da pomeranjem Filipa na poslednju stolicu i davanje igre u garbidž tajmu kako bi zadovoljili sujetnog tatu dobijamo onu "I vuk sit i ovce na broju". Ako se to ne des dešavaće se sve gorestanje na tribinama tj biće sve manje gledalaca. Mislim da jedan telefonski poziv velikog proroka rešava sve.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • bitno je da u ABa dobijemo par narednih da dobijemo samopouzdanje ...Real ce biti veliki zalogaj ...Simana raduje ,Kuzma polako krece ,,vidi se da jos nije ni na 50 % a znaci nam ..

                                Comment

                                Working...
                                X