Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Seks, novac, Davidovac.

    Comment


    • Davidovac tako izgleda trapavo. Misliš kako će se sapleti o sopstvenu nogu al gotovo uvek pronađe dobitno rešenje.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Izveo Đenku, ubacio Berona i ode razlika na +14.

        Katastrofalan je Beron.

        Comment


        • Jbg, tacno fali jos jedan plej da se ovo dobije. Ovako, ne moze Lorenco 20 minuta bez izmene.

          Comment


          • Fale rezervni plej, trener, otkaz Deriku i vise minuta za Borisu i Fajea i to je to.

            Comment


            • Nije ovde do pleja.
              Efes je prejaka ekipa. Samo malo ozbiljnosti i sa lakoćom idu na sigurno i lome rivala.
              Imaju širok spektar fantastičnih šutera. Aj znaj koga čuvati.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Nije ovde do pleja.
                Efes je prejaka ekipa. Samo malo ozbiljnosti i sa lakoćom idu na sigurno i lome rivala.
                Imaju širok spektar fantastičnih šutera. Aj znaj koga čuvati.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                ma kakvi pitaj strucnjake ...FILIP JE KRIV

                Comment


                • Da li je ovaj Perperoglu ikad ikom dodao loptu,osim kad izvodi aut?

                  Comment


                  • Ako nista bar je Lazic zivn’o u napadu. To raduje.

                    Comment


                    • Nema Filipa, opet odoše na 15.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Gavrilovicu svaka cast sto je zakucao Filipa na klupu.

                        Sledi ili njegova smena ili 20+ minuta sledeca tekma.

                        Fali plej, a sa ovim budzetom mogli smo jos jednog pleja.

                        Bili katastrofican, rame uz rame sa Filipom sto se tice odbrane. Bez Filipa ova ekipa bi se polako izdizala.

                        Comment


                        • Ja najviše pizdim što vidim da ekipa ima materijala da igra odlično i bude brutalna.

                          Samo treba trener da sve to skocka pa da zablistamo a i da se reše neke stvari koje nemaju veze sa košarkom.

                          Drago mi je što ekipa i pored loše igre ne dozvoljava da je neko ponizi. Mi i ovakvi mogli smo do sada imati pozitivan učinak u Evroligi.

                          Iznenadio me Kuzmić. On zaista dobro deluje posle pauze i nadam se da će biti i daleko bolji.

                          Mislim da će Himki osetiti naš bes i da će biti razbucani.

                          Comment


                          • Ekipa nema karakter da se nadigrava. Možemo da uđemo u seriju ali da pobedimo, jako teško. Ceo meč Efes ima kontrolu nad utakmicom. Gubimo i u četvrtak.

                            Comment


                            • Definitivno druge ekipe imaju više mogućnosti da priušte kvalitnije i skuplje igrače nego mi.
                              Jedina mogućnost i opcija je da usprostaviš energijom,snagom,trčanjem, BLOKOM,ali vrlo teško sa ovakvom skupinom ostvarenih,osiguranih,bezambicioznih igrača.
                              Daj Bože da grešim,ali mislim da puno Pera Antića imamo u ekipi.
                              Imamo dosta veterana,bolesnih,povredjenih,skupljača još jednog ugovora i nedoraslih za ovaj nivo kosarke.

                              Comment


                              • Više nego očigledno je da ovo što mi imamo od igračkog kadra,
                                može u red da dovede isključivo neko trenersko ime sa kredibilitetom i reputacijom.

                                Kako smo mi van domašaja za takve po više osnova, ovo će nam biti redovno stanje u ovoj sezoni.
                                Jednako u ABA ligi i Euroleague.

                                Comment

                                Working...
                                X