Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Jbt, da l je namerno ?
    Pa prekinuto je bilo i kad je Pesic pricao.. madamozda je pricao o mitingu 1 od 5 miliona
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ne, ne, ni ne pokušavaju da se vrate da prenose, stvarno je čudno....odmah isključiše sve.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Jbt, da l je namerno ?
        Naravno da je namerno, Aco Srbinski potez Čovića, kakva diktatura.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Da, ode sve u qrac. Bice ovde intersantno, znojavi trlja ruke Jbga i novinari nasli da drilaju sad Gavrila
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Gavrilovic je imao sansu koja se retko kome pruza, a to je da se posle samo jedne utakmice nametne kao 1 trener, sa pozicije pomocnog. Igras protiv najjace ekipe u evropi ali koja je dosla bez 5 povredjenih igraca i imas navijace kao vetar u ledja. Ne moze bolja sansa od ove.

            Da bi iskoristio tu sansu morao je da bude hrabriji i da nametne odredjene promene u odnosu na prethodno funkcionisanje, koje bi osvezile atmosferu i ulilo neku novu energiju. Nazalost, to se nije desilo i on je stihijski nastavio stari i losi kontinuitet. Kada sam video prvu petorku, kao i prvu izmenu Lorenco Out, Djenka In... pomislio sam da je na pravom putu da to i ostvari. Medjutim vrlo brzo je pokazao pravo lice preteranom minutazom Filipa kada se lomio rezultat i kada se videlo da smo u kurcu. Dobra Borisina igra na pocetku nagradjena selidbom na klupu. Dobric kao i kod Tomica zaboravljen na klupi. Stratos kada je u rosteru sa Filipom izigrava Dzordana. Sve isto kao i kod Tomica. Stisni covece muda i promeni nesto. Ali jok.... Gavrilovic je na prvom testu pao.

            Comment


            • Rekao bih da ce ovaj novinar sto je postavio pitanje o Dobricu da prodje kao Andjus,Coki nocas u akciji.

              Comment


              • Meni je pitanje bilo skroz na mestu i logičko, svarno čudna izmena.

                Comment


                • Utakmica odlučena pri rezultatu 42:35 za nas kad je Lorenzo dobio četvrtu grešku i u igru ušao Filip. Okrenuli nas dok si rekao seks, pojačali odbranu, presing na Čovića na koji se ovaj očekivano nije snašao, od muke je i Gist prenosio loptu, pa Đenka, ali sve su to iznuđena rešenja koja ne daju rezultat.
                  I dalje stojim pri tome da Ojo nije za EL. Ok, ume da se demarkira i iz picka da poentira, ali to nije nešto naročito teško, moći će to i Kuz i Jovanović, pritom obojica imaju veći ofanzivni potencijal i nisu takve rupčage u odbrani, da ne mogu da zagrade koš u pokupe skok i nisu beskorisni u switchu.
                  Nebojša, progutaj ego angažuj još jednog kvalitetnog pleja komplementarnog sa Lorenzom, dakle sa šutem, asistencijom, ulazom ne mora da kida naročito u odbrani tu je Lorenzo više nego solidan. Strahovito je Lorenzo atletičan igrač, kad je bilo podbacivanje između njega i Hange lagano je pokupio loptu, baš brz skok ima, odličan odraz i leteralne kretnje. Slabije finišira na obruču, par puta je baš problematično položio loptu, doduše, to su bilo isilovani ulazi.
                  Kad smo kod lateralnih kretnji Laza je pokazao na momente njegovu trademark denial defanzivu kad je uhapsio Hangu.
                  Filipe, deluješ ovako kao čovek down to earth, ako želiš sve najbolje svom voljenom klubu, a siguran sam da želiš pokaži da je ostalo dostojanstva u tebi i povuci se sa mesta rezervnog pleja u EL. Probali smo, vidiš da ne ide, povuci se neka te ljudi pamte po finišu prošle sezone kad si dao veliki doprinos da se vratimo u elitno društvu.
                  Čovići, budite ljudi i uradite ono što u svom srcu znate da je ispravno!
                  Last edited by dekkard; 25-10-19, 10:55.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Gavrilovic je imao sansu koja se retko kome pruza, a to je da se posle samo jedne utakmice nametne kao 1 trener, sa pozicije pomocnog. Igras protiv najjace ekipe u evropi ali koja je dosla bez 5 povredjenih igraca i imas navijace kao vetar u ledja. Ne moze bolja sansa od ove.

                    Da bi iskoristio tu sansu morao je da bude hrabriji i da nametne odredjene promene u odnosu na prethodno funkcionisanje, koje bi osvezile atmosferu i ulilo neku novu energiju. Nazalost, to se nije desilo i on je stihijski nastavio stari i losi kontinuitet. Kada sam video prvu petorku, kao i prvu izmenu Lorenco Out, Djenka In... pomislio sam da je na pravom putu da to i ostvari. Medjutim vrlo brzo je pokazao pravo lice preteranom minutazom Filipa kada se lomio rezultat i kada se videlo da smo u kurcu. Dobra Borisina igra na pocetku nagradjena selidbom na klupu. Dobric kao i kod Tomica zaboravljen na klupi. Stratos kada je u rosteru sa Filipom izigrava Dzordana. Sve isto kao i kod Tomica. Stisni covece muda i promeni nesto. Ali jok.... Gavrilovic je na prvom testu pao.
                    Imas pravo, ali nisi mogao da ocekujes cuda. Gavrilovic nije Tomicev igrac. Drugo, ocigledno su svi tu prihvatili Filipa i nema trika da je on to mogao da uradi. Citam danas sta ljudi pisu za Filipa, cak se jedan upljuva da dokaze kako je Covic bolji od Reglanda.

                    Mi smo poprilcino ogranicen narod, naravno ovde na forumu je mnogo bolja situacija nego napolju,tako da se izrazim. Mi trenutno prisustvujemo ludilu Nebojshe Covica..

                    Meni je ovo neverovatno iskreno, nekad pomislim da sam ja glup i da ne kontam kosarku koju pratim svaki dan xx godina od trece FRA lige do Islanda...jbt Rim...Dokle ce ovako, da li ovo moze da se izdrzi do kraja?

                    Ne znam, meni ovo deluje kao neki san, ne zelim da verujem da su ljudi ovako glupi. Sa tim da isto i Lazic vise ne zasluzuje dres ovog kluba. Hvala mu na svemu, ali ovo je igrac ranga Krke..i to mozda.
                    Last edited by LosmiSK; 24-10-19, 23:04.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Još i na teniskom pdf-u pominju ime Filip ( jer igra Krainović valjda ), počeo sam da paranoišem, da tripujem da me nešto proganja.

                      Comment


                      • Ja nemam problem da se i Filipu daju minuti, ali cim vidis da ne ide... pa izvedi ga majku mu, cemu je zasluzio ovoliku minutazu? I nije samo to problem. Zasto Dobric ne dobija vece minute? Pa ako smo energetski pali treba ti neki boost, a Dobric to itekako ume sa nekom od blokada iz odbrane tranzicije, ili trojkom, ili zakucavanjem iz dobre odbrane. Ako mnogo cekas, ne mozes da ocekujes da ti hladan tako nesto pruzi. Dalje, zasto nije pustio Borisu da vise igra? Naravno da nam treba i Faye ali ako trapavi Odzo nastavlja da bude trapav pa premesti Faye na 5, pogotovo kada Brendon Dejvis nije u prvih 5. Mozda je kod Tomica mogao, ali zasto dozvoljava Stratosu da izigrava Dzordana? Malo izrotiraj roster, daj neki svoj pecat a ne po istom sablonu... pa tako moze svako da izigrava trenera.

                        Comment


                        • Btw, za Gavrilovića se vidi da je pismen trener, početna petorka Zvezde je malo remek delo trenerskog posla, kockao se kad je Lorenzo dobio treću ličnu, ovaj posle minut dobio i četvrtu, ali nije mu za zameriti, igrao je odlično sa kartama koje je imao u ruci. Pokazao je da zna, fali mu doselekcija i povratak Billy-ja.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Које је главно оружје Лоренца Брауна? Шут му се своди на срећу, усудуио бих се да кажем и да је Калатес поузданији, премекан кад нападне кош, споро размишља и нападе завршава на пар секунди до краја, пегла океј одбрану али често уђе у проблем са личним... Што неко рече Рочести (било кој озбиљан плеј, Рочести је само наведен у посту) + Браун је нешто, Браун + Човић је ништа.
                            Дерби је за 2 недеље, ми на енергичну екипу Партизана нећемо имати одговор уколико се не повуку одређени потези. АБА има 22 кола, ми са још 2 пораза у првом делу шампионата можемо полако да се поздравимо са домаћинством у плејофу.
                            Човић на конференцији рече да је задовољан ростером, вероватно и једини човек на свету који има такво мишљење. Екипа је на свим позиција 2-5 сјајно уклопљена, и уз континуитет играња биће још боља и на такву екипу се коцкаш са две најосетљвије тачке сваког тима - плеј и тренер.
                            Томића је неко на форуму поредио са Џилетом, коректан тренер, узео АБУ само јер му је ривал био уморан од 2 утакмице недељно, дошла сезона број два, дошла ЕЛ, све шљашти све сија, бомбастична појачања, али прц отказ и пре него што се захуктала сезона. Наруши се тимска хијерархија, Гордића и Ивановића замене Кол, Кларкови итд / Симанића замени Браун и слично и ту се погубе сви конци, после платиш и више него што си планирао јер си шкртарио и хтео да се коцкаш где не треба. Томић је бивши, да ли је он био срж проблема видеће се у предстојећем периоду.

                            Занима ме ваше гледиште тренутне ситуације, солидан број утакмица као узорак, видели смо отприлике од кога шта можемо да очекујемо и кога вреди чекати, а ко боде очи, да ли ће бити резова, ко би могао да попуни рупе, колике су шансе да евентуалне новине донесу позитиван резултат и одрану титуле у АБА лиги и сл.?

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Ja nemam problem da se i Filipu daju minuti, ali cim vidis da ne ide... pa izvedi ga majku mu, cemu je zasluzio ovoliku minutazu?
                              Апсолутно се слажем са овим, играча као што је Човић треба имати у ростеру али са неком мањом улогом.
                              Да уђе кад се главне виолине муче да организују, погоде и слично и да неком својом минијатуром (тројка, продор уз фаул, јебачка асистенција...) промени ритам и подигне екипу. Он на овом нивоу не може да пружи ништа позитивно ако му је минутажа каква јесте, једноставно нема капацитет. У АБА се шлепује јер је реално конкуренција доста слабија, у ЕЛ просто не може адекватно да допринесе - штавише најчешће и одмаже.

                              Comment


                              • Ja ne vidim da Derik Braun ima neku korisnu ulogu u ovom rosteru, kao sto ne mirise da ce biti ikakve doselekcije.

                                Ako se dovede novi trener to ce najvise zavisiti od njegove vizije.

                                Comment

                                Working...
                                X