Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikada se ne zna.

    Bio bi dobro pojacanje, dobar igrac. Onda da se okrenemo Thomas-u.

    Btw..

    http://redstarbelgrade.info/rsb/zvez...evic-foto.html
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Nismo ovde davno imali anketu, pa eto, da cujemo vase misljenje Prihvavtamo i savete od Partizanovaca
      Eto mene licno interesuje sta misle forumasi,da l' su za ostanak Rakocevica ili ipak za trazenje novog pleja?

      Comment


      • Originally posted by Layzick View Post
        Eto mene licno interesuje sta misle forumasi,da l' su za ostanak Rakocevica ili ipak za trazenje novog pleja?
        Rakocevic ce sigurno ostati, ali on svakako ne igra pleja vec dvojku. A doci ce i plej i bek sigurno u ovom prelaznom roku.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Znam da ne igra pleja u teoriji,al' u praksi lopta je non-stop kod njega .Mislio sam vise na anketu hipotetickog pogleda,da l' je vecina za ostanak ili ipak rastanak.

          Comment


          • To se ne dovodi u pitanje uopste.



            Inace, na dvojci Strawberry ili White, na trojci Thomas ili Keselj, cetvorci Dragovic ili Stevic, petica Milicic. Fak jea.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              To se ne dovodi u pitanje uopste.



              Inace, na dvojci Strawberry ili White, na trojci Thomas ili Keselj, cetvorci Dragovic ili Stevic, petica Milicic. Fak jea.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Кешељ и Тадија и освајамо све!!!

                Comment


                • Ko sledeci pomene bezmudo, besmisleno stvorenje Tadiju Dragicevica dobice ban. Najgori igrac koji je ikada bio kapiten Zvezde. Bilo ih je raznih tokom godina, ali ovaj je vrhunac, kapitalac.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ако ти тако мислиш за Тадију дај ми бан одмах!!! Молим те..

                    Comment


                    • Ja njega nisam mogao da gledam, pogotovo kada bi naleteo na nekoga ko igra iole prihvatljivu odbranu. Tragedija od izgubljenih lopti i besmislenih suteva, bar jednu titulu nam je sam izgubio (ona sezona sa Karijem), a ima jos svetlih epizoda. Klasicni prangijas bez mozga.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Пре 4-5 година кад је свима давао 30 поена? То што је могао да оде у Памесу, Валенсију? Није отишао да би одиграо плеј-оф и повредио се што је могло да му упропастити целу каријеру?

                        А ту са Каријем што смо изгубили, Тадије је 3-4 месеца пре плеј-офа почео да игра и одиграо је сасвим солидно, а до тада није играо пуно због повреде..

                        Знам дечка лично сам га упознао и једноставно не могу да се сложим са тобом и то је то.

                        Comment


                        • Ja ga ne znam licno, i gledam samo kao igraca. Suvise sam zivaca izgubio sto je posle tih partija od 30 vezivao one sa 5, 6, bez osecaja kada da stane sa sutiranjem.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Nemoj Tadiju molim te.Nemoj.Nikako.

                            Roulend,Blazic,Tomas,Lovernj(Oni su u teskoj situaciji,pa da ga otmemo ,nerealno) ili neko tipa Gordon iz Amerike i Darko(eventualno,ako ne onda neka zivotinja..) I napad na EL !

                            Comment


                            • jedno pitanje u vezi sa milicicem ako neko poblize zna sitauciju...da li je taj covjek trenirao otkako se vratio iz sad? da li njega jos uvijek u zivotu interesuje igranje kosarke? i da li ce, ako je ovaj drugi uslov ispunjen, kod nas igrati za kikiriki jer cisto sumnjam da ne moze u evropi potpisati neki milionski ugovor?

                              Comment


                              • Kazu oni koji su ga vidjali da se prilicno zapustio i da ima nekoliko desetina kg viska. A za ostalo, niko ne zna. Mislim, on je prilicno labilna osoba i nikad ne znas kako ce da mu dune.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X