Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nesini botovi poznatiji kao Nesine sline

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Nesini botovi poznatiji kao Nesine sline

      Poštujem ljude koji imaju ubeđenje, one koji rade iz neke koristi...nikada. Ne mogu da se otmem utisku da neki idu kontra radi kontre jer takav smo narod izinat nam je na prvom mestu.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post

        Poštujem ljude koji imaju ubeđenje, one koji rade iz neke koristi...nikada. Ne mogu da se otmem utisku da neki idu kontra radi kontre jer takav smo narod izinat nam je na prvom mestu.
        Upravo tako. Bez argumenata, samo kontra i samo bahato. I to na stetu kluba za koji navodno navijaju. Sinoc Filip 0 poena i jedini negativan index u ekipi i oni glasaju da je bio najbolji na terenu. More mars stoko prodana i vi i taj za koga glasate. Nema vise postovanja prema gamadi. I ja sam do ove sezone bio covek koji nikad nije rekao ruznu rec za nekog igraca Zvezde, ali sa bagrom mozes samo njihovim jezikom. Kultura tu ne pije vodu. I da, moja borba je u hali, ne na forumu. Nisam sam i svi posteni Zvezdasi su dobrodosli.
        Last edited by Storm; 30-10-19, 19:30.

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Ko je glasao? Filip, tata, mama, žena (u stvari za ženu nisam siguran). Gde je još 6 glasova?
          ali koji je to patološki level satisfakcije da ti izglasaju sina za najboljeg igrača iz duela sa Efesom,
          nakon onog Filipovog igranja žmurki i šuge po terenu.

          Comment


          • U saopstenju KK Nebojsa Covic od 29.10 2019 jedno od pitanja glasi :
            – Zašto se ne analiziraju loši rezultati svih muških reprezentativnih selekcija u 2019.godini? Zašto, iako je po Statutu nije formiran Stručni savet?
            http://kkcrvenazvezda.rs/2019/10/29/...crvena-zvezda/

            A evo vesti od pre vise od godinu dana 11.9.2018 sa Skupstine KK Crvena zvezda:

            Takođe su informisani o skorom formiranju Stručnog saveta, u čijem će radu učestvovati brojne legende kluba (Vladimir Cvetković, Dragan Kapičić, Vladislav Lučić, Dragiša Vučinić...).
            http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...-Strucni-savet

            Posebne tačka dnevnog reda bila je formiranje UO čijem sastavu će se nači ljudi iz privrede , kao i formiranje Stručnog saveta kluba, u čijem radu će (i za koji su već dali načelan pristanak) učestvovati brojne legende kluba. Nakon konstitutivnih sednica stručnog saveta i UO, javnosi će biti prezentirana kompletna informacija o Stručnom savetu kluba.
            http://sportklub.rs/Kosarka/Srbija-K...na-zvezda.html

            Zna li neko postoji li Strucni savet KK Crvena zvezda?

            Comment


            • Jel igra D.Brown

              Comment


              • Originally posted by Pera zdera View Post
                U saopstenju KK Nebojsa Covic od 29.10 2019 jedno od pitanja glasi :
                – Zašto se ne analiziraju loši rezultati svih muških reprezentativnih selekcija u 2019.godini? Zašto, iako je po Statutu nije formiran Stručni savet?
                http://kkcrvenazvezda.rs/2019/10/29/...crvena-zvezda/

                A evo vesti od pre vise od godinu dana 11.9.2018 sa Skupstine KK Crvena zvezda:

                Takođe su informisani o skorom formiranju Stručnog saveta, u čijem će radu učestvovati brojne legende kluba (Vladimir Cvetković, Dragan Kapičić, Vladislav Lučić, Dragiša Vučinić...).
                http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...-Strucni-savet

                Posebne tačka dnevnog reda bila je formiranje UO čijem sastavu će se nači ljudi iz privrede , kao i formiranje Stručnog saveta kluba, u čijem radu će (i za koji su već dali načelan pristanak) učestvovati brojne legende kluba. Nakon konstitutivnih sednica stručnog saveta i UO, javnosi će biti prezentirana kompletna informacija o Stručnom savetu kluba.
                http://sportklub.rs/Kosarka/Srbija-K...na-zvezda.html

                Zna li neko postoji li Strucni savet KK Crvena zvezda?
                Postoji: Predsednik N.Č, potpredsednik i najvažniji član V.Č., član F.Č. ...
                Šta će njemu savet kada sve to najbolje zna sam?
                Mrkela: Kako da igra kada je najavljeno da još bar desetak dana neće moći da igra?
                Last edited by nebitan; 31-10-19, 11:59.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Wingwalker View Post
                  ali koji je to patološki level satisfakcije da ti izglasaju sina za najboljeg igrača iz duela sa Efesom,
                  nakon onog Filipovog igranja žmurki i šuge po terenu.
                  Nije ti palo na pamet da se tih 10 ljudi jednostavno malo zajebavalo?



                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Večeras će bit vrlo zanimljiva utakmica, interesantna kako na terenu tako i na tribinama. Teren će pokazati da li smo i dalje u krizi rezultata, da li i dalje nepotizam nemetano fercera a tribine da li je ljudima dozlogrdilo (unatoč plaćenim kartama) i da li će i dalje pratiti Zvezdu ili Nebojšinu prćiju. Ekonomski mag koji troši i ono što nema (klasičan ekonomista kojeg je iznedrila tranzicija, iako je po vokaciji mašinski inženjer/magistar).
                    Nadam se da će manje biti pažnje uperen njemu i njegovom sinu a više igri tima bez sina...

                    Koji će super junak večeras navladati?
                    https://twitter.com/i/status/1179019412264935425
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Kad su svi pametniji od Covic, zašto oni nisu osvajali titule i igrali EL?
                      Msm uz sve njegove mane, klub je svetlosnu godinu ispred nivoa na kom je bio. Sve I da je glumio fikus za ovo vrijeme, za njegova mandata igramo EL i ne samo to, organizaciono smo daleko ispred svih.

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Kad su svi pametniji od Covic, zašto oni nisu osvajali titule i igrali EL?
                        Msm uz sve njegove mane, klub je svetlosnu godinu ispred nivoa na kom je bio. Sve I da je glumio fikus za ovo vrijeme, za njegova mandata igramo EL i ne samo to, organizaciono smo daleko ispred svih.

                        Koga boli qrac za takve "sitnice" ?

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Kad su svi pametniji od Covic, zašto oni nisu osvajali titule i igrali EL?
                          Msm uz sve njegove mane, klub je svetlosnu godinu ispred nivoa na kom je bio. Sve I da je glumio fikus za ovo vrijeme, za njegova mandata igramo EL i ne samo to, organizaciono smo daleko ispred svih.
                          Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Koga boli qrac za takve "sitnice" ?
                          Makijavelizam na delu, naravno da je bitan napredak kluba (niko ne spori da ga ima) ali je bitan i način, rad...Svakako nije dobro imati u klubu nepotizam, bahatost (tu su se u mnogome slagali Nebojša i Milan).
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Makijavelizam na delu, naravno da je bitan napredak kluba (niko ne spori da ga ima) ali je bitan i način, rad...Svakako nije dobro imati u klubu nepotizam, bahatost (tu su se u mnogome slagali Nebojša i Milan).
                            Zovi kako hoćeš... Ne postoji idealna situacija jer, jbg živimo u realnom vremenu.

                            Nekad pomogne šira slika ili malo više strpljenja.



                            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              organizaciono smo daleko ispred svih.

                              Comment


                              • Sta ti konkretno smeta u ovome?
                                Ma sta se i ja koj kurac nerviram...ovom smeta noc vestica, ovom kulturno umetnicko drustvo, ovom smeta sto se peva protiv nekog kluba, ovom smeta sto se kalini svasta peva, a onda dodju psuju covica jer jbg on nije covek, ovom smeta sto se peva hrvatima svasta, a do jaja mu kad se peva cale ti u djubretarima, ovom smetaonda sto se peva zajedno sa navijacima olimpijakosa, ovima ne smeta...cudan smo narod...samo da se serenda nesto, razlog se uvek nadje...ko zene u crnom ste

                                Comment

                                Working...
                                X