Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    Borisa mora da igra EL. Po cenu pobedu-dve manje.
    Zašto?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Kad moze Filip preko 20 min moze i jedan od talentovanih nasih igraca 15 ;)

      Neki borave na forumu samo da bi kontrirali svemu mogucem. Mozga bez.
      Last edited by From downtown; 25-10-19, 20:37.

      Comment


      • Originally posted by From downtown View Post
        Kad moze Filip preko 20 min moze i jedan od taletovanih nasih igraca 15 ;)

        Neki borave na forumu samo da bi kontrirali svemu mogucem. Mozga bez.
        To nije odgovor. Zašto da igra i po cenu poraza?
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Da bi Zvezda na kraju zaradila od njegovog transfera, jedinog domaćeg igrača koji ima talenta i pokazuje znake.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            To nije odgovor. Zašto da igra i po cenu poraza?
            Pa evo npr pruzio je solidnu partiju protiv Mirotica. Covek ga je licno pohvalio. Znaci, dali smo sansu nekome pred kim je buducnost.

            Pitas me zasto da igra Simanic po cenu poraza a Filip tu 20 minuta? Evo ja tebe pitam koja je Filipova uloga? Kada izbacimo Filipa i jos najmanje 3 imena onda mozemo da razgovaramo o Borisi.

            Comment


            • Ne pričam o Filipu nego o Simaniću.
              NIJEDAN igrač ne treba da igra po cenu poraza. Učestvuješ u takmičenju da bi postigao što bolji rezultat, a ne da bi ređao poraze da bi neki igrač igrao.
              Košarka nije fudbal i visina obeštećenja su smešna čak i ona nivoa Kaline i Gudure.
              Uzmeš milion a treba ti deset po sezoni.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • To ne znači da Simanić ne treba da igra, samo ne treba da igra po cenu rezultata.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Simanic mora da igra jer je sledeci igrac na kojeg mozete da uzmete 500k + kao i Dobric koji se bori kao zmaj, nevjerovatno kakve lopte on stigne da uzme ispred igraca u pojedinim trenucima i to zadnjih godinu i po dana. Bas steta za njih dvojicu i njihovu minutazu.

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                  Comment


                  • Ta košarkaška obeštećenje ništa ne obezbeđuju klubu, kada se pogleda koliki su budžeti potrebni da bi se bio kompetitivan u EL.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ако је Јовић могао да се избори за првог плеја, ако је Гурурић као млад могао да уђе и петорку ако Мо Фаје од треће опције искочи на прву нико не може да каже да неко Симанићу заузима место. Таленат је, одиграо је добру утакмицу сам га је Миротић похвалио. Али нико ником не заузима место бар је то неко моје мишљење.

                      Comment


                      • Pa gazda je pricao da zivimo od obestecenja, da moramo da prodajemo da bi imali budzet. Ovde su ljudi ubedjivali da prosle sezone nemamo ni 3m budzet Da ce jednog dana biti 12 srpskih igraca, da mladima niko ne pruza sansu sem Dr Nebojshe. Nije mu ni tesko ako se uzme u obzir da se nekada pricalo o proneveri para za Kosovo, mene cudi da su Delije od pocetka htele da imaju nesto sa njim.

                        Svasta je moguce, da Hobit igra EL, pa i to da ZBOG Simanica moze da trpi rezultat. Zato je dobar Senegalac od 35 godina i rastimovani Braun kojem je bol u qrcu tolika, da je on retroaktivno uvek na nekom bolovanju.

                        Nije sprceno +8.3m da odemo na F4 ili F8, vec da vam gazda pobedi na izborima sledece godine i da vas jase tako musave jos cetiri godine. Mi, obicni ljudi smo zabava bogatih, dok je nama zabava sport. To se ovde jede i od toga se zivi. Da vam plasticno objasnim situaciju.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Ne pričam o Filipu nego o Simaniću.
                          NIJEDAN igrač ne treba da igra po cenu poraza. Učestvuješ u takmičenju da bi postigao što bolji rezultat, a ne da bi ređao poraze da bi neki igrač igrao.
                          Košarka nije fudbal i visina obeštećenja su smešna čak i ona nivoa Kaline i Gudure.
                          Uzmeš milion a treba ti deset po sezoni.
                          Pa zašto onda igra Gnom, zbog njegovog bivstvovanja na parketu zabeležili smo tri poraza?
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Pa gazda je pricao da zivimo od obestecenja, da moramo da prodajemo da bi imali budzet. Ovde su ljudi ubedjivali da prosle sezone nemamo ni 3m budzet Da ce jednog dana biti 12 srpskih igraca, da mladima niko ne pruza sansu sem Dr Nebojshe. Nije mu ni tesko ako se uzme u obzir da se nekada pricalo o proneveri para za Kosovo, mene cudi da su Delije od pocetka htele da imaju nesto sa njim.

                            Svasta je moguce, da Hobit igra EL, pa i to da ZBOG Simanica moze da trpi rezultat. Zato je dobar Senegalac od 35 godina i rastimovani Braun kojem je bol u qrcu tolika, da je on retroaktivno uvek na nekom bolovanju.

                            Nije sprceno +8.3m da odemo na F4 ili F8, vec da vam gazda pobedi na izborima sledece godine i da vas jase tako musave jos cetiri godine. Mi, obicni ljudi smo zabava bogatih, dok je nama zabava sport. To se ovde jede i od toga se zivi. Da vam plasticno objasnim situaciju.
                            E neka si ti objasnio alal ti q. A gde to nije sport nije zabava miliona, i to mnogo više nego u Srbijici?
                            Srpski klubovi, da se ne ograničim samo na Zvezdu, su oduvek bili mesto gde su NAJVIŠE dobijali prostor mladi igrači zbog jednostavne činjenice da nikad nismo platežno mogli da imamo instant kvalitet kao drugi. Zato se i prosipala demagogija o "davanju šansi mladim igračima" da bi se prikrila materijalna inferiornosti u odnosu na... pa na sve druge EL klubove.
                            Ja sam tip navijača koji bi želeo da Zvezda dođe jednom do vrha, da osvoji EL i razmišljam uvek u tom pravcu, koliko god to izgledalo nerealno u ovom trenutku. Nemam ništa od toga da li će neki igrač otići u drugi klub za 200k, 300k, 500k, milion... A titula je nešto posebno, klub koji ceo život voliš ulazi u besmrtne na taj način, ispisuje istoriju, to je nešto!!!
                            Sve ostale priče oko toga ko je na vlasti sada, ko je bio pre 10, 20 godina, ko će biti za 10, 20 godina su periferne u odnosu na KLUB koji je veći od svega toga. Nisam debil da prestanem da navijam za klub koji volim samo zato što mi se ne sviđa politička garnitura koja je na vlasti, takvi nemaju niti su ikad imali iskreno osećanje prema klubu za koji navodno navijaju.
                            @Laki Dobro bi bilo da je Filip jedini problem u timu. Treba biti objektivan i reći da pored njega i neki drugi igrači nisu ispunili očekivanja, a neki imaju velike amplitude, i zbog toga su postignuti ovakvi rezultati.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Ta košarkaška obeštećenje ništa ne obezbeđuju klubu, kada se pogleda koliki su budžeti potrebni da bi se bio kompetitivan u EL.
                              po parama nikad necemo ni biti kompetitivni,Borisa treba da igra

                              Comment


                              • Simanic je za Derika Durent licno u ovom momentu,Faje je na svom nivou uvek,tako da njih dvojica treba da graju to je jasno svakome osim Tomicu izgleda,Ojo da ostane!

                                Comment

                                Working...
                                X