Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Alex Pato View Post
    1-3 u EL. Nakon sledećeg kola 1-4. U šestom kolu 5000 navijača u areni.
    Ne zasluzuju ni toliko.

    Comment


    • Onog trenutka kada je Lorenco napravio 4 ličnu i izašao iz igre mi smo energetski pali jer je u igru ušao lik koji je tu samo što mu je tata predsednik kluba, u tom periodu (neko će precizno da izračuna, neko kao Laki) smo izgubili prednost a oni su došli na plus deset. Ono što me čudi je da Gavrilović nije smeo da zameni budalu i da uvede bilo koga, bolje bi izgledali na terenu.
      Prejadno sjebavanje kluba od strane porodice Čović.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Šta kaže ovaj stručni konsultant "Najveći problem tih 5-6 minuta kada lopta nije išla kako treba".

        Kaži ko čovek koji je najveći problem, niko nije lud.

        Comment


        • Treba im Urose dati sansu. Znojavi je lud u partizanu sto je oterao malog zbog Bircevica. Oni bi morali u EL biti 11-12 igrac kod nas. Neces biti sampion Evrope, ajde da napravimo klince. Ti stavljas covica, Lazica itd..jbga..

          Braun je drugi plej, Ficu da castim i kazem treci...zalosno da plej ima 0p, 1sk,2 as i 3TO..Oni bez pleja, mi ne mozemo nista i gubimo lopte.

          Moraju ovde rezovi i to ozbiljni. Ovo je tuzno za tim koji kosta ove pare. Lazic i Covic su najgori ubedljivo. Braun nije za prvog pleja, Djenka je u nekom kurcu..generalno slabo. Braun,Faye, Gist bar jedan ne treba...

          Moraju se bolje posloziti uloge, ove timske igre mi je pun qrac...daj neke lidere, neke nosioce...ovo je jezivo..
          Last edited by LosmiSK; 24-10-19, 22:08.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Sve je krenulo po zlu kad je Lorenco dobio 4-tu.

            Sramna odluka Gavrilovića da ostavi Filipa u igri a imao je Davidovca i Đenku koji mogu igrati i na kecu.

            Besan sam pre svega jer vidim da ova ekipa može biti brutalna al joj treba trener koji zna i koji ne zenta od Nebojše.

            Gavrilovića razumem, da bi se preporučio Nebojši morao je večeras da forsira Filipa.

            Momcima nemam šta zameriti na borbenosti.

            Možda smo šasnu propustili u prvom poluvremenu. Brzo smo prosuli 13 razlike.

            Treba reći da smo igrali i bez Berona. Njegovim povratkom i ako bi uboli sa nekim novim plejom onda ćemo briljirati.

            Comment


            • Druže nije tebi kriv Filip već Nebojša Čović. Prvo to mu je otac, drugo on je glavni. Znači nemojte dečka više prozivati. Prozivati ga za lošu igru, da, prozivati ga nešto "patuljak" i to... A i on je samo čovek. On bolje ne ume. Kao i Gobeljić.

              Ne biraju oni sami sebe da igraju, već su izabrani od stručnog štaba.

              Nebojša je kriv.

              Taj Lazić mu je drugi sin, da znate. Nije biološki ali u svakom drugom smislu da
              Last edited by Karamazov; 24-10-19, 22:12.

              Comment


              • Ja vise necu da pisem kakav je Filip neznalica. U halu i zvizdanje. Veceras je grupa nas zvizdala. Bar je pocelo....

                Comment


                • Igrali ste jaku odbranu sa dosta kontakta, ali i barsa je pokazala da zna da igra odbranu ,n momente perfektno. Mozd ste mogli u prvom poluvremenu da steknete neku znacajnu prednost.

                  Svakako, mislim da su ipak prejaki u ovom trenutku posle smjene trenera
                  Last edited by Nemam_ti_kad; 24-10-19, 22:13.

                  Comment


                  • Kriv je Nebojša, ali kriv je i on, ako imaš obraza onda nećeš da se brukaš, nećeš da služiš za sprdačinu, lepo odeš i baviš se kajtom u slobodno vreme (ako si adrenalinski zavisnik) odeš na pecanje, kupiš(jer imaš para) kakvu vikendicu na Srebrnom jezeru ili na Dunavu prema NS ili na toploj Mlavi ...odeš na Zlatibor, Kop.
                    Toliko toga ima da uradi sa sobom i svojom porodicom, a on našao da nervira svakog poštenog Zvezdaša.
                    Nek se tera i on i otac mu u tri lepe.
                    Last edited by nebitan; 24-10-19, 22:24.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Jasno je da nema nista od nas dokle god se ne ostrani kancer Covic ... Povratak Kuzmica ce svakako izbaciti iz rotacije Oja ... nazalost i ako se desi odlazak Covica to ce biti kasno jer je top 8 verovatno vec izgubljen jer se u prvom krugu hvataju favoriti na spavanju i dobijaju utakmice kuci .... ali ono sto je ce biti veca steta je gubitak pol pozicije u ABA i gubitak domaceg terena tako da cemo ici u mordor u plej ofu ... Neverovatno koliko jedan igrac uspeva da unakazi igru energiju i na kraju krajeva rezultat ekipa i da gurne celu ekipu u kanal, da ne gledam svojim ocima ne bih verovao, i nikad nisam u zivotu video nista slicno .... svaka cast za partije prosle godine u ABA ali frapantno je koliko lik nema obraza da se sam skloni kad vidi kako ubija svoje saigrace u pojam koji ginu da dobiju favorita ... Jos pored njega ovaj muceni Lorenzo ispade vanserijski plej ... nazalost upropastena je velika prilika da se ove sezone napravi jak iskorak u el kao u vreme Radonjica sto ce verovatno biti i kraj Covic ere na kraju ove sezone

                      Comment


                      • Originally posted by Storm View Post
                        Ja vise necu da pisem kakav je Filip neznalica. U halu i zvizdanje. Veceras je grupa nas zvizdala. Bar je pocelo....
                        Sram vas bilo. Zviždite igraču Zvezde.

                        Ma koji obraz, znate li vi kako je igrati pod Nebojšom a kamoli kako je kad ti je otac... Osećam da ga ubedjuje non stop da zna i da mu puni glavu. Filip je provereno dobar dečko. Mislim i da hoće da mu ovaj ne bi dao da ode.

                        Nemojte zviždati napišite transparent Nebojši "ovo nije privatan klub". Shvatiće.
                        Last edited by Cassius Clay; 24-10-19, 22:15.

                        Comment


                        • Sad je sve mnogo jasnije, hvala na objasnjenju Urose Sta, hoces da kazes da ga je otac naterao da igra u Zvezdi...Ovo je zajebancija, ovo ko ne vidi taj nije normalan..a i opasno bolestan...jbs ga ne znam..razocaran sam malo..Realno treba jedan kvalitetan plej, samo ako dodje neki bez odbrane, onda smo tek najebali...a trazi se..mislim, ako ce menjati bas Lorenza..a hoce..pu
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Ja vise necu da pisem kakav je Filip neznalica. U halu i zvizdanje. Veceras je grupa nas zvizdala. Bar je pocelo....
                            Od foteljasa imas cast prvi put kada se budemo videli Svaka cast brate, ozbiljno mislim.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ako zamene Lorenca a ostave Filipa sve sto ce slediti do kraja sezone bice zasluzeno. Fora je sto vec u decembru u Pioniru bece biti 5 k ljudi

                              Comment


                              • Nije ni Lorenco tako loš bez obzira ne ove brljotine u napadu u finišu utakmice.

                                On je do problema sa ličnim greškama bio odličan.

                                Malo sam i iznenađen njegovom defanzivom ove sezone. Odličan je.

                                Comment

                                Working...
                                X