Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako može biti dekkarde Odžo prebačen u FMP kada su transferi između ABA ligaša dozvoljeni pre početka sezone i između dva kruga (11 i 12 kolo), jedino da trenira bez nastupa.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Нека грми јако

      Comment


      • Bojim se da ovi potresi budu uzrok manje posete i slabije podrške.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Moze Cavi da dodje,Derika oterati iz ekipe i dovesto Norisa Cola ...to bi bio lep zavrsetak ove sage ....a sto se tice posete pionir ce biti pun kao sibica...

          Comment


          • Originally posted by darko pancev View Post
            Moze Cavi da dodje,Derika oterati iz ekipe i dovesto Norisa Cola ...to bi bio lep zavrsetak ove sage ....a sto se tice posete pionir ce biti pun kao sibica...
            Shvataš li da bi tim potezom isekli Covica sezonskim kartama?! Ne može u Zvezdi igrati igrač koji ju je omalovazavao i lagao protiv nje.
            Derik nije igrao skoro dvije godine pa bi mu malo kredita i podrške dobro došlo, ipak je to D. BROWN

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Bojim se da ovi potresi budu uzrok manje posete i slabije podrške.
              Rasprodat je Pionir koliko sam ja ispratio

              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
              Last edited by Samo Zvezda; 24-10-19, 08:44.

              Comment


              • Rasprodat je još juče, možda VIP sektor ima koju. Znam da sam tražio tribine preko kluba navijača, 0 raspoloživih.

                Comment


                • Ček malo, što bi mi tražili domaćeg jeftinog mladog bla bla imamo Gavrilovica, pa taj čovek zna košarke. Jedino nam sad treba neko za skauting, ne znam koliko je Top adekvatan za to. Ili neko provereno ime il nek ostane Gavrilovic.

                  Comment


                  • Nama domaći ne treba, čisto sumnjam da bilo ko od ponuđenih nagađanih ima više znanja od Andrije. Nama treba iskusniji strani trener, ako mislimo da nešto uradimo ove sezone, pošto su svi iskusni domaći zauzeti. Da šutnemo Derika i dovedemo Kola? Pa dobro, pravilima foruma nije zabranjeno pisati gluposti, samo da nisu uvredljive.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Bojim se da ovi potresi budu uzrok manje posete i slabije podrške.
                      Rasprodat je Pionir.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Rasprodat je Pionir.
                        Čovek misli na buduće mečeve. Nije teško rasprodati Pionir za meč sa favoritom za osvajanje EL. Igraćemo dosta utakmica u Areni. Mnogo toga zavisi od budućih dešavanja u klubu. Ovakva proseravanja Nebojše & co ne ulivaju neko poverenje pravim navijačima, tu ne mislim na plaćenike.

                        Comment


                        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                          Čovek misli na buduće mečeve. Nije teško rasprodati Pionir za meč sa favoritom za osvajanje EL. Igraćemo dosta utakmica u Areni. Mnogo toga zavisi od budućih dešavanja u klubu. Ovakva proseravanja Nebojše & co ne ulivaju neko poverenje pravim navijačima, tu ne mislim na plaćenike.
                          Hoćeš da kažeš da ima 8000 plaćenih navijača? Ili 17000 koliko ih je bilo u Areni?
                          Svake godine ista proseravanja a uvek smo među najgledanijim timovima ne u ABA nego u Evropi.
                          17000 gledalaca je na nivou NBA posećenost.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Hoćeš da kažeš da ima 8000 plaćenih navijača? Ili 17000 koliko ih je bilo u Areni?
                            Svake godine ista proseravanja a uvek smo među najgledanijim timovima ne u ABA nego u Evropi.
                            17000 gledalaca je na nivou NBA posećenost.
                            Ne pravi se blesav, kad u sezoni pod Alimpijem nismo mogli ni trećinu Arene da napunimo, a i za Pionir se strepelo, pa je Čova prebacio sve u Pionir. Očigledno je da se sećaš, ali moraš da kontriraš svemu. Stvarno mi ponekad nisi jasan.

                            Comment


                            • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                              Ne pravi se blesav, kad u sezoni pod Alimpijem nismo mogli ni trećinu Arene da napunimo, a i za Pionir se strepelo, pa je Čova prebacio sve u Pionir. Očigledno je da se sećaš, ali moraš da kontriraš svemu. Stvarno mi ponekad nisi jasan.
                              Sećam se, naravno samo što je glavni razlog te godine slabije posete istorijski rezultat FK sa plasmanom u LŠ. Performans svakako nije jer je bio bolji od Future koja je godinu dana kasnije igrala EL, doduše imali smo i veću posetu od njih.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Sećam se, naravno samo što je glavni razlog te godine slabije posete istorijski rezultat FK sa plasmanom u LŠ. Performans svakako nije jer je bio bolji od Future koja je godinu dana kasnije igrala EL, doduše imali smo i veću posetu od njih.
                                Pa o tome i pričam. Plaćenici otišli na fudbal, KK je pokazao brojne boljke sa čuvenim znalcem Alimpijem na klupi i opalo je interesovanje navijača. Ganac na to misli kada kaže da postoji bojazan da ako nastavimo sa raspad košarkom sa sinčićem na pleju i bez trenera, da će i posećenost možda opasti. Ja sam bio okuražen ovim pojačanjima i pun samopouzdanja da ćemo da razbijamo ove godine, a vidi šta se dešava. Jebo nas Tomić i onaj ko ga dovede. Ok, početak je, ništa nije izgubljeno, ali ima li nade da će biti bolje?

                                Comment

                                Working...
                                X