Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je Tomić odlučio da podnese ostavku (zato je tako kratka KZŠ).
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Ovo je skup pojedinaca a ne tim. Ni glave ni tela ni repa. Pogubljenost od strucnog staba do igraca niko konkretnu ulogu nema. Necemo mi biti kao Futura prosle godine, mi cemo biti gori.

      Tomic je jedna jako odvratna njuska. Bas je bez harizme i manira. Smara me taj kurcatorski stav bez pokrica. Zaista jedna losina u svakom pogkedu. Drzanje Felipea je skupa cena. Karma ce nam se najebati mile name.

      Tomicu rekao sam ti drzi gace. Do sada Primorska, Krka i idemo dalje samo ne znam na koliko niske grane mozes pasti. Mislim kad ti je Filip glavna uzdanica takav si i trener.

      Comment


      • Da imamo neke koristi od olija da odvede tomica, a on covica da opet zaigra tu drugu ligu grcke

        Comment


        • Nije ni meni Tomic simaptican, ali ga takodje ne smatram glupim covekom, a ni losim trenerom! Ako se sagledaju svi mecevi od pocetka sezone, da ne racunamo super kup ABA lige, mi imamo skor 2-4, nismo ni u jednom mecu nadigrani, lako smo mogli da imamo i 6-0, ali i 0-6! I nikako nisam u stanju da se otmem utisku, da smo u svakom, ali SVAKOM mecu protivniku dali SANSU (Filipa) da nas dobije ili iz drugog ugla, oduzeli sebi SANSU (Filipa) da pobedimo u tom mecu! Statistika je u ovom slucaju neoborivi dokaz! On svojim prisustvom apsolutno rasutura svu koncepciju, plan, tok igre! Koliko sutra cemo saznati o cemu se radi, da li Tomic svojim potezima dokazuje senioru da mali nije u stanju da pruzi sta se trazi ili zeli da nas napusti uz odredjenu apanazu! Videcemo, koliko sutra nadam se....

          Comment


          • Jbg odzo i filip imaju kredit, derik braun recimo da mu se mslo da igra, pokida i nista...zakuca se za glupu, ne zna odbranu, al zato ficko zna jbg...ficko je bre pusio kurac ocu svom da ga vrati u fmp dok je ovaj bio glavni igrac efesa sram ih bre bilo

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Od nekog 24-og sekunda do 40-og.
              Priča da (ga) čekaju, pa ponavlja to par puta

              Onda kaže "On će jednostavno nestati".

              Pretpostavljam da misli na Tomića (valjda).
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Ne mozes imati amatera u timu i trenera koji prkosi zdravom razumu i nadati se dobrom. Na strqnu sto je Derik bivsi igrac moze on pruziti po neku partiju znamo da riba smrdi og glave.

                Meni je tuzno sto me poraz od Krke nije iznenadio. Ne znam da li vredi pricati o promenama jer cak i da Tomic ode doci ce neki novi kome ce Filip biti dovoljno dobar za drugog pleja.

                Comment


                • Jedan je Dejan Radonjic, svi ostali su govna

                  Comment


                  • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Postovanje za ovo. Samo budala i slepac na ovo mogu zatvoriti oci. Bruka.

                      Comment


                      • To je ispričana priča odavno, svi vide da čovek ne može i svi se prave ludi.

                        Jedino mi ovde kao "pičke" pišemo skriveni iza svojih profila, u Pioniru se zviždi Kaliniću zato što je glup, a ne zviždi se Čoviću zato što ne zna da igra košarku.

                        Uvek smo bili slika države.

                        Comment


                        • Jbg kad se aplaudira olimpijakosu onda su sa severa poslati batinasi, ko li je poslao batinase da se covicu aplaudira? Glupa smo publika jbg, tako je kako je

                          Comment


                          • Po imenima ovo je roster takva bombonica da ovakve igre mogu biti plod dugoročnih problema.
                            Kojih? Zaista nemam pojma, plate, odnosi u timu, ne zalaganje pojedinaca, nepravda prema Simanicu i Dobricu,nedostatak adekvatnog bekupa...
                            Marketing tim radi odličan posao, sklapa se struktura kluba po ugledu na najorganizovanije franšize, našao se novac, povećan broj sezonaca, mladje kategorije imaju uslove, zaista se mnogo uradilo i radi se. Tako da mi ovaj cemer od igre zaista nije jasan.
                            Trenera koji je sklopio tim i radio pripreme ne možeš mijenjati na početku sezone, možeš probati da raskine ugovor sa nekim, sporazumno, pa možda razdrmati ostale. Ne znam, baš loše izgledamo, nek bude da je splet nesrećnih okolnosti ali izgubiti od Krkana bas ne valja.

                            Comment


                            • Da vidiš kad otpuste Brauna, a čovek danas nije ni igrao.

                              Najviše sam se D. Braunu radovao letos, kad ono ćorak ili možda da pokažemo malo više vere u njega....odnosno struka da pokaže, bar malo više vere kao što iste imaju u Filipeu.

                              Comment


                              • El se sećate količine strpljenja kad je Djenka dolazio prvi put, drugi put??? Treba I Deriku malo ljubavi, izgubi se samopouzdanje kad pauziras toliko.
                                Mislim da ovaj tim mora da gazi 30 razlike kroz ABU i to dok odmara matore, zašto mi izgledamo kao da igra svak za sebe i zašto nismo uigrani to neka vidi Tomic sa ekipom i neka to rijese medju sobom al ovako dalje ne može!

                                Comment

                                Working...
                                X