Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Ajde probaj da se skoncentrišeš i bar pokušaj da mi objasniš kako si našao paralelu između odlaska Dejana Radonjića iz kkcz i Milana Tomića ??? Da ti bar malo pomognem ...Dejo je proveo 4 (četiri) sezone u kkcz i svoju odluku je saopštio na KRAJU završene sezone a potvrdio PRE početka naredne .


    Tomić je proveo jednu uspešnu sezonu u kkcz , krenuo sa drugom i napustio klub posle samo mesec dana .Šta se po tebi desilo epohalno važno da donese tu odluku ...trebalo mu je dodatnih mesec dana da shvati ko je N.Č ???
    Tomić je ušao u dil s njim, u to nema sumnje. Samo, video je šta se dešava i da je jako mučno biti deo ovog SNS projekta. Da je to samo stranka i država ni po jada. Već i taj deo s igračima, sumnjam da je Tomić glup čovek i da nije znao da Hobit ne može da igra. Pritom evidentno kada je počeo da minira sam sebe, da je povećao minutažu Hobitu i Odžu. Siguran put za poraz, pa čak i od Krke.

    Filip Čović je zlo ove zemlje, mene fascinira kako ti to ne možes da prevališ preko usta.

    Paralela je u tome, sto su oboje popizdeli na vreme. Čović u prve dve sezone, šampionske da kažem je bio odličan predsednik. Poslednja Dejova sezona je bila sramna i čovek je dočekao njen kraj, najviše zbog toga sto je tu već bio duže vreme i osećao je da duguje bar navijačima nešto.

    Tomić nije imao tih problema i otišao je na prvu loptu. Verujem da je dobio mig spolja i pobegao brzinom svetlosti od Čovića, Surlutanovica kako već, Čabarkape i genija ove igre i ništa manje i ljudskog poltrona Neše Ilica. Nije da nije znao, ali verovatno nije verovao dok nije osetio na svojoj koži.

    Mogu da nagadjam i lupam, posto nismo dobili zašto. Prvi sam napisao da se covek isključio. Vi i dalje verujte spinovanim vestima od raznih ljudi iz skupštine i sličnim bićima. Svako bira u šta ce da veruje.


    Vidiš Brajkulu šta on piše, sta dalje pisati i kakvu poruku poslati? ))
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Gudura View Post
      Ertel, Pangos, Ribas, Dilejni i Klaver ne igraju
      Znate sta.....bez ovih igraca, u sred Beograda, nije neverovatno da dobijemo. Pitanje je samo u kakvom smo stanju posle Tomiceve sarade.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post

        Mogu da nagadjam i lupam, posto nismo dobili zašto.
        Nemoj vise molim te....

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Šta ti je to H1?
          Da ne izgubimo 7 i više razlike.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Vidiš Brajkulu šta on piše, sta dalje pisati i kakvu poruku poslati? ))
            Koji vajat ?

            Ko ti drma kavez rođeni ?

            Comment


            • Ako mi budemo pametno igrali ocekujem jednu tesnu utakmicu na mali broj poena.
              Opteretiti licnim bar jednog od trojca Hanga, Higins i Abrines i mislim da ce nam biti mnogo lakse. Ocekujem da ova trojica igraju po 30+ minuta
              Pod kosem je Barsa jaka, ali Laza i Dzenkins ako urade svoj posao i odseku im linije imamo sansi.

              Comment


              • Originally posted by Ivan9 View Post
                Ako mi budemo pametno igrali ocekujem jednu tesnu utakmicu na mali broj poena.
                Opteretiti licnim bar jednog od trojca Hanga, Higins i Abrines i mislim da ce nam biti mnogo lakse. Ocekujem da ova trojica igraju po 30+ minuta
                Pod kosem je Barsa jaka, ali Laza i Dzenkins ako urade svoj posao i odseku im linije imamo sansi.
                Tu je i Kuric, i njemu ne treba dati oko da otvori, posto je bas zajeban suter.
                Pod kosem, nesto me ne tangira Tomic, posto je pussy i u Pioniru ima tradicionalno noge da mu se odseku, ali je Davis jako zajeban igrac. Mirotica cemo tesko zaustaviti, ali to i nije problem ako ostale svedemo na razumnu meru, Klaver ce im bas faliti, posto je Oriola jedan veoma prosecan igrac.
                Mislim da small ball veceras ne treba iskljuciti, posto je Barsa jaka pod kosem, a veoma oslabljena na spoljnim pozicijama
                Last edited by Gudura; 24-10-19, 14:25.

                Comment


                • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Neko kad pokuša da opravda postojanje Filipea u Zvezdi kaže "a dobro može on u ABA", može on moj k....

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      I dalje mi nije jasno zašto u situacijama kada zapne za blok(bilo je bar dve) a bek Krke vrati dribling, dakle zašto nastavlja da se okreće 360 stepeni oko svoje ose umesto samo da promeni smer kratanja...Ili je idiot ili je naduvan ili je kao mali imao problema sa sinhronizacijom i orijentacijom.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Jednostavno odustane.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Muči ga koordinacija pokreta, preskočio to na treninzima, nizak ne može da preskače čunjiće on, jbg tata ga oslobodio dužnosti.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Koji vajat ?

                            Ko ti drma kavez rođeni ?
                            Ti mi drmas sa tvojimkomentarima tipa: Pre ću da gledam Čovića poluinvalida košarke, nego onu jajaru Norisa Kola, odnosno poluinvalida života. M

                            Na stranu sto je recenica besmislena, sto je Kol jajara i ''poluinvalid'' zivota. Neki novi izrazi, ne znam sta si hteo da objasnis? Sta ti znaci Vajat?

                            Secam se da si pisao za Deja da je neznalica, tj Uros se hvalio da ste vi ekipa to dumali odavno. Pa pokusavam da te razumem, stvarnouvek krenem tj pokusavam da razmisljam kao neko drugi. Kod tebe mi neuspeva. Pa ako mozes da mi obrazlozis onu recenicu. Kad vec gubim vreme u raspravama sa Bogovima ove kosarkaske igre na forumima
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Pritom evidentno kada je počeo da minira sam sebe, da je povećao minutažu Filipu i Odžu.
                              Svi ovde vole statistiku pa evo malo i mog doprinosa , čisto da ti pokažem da nisi u pravu .Filip je prošle sezone , prosečno u Aba ligi igrao 17,7 min kod tog istog Milana Tomića. Ove sezone 17,3 .Ojo ove sezone 10 min a prošle 19,1





                              https://www.aba-liga.com/player.php?id=850&sez=18&lea=1

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Svi ovde vole statistiku pa evo malo i mog doprinosa , čisto da ti pokažem da nisi u pravu .Filip je prošle sezone , prosečno u Aba ligi igrao 17,7 min kod tog istog Milana Tomića. Ove sezone 17,3 .Ojo ove sezone 10 min a prošle 19,1





                                https://www.aba-liga.com/player.php?id=850&sez=18&lea=1
                                Nemoj da ulazis u frku kada si slabiji

                                On je povecavao minutazu Odzu i Covicu iz meca u mec, kad je odlucio da ode minutaza im je bila najveca.

                                Odzo ABA:9,9,12 Odzo EL: 8, 13,20

                                Hobit ABA: 13, 19,20 Hobit EL: 9, 15, 18

                                Tomic je totalna neznalica ili je hteo da se samoubije

                                Pritom, prosle sezone smo igrali EC i tim je kostao kako sam i pisao te godine 5m+ morao je da vam Dr Nebojsha dodje i kaze istinu u oci kada nije neki tamo drugi, sto sad obitava tamo negde...sad je to vec blizu 9m ako nije i znacajno vise..Posto znamo da Nebojsha ne prica bas uvek istinu.

                                Evo Samo Zvezda, nadam se da te je moj odgovor zadovoljio, bar malo, koliko je mene tvoj
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X