Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zapravo nama Rasic resava tu poziciju na jako dobar nacin (trojke, pozicioni napad, dodavanja iz P`n`R), odlican fit sa Nelsonom. Naravno da sam i ja za nesto bolje, ali ne bih se bunio ni za Rasica.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Kud Savovica racunaju kao stranca jbt, sada sa Jakom imamo trojicu. Ocekivati znaci da centar ili plej budu nase nacionalnosti ili eventualno da trojka bude Keselj, a ne Amer. Mada mi mozemo da potpisemo jos dva-tri stranca dok ne pocne pasteta liga.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Kud Savovica racunaju kao stranca jbt, sada sa Jakom imamo trojicu. Ocekivati znaci da centar ili plej budu nase nacionalnosti ili eventualno da trojka bude Keselj, a ne Amer. Mada mi mozemo da potpisemo jos dva-tri stranca dok ne pocne pasteta liga.
        I ovo ja non stop ponavljam.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ima logike, pa da Cvele igra sa Nelsonom na mestu pleja nasu ligu...a i imamo te talente na mestu pleja, bice za domacu, tako da, Amer pre Rasica.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • http://www.kkcrvenazvezda.rs/index.p...va-crveno-bele
            Ako niste znali Jaka Blazic novi igrac Zvezde, resio Coki da pojaca tim pred evloligu.
            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

            Comment


            • Originally posted by NIGHTBIRD View Post
              http://www.kkcrvenazvezda.rs/index.p...va-crveno-bele
              Ako niste znali Jaka Blazic novi igrac Zvezde, resio Coki da pojaca tim pred evloligu.
              Nismo uopste pisali dve strane o tome.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • neka je sa srecom
                http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=723826

                Comment


                • Spominje se da Igor napusta ekipu
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Ne lozite se na "preotimanja", nidje veze.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Bravo Covicu majstore

                      Sad lepo da se krene u renoviranje ostatka ekipe, da se ne stane samo na Blazicu.

                      Comment


                      • http://www.telegraf.rs/sport/759868-...reuzima-zvezdu
                        Zar je ovo stvarno moguce?
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • Ako je ovo istina menjam potpis ispod avatar, bas danas sa drugom pricam i pitam ga do kad daje Radonjicu vreme na klupi? On kaze celu sledecu ja mu kazem bice dobro ako je i pocne
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Telegraf Lov u mutnom, corava koka ubode zrno. Dupe bih dao da je ovo istina.

                            Ali hit je Predrag jebeni Suput
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Moraju i novine o necemu da pisu mada mislim da ima ova nije nimalo luda, ako Ivanovic bude zelio da vodi Zvezdu urucice Covic sut-kartu Radonjicu.
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Telegraf Lov u mutnom, corava koka ubode zrno. Dupe bih dao da je ovo istina.

                                Ali hit je Predrag jebeni Suput
                                Zasto bi dao dupe da smenimo Radonjica nema sanse!
                                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                                Comment

                                Working...
                                X