Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zao mi je sto umesto da uzivamo vecerad protiv mocne Barse generalno u El gorak je ukus sto navijam za tim u kom igra covek koji je tu samo zbog oca. Meni je to degutantno kada vidim u trecoj ligi a ne u El.

    Ipak, Pionir je cudo, veceras je sve moguce. Samo na duze staze, tesko da ova sezona moze ispasti na dobro.

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Cisto da ovo remek delo bude na svakoj strani
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post

        Paralela je u tome, sto su oboje popizdeli
        Bold 1: obojica
        Last edited by Karamazov; 24-10-19, 16:25.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Ti mi drmas sa tvojimkomentarima tipa: Pre ću da gledam Čovića poluinvalida košarke, nego onu jajaru Norisa Kola, odnosno poluinvalida života. M

          Na stranu sto je recenica besmislena, sto je Kol jajara i ''poluinvalid'' zivota. Neki novi izrazi, ne znam sta si hteo da objasnis? Sta ti znaci Vajat?

          Secam se da si pisao za Deja da je neznalica, tj Uros se hvalio da ste vi ekipa to dumali odavno. Pa pokusavam da te razumem, stvarnouvek krenem tj pokusavam da razmisljam kao neko drugi. Kod tebe mi neuspeva. Pa ako mozes da mi obrazlozis onu recenicu. Kad vec gubim vreme u raspravama sa Bogovima ove kosarkaske igre na forumima
          Da krenem redom:

          1. "Koji vajat" je stara fora sa interneta



          11 years ago, a ko da je juče bilo,

          2. Noris Kol, sam će ti video sve objasniti



          klasičan majmun,

          3. Za Radonjića sam pisao da je "Slameni šešir" i to i dalje stoji, ali odavno on nije tema na ovom pdf-u,

          bolje da učiš pravopis srpskog jezika nego što gubiš vreme sa bogovima čega već na forumu, to ti je moj dobronamerni savet, a za ostalo opusti se malo rođeni, nisam ti ja ove paljevine da padam u vatru sad sa tobom da se prepucavam, znalac si košarke, opušteno, sve pet.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Da krenem redom:

            1. "Koji vajat" je stara fora sa interneta



            11 years ago, a ko da je juče bilo,

            2. Noris Kol, sam će ti video sve objasniti



            klasičan majmun,

            3. Za Radonjića sam pisao da je "Slameni šešir" i to i dalje stoji, ali odavno on nije tema na ovom pdf-u,

            bolje da učiš pravopis srpskog jezika nego što gubiš vreme sa bogovima čega već na forumu, to ti je moj dobronamerni savet, a za ostalo opusti se malo rođeni, nisam ti ja ove paljevine da padam u vatru sad sa tobom da se prepucavam, znalac si košarke, opušteno, sve pet.
            Šta znaci poluinvalid života uopšte, a posebno šta znaci u slučaju Norisa Kola? Nisi se dobro izrazio. Možda ne znaš da se izraziš kako treba, posto to značenje ne postoji.

            Čitam tvoje postove i ne mogu da se otmem utisku da nemaš pojma o čemu pišeš. Prosto napisano, još prostiji zaključci. Pre 7-10 meseci sam čitao sasvim slučajno teme iz ranijih godina i zgrozio sam se tvojim poznavanjem košarke i generalno priprostim i plitkim razmišljanjem. Čitam šta sad pišeš i tek mi tu nije jasno u kom pravcu ti razmišljaš.

            Nije to samo ovaj post o Norisu Kolu, već vise od 50% na ovoj temi su besmisleni i nemaju nikakvu težinu i razumevanje.

            Mislim, poslušaj moj dobronameran savet. Nije nužno da pišeš po svaku cenu, kao sto nije nužno ni staviti u rečenicu 50 zareza. Znam da pokušavaš da pogodiš kao i Dekkard u krajnjem slučaju, ali to možeš samo čoveka koji je negde u vašem obrazovnom rangu.

            Hoću ti reci, stvarno dobronamerno, da kada pišeš o košarci i generalno stvarima u životu, prvo debelo razmisliš pa onda napišeš. Meni deluješ da si ispod prosečne inteligencije i bice lakše razumeti te

            Čestitka što si pokusao da iskoristiš Dekijev ritam, ali sa tugom prihvatam da je Dekkard jedno dva koplja iznad tebe, sto se tice razumevanja košarkaške igre, inteligencije i generalno života.

            Nisam na ovaj način hteo da ti odgovorim, ali kad moram. Prosto ne mogu dati glupim ljudima da se zajebavaju sa mnom.
            Last edited by LosmiSK; 24-10-19, 17:12.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Tomić je ušao u dil s njim, u to nema sumnje. Samo, video je šta se dešava i da je jako mučno biti deo ovog SNS projekta. Da je to samo stranka i država ni po jada. Već i taj deo s igračima, sumnjam da je Tomić glup čovek i da nije znao da Hobit ne može da igra. Pritom evidentno kada je počeo da minira sam sebe, da je povećao minutažu Hobitu i Odžu. Siguran put za poraz, pa čak i od Krke.

              Filip Čović je zlo ove zemlje, mene fascinira kako ti to ne možes da prevališ preko usta.

              Paralela je u tome, sto su oboje popizdeli na vreme. Čović u prve dve sezone, šampionske da kažem je bio odličan predsednik. Poslednja Dejova sezona je bila sramna i čovek je dočekao njen kraj, najviše zbog toga sto je tu već bio duže vreme i osećao je da duguje bar navijačima nešto.

              Tomić nije imao tih problema i otišao je na prvu loptu. Verujem da je dobio mig spolja i pobegao brzinom svetlosti od Čovića, Surlutanovica kako već, Čabarkape i genija ove igre i ništa manje i ljudskog poltrona Neše Ilica. Nije da nije znao, ali verovatno nije verovao dok nije osetio na svojoj koži.

              Mogu da nagadjam i lupam, posto nismo dobili zašto. Prvi sam napisao da se covek isključio. Vi i dalje verujte spinovanim vestima od raznih ljudi iz skupštine i sličnim bićima. Svako bira u šta ce da veruje.


              Vidiš Brajkulu šta on piše, sta dalje pisati i kakvu poruku poslati? ))
              Filip Čović zlo ove zemlje. . .,ako je i od tebe brate Losmi,mnogo je!

              Comment


              • Originally posted by From downtown View Post
                Zao mi je sto umesto da uzivamo vecerad protiv mocne Barse generalno u El gorak je ukus sto navijam za tim u kom igra covek koji je tu samo zbog oca. Meni je to degutantno kada vidim u trecoj ligi a ne u El.

                Ipak, Pionir je cudo, veceras je sve moguce. Samo na duze staze, tesko da ova sezona moze ispasti na dobro.
                nemoj gledati. . .ti imaš problem sa sobom a ne sa Fhlipom

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Šta znaci poluinvalid života uopšte, a posebno šta znaci u slučaju Norisa Kola? Nisi se dobro izrazio. Možda ne znaš da se izraziš kako treba, posto to značenje ne postoji.

                  Čitam tvoje postove i ne mogu da se otmem utisku da nemaš pojma o čemu pišeš. Prosto napisano, još prostiji zaključci. Pre 7-10 meseci sam čitao sasvim slučajno teme iz ranijih godina i zgrozio sam se tvojim poznavanjem košarke i generalno priprostim i plitkim razmišljanjem. Čitam šta sad pišeš i tek mi tu nije jasno u kom pravcu ti razmišljaš.

                  Nije to samo ovaj post o Norisu Kolu, već vise od 50% na ovoj temi su besmisleni i nemaju nikakvu težinu i razumevanje.

                  Mislim, poslušaj moj dobronameran savet. Nije nužno da pišeš po svaku cenu, kao sto nije nužno ni staviti u rečenicu 50 zareza. Znam da pokušavaš da pogodiš kao i Dekkard u krajnjem slučaju, ali to možeš samo čoveka koji je negde u vašem obrazovnom rangu.

                  Hoću ti reci, stvarno dobronamerno, da kada pišeš o košarci i generalno stvarima u životu, prvo debelo razmisliš pa onda napišeš. Meni deluješ da si ispod prosečne inteligencije i bice lakše razumeti te

                  Čestitka što si pokusao da iskoristiš Dekijev ritam, ali sa tugom prihvatam da je Dekkard jedno dva koplja iznad tebe, sto se tice razumevanja košarkaške igre, inteligencije i generalno života.

                  Nisam na ovaj način hteo da ti odgovorim, ali kad moram. Prosto ne mogu dati glupim ljudima da se zajebavaju sa mnom.
                  Rekoh ti čoveče opusti se, stvarno se ne palim na ovo klinačko prepucavanje što uglavnom i radi vas par.

                  Ako ne kapiraš iz videa šta je pisac hteo reći, milijardu reči ja ovde mogu ispisati, sve je džabe.

                  Što se Dekarda tiče i on preteruje uglavnom, ali i napiše nešto konkretno, za razliku od tebe koji uglavnom pišeš postove iz kategorije rasula, pa te par nas branimo od trajnog bana, ja ne iz razloga jer si ti sad neki lik, već iz razloga što nas je i onako malo na forumu, pa ajde i da trpimo i brišemo tvoje bljuvotine.

                  Što se inteligencije tiče, stvarno mi je nestvarno da čovek koji za sebe piše da je popio svu pamet ovog sveta ne zna da se rečica ne piše razdvojeno od glagola, u početku sam mislio da su lapsusi jer mnogo pišeš i žuriš da što više ispišeš, ali kako sam primetio da se stvar ponavlja onda sam skapirao da ti to u stvari ne znaš. Jbg, propusti čovek osnovnu školu i to nije problem, problem u nas Srba je što uglavno takvi ljudi sebi daju za pravo da komentarišu i okarakterišu ljude koji i imaju neko obrazovanje.

                  A i stilizacija rečenica ti je blago rečena u rangu nepismenosti, pogotovo iz ovog posta u kom si se baš potrudio da ne napraviš "lapsus".

                  Ali ok, tvoje mišljenje kao što je i ovo gore moje, rekao bih ti da mi popušiš kurac ali ne ide uz moj pedigre.

                  Comment


                  • Zvezda je javno dobro, klub koji pripada svima nama, zato imamo puno pravo da najurimo malog kretena. Mora da se posalje jasna poruka da u klubu nema mesta za tatinu decu
                    Last edited by Antona; 24-10-19, 17:43.

                    Comment


                    • Ti si sprecio trajni ban? Mada mi je drago sto sam ti pogodio zivac. Opet ti kazem jedno, a ti pricas drugo. Dao si YouTube klip i pokusao si da sa tim klipom kazes kako je covek poluinvalid zivota, da li si ti glup bas toliko?

                      Sto se tice skole, mozemo u opkladu oko toga, stranih jezika, bilo cega. Voleo bih ja da si ti neki genije, ali nisi. Posto ne ulazi niko u dijaloge sa tobom. Znaci da je tvoje misljenje nebitno i da niko i ne pokusava da ga promeni.

                      Meni je stvarno, kunem ti se...davno upalo sve sto sam ti napisao, da o kosarci ne znas nista. Ne znas ni da se izrazis, poluinvalid zivota

                      Kazem ti, mozemo u sta god..nigde me ne mozes dobiti Kazem, ne treba da se ljutis, mislim samo da ne znas puno o kosarci i da si ovako, zivotno glup mislim poluinvalid zivota!!!! samo kad znas da se izrazis
                      Last edited by LosmiSK; 24-10-19, 17:43.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        Filip Čović zlo ove zemlje. . .,ako je i od tebe brate Losmi,mnogo je!
                        Pusti me brate malo moram uci malo u diskusije, ovo je forum. To je sustina foruma ti dokazi da ja gresim
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Od mene samo jedno veliko hvala gosn Milanu Tomicu na onih okruglih 100 razlike u finalu abo lige proljetos.

                          toliko od mene sto se tice ove teme (najpopularnije na forumu koliko vidim)

                          Comment


                          • Originally posted by Antona View Post
                            Zvezda je javno dobro, klub koji pripada svima nama, zato imamo puno pravo da najurimo malog kretena. Mora da se posalje jasna poruka da u klubu nema mesta za tatinu decu
                            Prosao je ovaj zadnji klip, idi vidi komentare. Manjina smo brale!!! Ovo nema na svet!!
                            Last edited by LosmiSK; 24-10-19, 18:29.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Prosao je ovaj zadnji klip, idi vidi komentare. Manjina smo brale!!! Ovo nema na svet!!
                              Video sam. Nema veze sto smo manjina, neka se cuje i nas glas. Jbg, ima mnogo debila u ovoj zemlji, vazno je da je nasa borba plemenita.
                              Treba izbaciti i prva 3 klipa

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Ti si sprecio trajni ban? Mada mi je drago sto sam ti pogodio zivac. Opet ti kazem jedno, a ti pricas drugo. Dao si YouTube klip i pokusao si da sa tim klipom kazes kako je covek poluinvalid zivota, da li si ti glup bas toliko?

                                Sto se tice skole, mozemo u opkladu oko toga, stranih jezika, bilo cega. Voleo bih ja da si ti neki genije, ali nisi. Posto ne ulazi niko u dijaloge sa tobom. Znaci da je tvoje misljenje nebitno i da niko i ne pokusava da ga promeni.

                                Meni je stvarno, kunem ti se...davno upalo sve sto sam ti napisao, da o kosarci ne znas nista. Ne znas ni da se izrazis, poluinvalid zivota

                                Kazem ti, mozemo u sta god..nigde me ne mozes dobiti Kazem, ne treba da se ljutis, mislim samo da ne znas puno o kosarci i da si ovako, zivotno glup mislim poluinvalid zivota!!!! samo kad znas da se izrazis
                                Mislis kad znam da se IZRAZAVAM ?

                                Daj bre covece mani me, glup sam ok, ti si oametan, sve ok. Evo predlazem te za trenera KK, tu smo i deficitu.

                                Comment

                                Working...
                                X