Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo su glupi svi centri koji se pucaju, te Plumlee i Ojo opcije. Nikola baš zato što ne može da se odrazi je precizan jer gadja sa normalne pozicije u smislu vertikale. Ovi em ne umeju da titraju loptu, em ne mogu ništa da pogode spolja.

    Kako se ne zajebemo nekad da dovedemo nekog Seibutisa, nekog Litvanca, kada izgleda ne umemo Amerikance da pogodimo?

    Davidovac IQ 300

    Kaže mi dečko neki dan koji je igrao u Partizanu skoro, da je Radanov zver i da nema problem u glavi da bi igrao u NBA. Rekao mi je i za Simanića da je debil ali to smo znali. Taj tek bi sad ... bukvalno trebao da bude Porzingis. Iste predispozicije ima samo je retardiran.
    Last edited by Cassius Clay; 24-10-19, 21:48.

    Comment


    • Ma hiljadu IQ ima Davidovac. Pametan je, ali ne toliko. Mora raditi na fizici, jadno da nasi igraci ne rade na tome nikako..Eventualno ako odu u NBA i tada je upitno.

      Moramo ubrzati malo, i stisnuti presing, udvajanje ...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Strahovito me nerviraju Plavšić i Kuzmanović, "Zvezda igra dobru odbranu", igra ali kada je naj mali na terenu ne igra ni odbranu nit napad da se organizuje...užas.
        Zbog malog ćelavog ćemo izgubiti ovo večeras.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by 弱肉強食 View Post
          Mnogo su glupi svi centri koji se pucaju, te Plumlee i Ojo opcije. Nikola baš zato što ne može da se odrazi je precizan jer gadja sa normalne pozicije u smislu vertikale. Ovi em ne umeju da titraju loptu, em ne mogu ništa da pogode spolja.

          Kako se ne zajebemo nekad da dovedemo nekog Seibutisa, nekog Litvanca, kada izgleda ne umemo Amerikance da pogodimo?

          Davidovac IQ 300
          Slažem se, klasična gomila mesa.

          Fali igrač koji ima poene u rukama, projektovan je Beron da bude taj, al eto.

          Čim imamo krštenog pleja možemo i koš da ubodemo.

          Comment


          • Evo vam nesto nasty i fresh Trazi se zamena za PG, mozete pogadjati samo jednom treba da izduvamo svaku
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • I Lorenco se uklopio u sivilo.

              Terajte se bre dođavola.

              Comment


              • Losmi uopšte fizikalije nisu dominantne i na ceni. Na ceni je skill. Stratosa i Davidovca i Jokića i Dončića i bilo koga. Svakoga u svojim okvirima. Bitno je da ti umeš da daš koš, a da li si čvarak ili nisi nikoga ne boli uvo. Sinoć je Jokić sasuo 20 i rešio.

                Poznata je priča kako je Stefan Marković bildovanjem upropastio šut.

                Ne znam jednog prepucanog igrača a da je nešto valjao. LBJ možda ali uopšte nema lepotu i skill Bryanta i Jordana.

                AD nije gromada, Dončić nije, Harden nije, Porzingis nije. Greek Freak je ogroman u smislu frame-a.

                Mislim da je košarka jednostavna. Ili znaš da igraš ili ne. Fizikalije su nebitne.

                Umeš li ti sine da šutneš trojku, sa distance, sa posta? Ojo treba da izbegava teretanu godinu dana(2x sedmicno max), i da radi samo na postu. Prijem lopte, okretanje i završnica. Mora da spusti 10kg.

                Jebala te snaga kad ne možeš ništa sa njom.
                Last edited by Cassius Clay; 24-10-19, 21:56.

                Comment


                • Lorenzo..ruku na srce i nije za prvog PG, pricao sam to i ranije..Neki Rocesti i on su vec nesto. On i Hobit, pa to je nista..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • sta se desilo pa drugo poluvreme energije nigde...sto simane nema?

                    Comment


                    • Ne bih se ja iznenadio da Nebojša Čović postavi sebe za trenera.

                      Comment


                      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                        Losmi uopšte fizikalije nisu dominantne i na ceni. Na ceni je skill. Stratosa i Davidovca i Jokića i Dončića i bilo koga. Svakoga u svojim okvirima. Bitno je da ti umeš da daš koš, a da li si čvarak ili nisi nikoga ne boli uvo. Sinoć je Jokić sasuo 20 i rešio.

                        Poznata je priča kako je Stefan Marković bildovanjem upropastio šut.

                        Ne znam jednog prepucanog igrača a da je nešto valjao. LBJ možda ali uopšte nema lepotu i skill Bryanta i Jordana.

                        AD nije gromada, Dončić nije, Harden nije, Porzingis nije. Greek Freak je ogroman u smislu frame-a.

                        Mislim da je košarka jednostavna. Ili znaš da igraš ili ne. Fizikalije su nebitne.
                        Ipak i oni imaju fizikalije. Doncic ima preko 2m i plej je. Jokic je stoka ogromna i jaka, ima i skil. Svi ti igraci imaju fiziku i ne bi mogli igrati na tom nivou da nije tako. Ipak se slazem sa tobom.

                        Dejan Tomasevic je bio dobar suter i onda je usao u teretanu. Lepota kosarke je u skillu, tu se slazem. Samo i ti igraci imaju fiziku, pa i npr Davidovac..koja je to visina, ruke...na stranu sto nije jak i sto ne radi previse na sebi.

                        Moze se reci da smo se slozili dobri moj Urose.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • 21 izgubljena lopta..FC3 Gist 6 Braun5..Davidovac 4..previse jbga...

                          Evo nade, ali kako nema smeka Lorenzo...malo osecaja brale..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Pecarski ima 5k evra mesečno i zagarantovanu minutažu u FMP i prolaz ka Zvezdi. Za Radanova kažu da mu sve smeta, bukvalno sve, i da ga to koči, a košarku drži u malom prstu. Treba angažovati psihologa da priča sa tim momcima. Ipak su oni zeleni i neobrazovani i ponese ih taj mladalački ego i ne vide šta propuštaju.

                            Ako je ovaj Lorenco Braun bolji od Radanova, ja ću pojesti jednu moltenku.

                            Jedina nada je Paskval.

                            Comment


                            • 1-3 u EL. Nakon sledećeg kola 1-4. U šestom kolu 5000 navijača u areni.

                              Comment


                              • Realno, ko je toliki mazohista da se nervira zbog Filipa Covica u Zvezdi?

                                Ko nas jebe. Imamo nikad veci budzet i umesto da lagano idemo na top 8 jer odemo na 13+ protiv Barse lagano ja treba da se nerviram sto lik ne moze bez bloka preko pola. Unistava ekipu psihicki i fizicki.

                                Ovo je jedino Rebic igrao koji je imao 19god u tom momentu i nije bilo novca za bolje. Ovde lik ima 30 jebenih godina i unistava ekipu.

                                Comment

                                Working...
                                X