Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zavisi, i mi cemo mozda Duleta za trku imati.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Bice Lovernj jer Radonjic isto "gotivi" takve igrace,igra ce na centre,i u odbrani ce mu sluziti fantasticno.

      Mada ovo su puste zelje.

      Comment


      • Ја стојим иза тога што сам рекао и то је то, не желим даље да улазим у дискусије. Пиво ми се о'лади.

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Zavisi, i mi cemo mozda Duleta za trku imati.
          S obzirom na to da je Kari otisao kako je otisao, ne vidim koji bi takav strucnjak mogao da dodje. Jedino da Coki plati Ivanovica debelo i pritom pristane da mu se ne petlja mnogo, sto mu je mnogo veci problem nego da plati.
          sigpic

          Comment


          • Videcemo, u klubu su aktivniji nego ikad.

            Daba legenda upravo javio da smo potpisali Blazica na vise godina i uplatili obestecenje Olimpiji. Dobrodosao brate slovenski
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Odlicno,ocekujem ga na prvoj opciji na poziciji 2.Rakocevic sa 15-20 minuta da prangija iz blokova i da Rakoca koristimo na pravi nacin


              Nebojsa sta mislis od Ptimanu,znam da je nerealan,ali je zivotinja,a i ludak,kada je nabo Stivensona.

              Comment


              • Ako, ako...sada na pleja da se bacimo i na trojku.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • За Блажића плаћено 150.000 евра

                  Comment


                  • Originally posted by Pobeda.. View Post
                    Odlicno,ocekujem ga na prvoj opciji na poziciji 2.Rakocevic sa 15-20 minuta da prangija iz blokova i da Rakoca koristimo na pravi nacin


                    Nebojsa sta mislis od Ptimanu,znam da je nerealan,ali je zivotinja,a i ludak,kada je nabo Stivensona.
                    Dobro bi nam legao, po meni resenje u rangu malo ispod gornjih mogucnosti Milicica. Problem je sto je izgleda vezan sa Whiteom, tj ako hocemo jednog, moramo da uzmemo i drugog, a jos jedan swingman (bek/krilo) nam ne treba.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Dobro bi nam legao, po meni resenje u rangu malo ispod gornjih mogucnosti Milicica. Problem je sto je izgleda vezan sa Whiteom, tj ako hocemo jednog, moramo da uzmemo i drugog, a jos jedan swingman (bek/krilo) nam ne treba.
                      Da,velika steta,ali siguran sam da ima jos dobrih centara na trzistu samo treba pretraziti.

                      Comment


                      • Zajedno s Vajtom stize Muta u paketu
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Kakve smo srece sa povredama zadnjih nekoliko godina, nadam se da nece oterati Lazica. Da imamo tri dobra beka.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Sta mislite jel ce se dovoditi jos jedan plej,moje misljenje je ako se Radonjic bude pitao,da ce Cvele biti drugi plej.Kazem samo moje misljenje.

                            Comment


                            • Mora da dodje jedan ofanzivni plej. Imamo dve mogucnosti: Rasic ili da uzmemo taoce u KSS i ne pustamo dok se ne promeni pravilo o strancima.

                              Dobro, tu je i treca opcija, da nas zabole za pravila, da se posvetilmo ABA i EL, a kako domaca takmicenja donose nista sem bragging rights, tamo da idemo sa svesno nesto slabijim timom.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Nemoj Rasica molim te. Isto kada se Milenko povezivao sa nama.

                                Kazemo da je Blazic Srbin, moze proci.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X