Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobra stvar kad se jednom stavi tačka na priču o Kosovu, pored toga što će to biti stavljeno ad acta je i to što će pičkoustom da zapečati sudbinu.
    Inače je jako diskutabilno kad je to poslednji put Kosovo zaista bilo faktički deo Srbije, to svakako nije bilo dok je bilo neintegrativni deo Srbije pod komunistima kao autonomna pokrajina. Dakle, autonomna. Pokrajina.
    A i kad se pogleda CELA istorija tog dela teritorije Balkanskog poluostrva, najmanje je bilo pod vlašću Srbije.
    Treće, uopšte ne znam kako neko zamišlja Kosovo u okviru Srbije. To je teritorija sa 2 miliona Albanaca. Dakle, sasvim je verovatno da bi imali ili albanskog predsednika ili premijera Srbije. Ko je spreman od svih ovih velikosrba što non stop arluču, što ovde, što na milion drugih mesta to da prihvati?
    To sve nema veze sa aktuelnim srpskim diktatorom jer je u pitanju proces koji traje više vekova. On će biti, nadam se, kolateralna šteta njegovog konačnog razrešenja, što će biti svojevrsni antiklimaks, da nekadašnji najveći srpski nacionalista preda Kosovo.
    Neki bi rekli poetska pravda.
    Last edited by dekkard; 11-10-19, 18:42.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Ispašće da branim AVa ali po tvom, moramo krenuti od (da ne preterujem pa da idem od '44 do '52, nego da se ograničim na vreme donošenja najgoreg ustava SFRJ koji je ima velike zasluge za galimatijas nakon '90-ih.
      Dakle za stanje u južnoj pokrajini ima dosta krivaca a naravno da će ovaj biti najveći ako potpiše priznanje.
      Nemoj zivota ti. Nismo deca, a znamo vrlo dobro sta se trenutno desava.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • A pa nece oni da se stavi tacka vez zarez, jer je velikim silama u interesu da ovde stalno bude neko sranje gde ce biti neophodno njihovo "posredovanje". Inace da zele da stave tacku korigovali bi sve granice na balkanu po etnickim kriterijumima i onda zagovarali normalizaciju odnosa koja bi tada imalo smisla.

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Stojance, zasto bi zvizdao Kalini da si bio u hali? Nisam u toku, sta je to tacno Kalina izjavio/napisao da zasluzi zvizduke?
          Znam samo onu aferu sa drkenzijem, ali boze moj, svi to radimo
          Zato što me vređa i naziva alkoholičarem i lopovom. Sram ga bilo, šta sam mu ja skrivio pa da se iz čista mira izlije iz njega debilizam.

          A i što da mu ne zviždim. On igra za protivnički tim. Većina naših bivših igrača protiv nas su igrali izvanredno, trudili se da njihov tim dobije što je i normalno.

          Naravno da ću zviždati i pokušati i na taj način pomoći svom voljenom klubu.

          Comment


          • Malo ste uje ali temu, inače nisam neki control freak I volim opustenost al da se podvuče crta ovde.

            kkcz

            Comment


            • Kalina ima pravo da kaze sta god zeli. Njegova stvar i njegovo pravo. To je cela sustina.

              Comment


              • Ajmo o kosarci. Je li pratio neko Makabi? Imamo li sanse tamo?

                Comment


                • Originally posted by Дијаз View Post
                  Ajmo o kosarci. Je li pratio neko Makabi? Imamo li sanse tamo?
                  Po meni male, mislim uvek imas sanse..ali nam neodgovaraju nikako...Fizicki su brzi i jaki dole..trce brzo...Filipovih 10m ti je odmah -20...bukvalno...Ako ne bude igrao mozda..ali imaju dobre match upa za nas a igra se tamo...

                  Sumnjam.. da mozemo dobiti, ako se potrefe stvari, da se Hobit prehladi..ko zna
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Kakva analiza Losmi...ako te budu zaposlili u nekoj kladionici da im radis kvote odma da nam kazes gde to mozemo pobediti kladionicu.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Zamoliću Wolfija da postavi onaj twit Kalinin i na ovoj temi, da shvatite sa kakvim autošovinistom imate posla.
                      Postavicu u Pomracenje.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Kakva analiza Losmi...ako te budu zaposlili u nekoj kladionici da im radis kvote odma da nam kazes gde to mozemo pobediti kladionicu.
                        Dajem ti dva kvotu da Salo nece uzeti nista kup ne racunam, sto kaze Chiwi GOAT od turnira

                        Necemo dobiti po meni ..gubimo 5-10 razlike..mozda i vise,zavisno od Hobita...dao bi hendikep oko 8..bice tu negde..e sad ajde na pomracenje...pogodio sam u zadnjoj sekundi ...vedar se da se rostiljam sa tobom celu noc

                        Salim se naravno..
                        Last edited by LosmiSK; 11-10-19, 21:26.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Nekako mi se cini da ce utakmica da ide na 80+ poena pa cemo videti ko kosi, a ko vodu nosi...makabi nije ono sto je bio nekad, opet mi smo druga ekipa na strani, ali videcemo, jbm li ga, bice tesno na veliki broj poena

                          Comment


                          • Mislim da je za Fener Deja pukao kompleks.
                            Spustis ih na 56 poena, uz Ficfirica pride 16 minuta.

                            Tomic

                            Comment


                            • Eurohoops Best Five
                              1. Vasilije Micic: Our weekly MVP got down to business with Larkin.

                              2. Kyle Kuric: Big turnaround after his scoreless outing in Round 1 with a team-high 24 points for Barcelona in the road win against Zenit Saint-Petersburg.

                              3. Will Clyburn: CSKA Moscow can count on the American forward to produce in every game, surely needed his team-high 15 points and eight rebounds to take down FC Bayern Munich.

                              4. Jordan Mickey: Last year made his lone double-double against Real Madrid, but only needed a couple of matches with the Whites to notch his second with 16 points and 11 boards in the narrow victory versus Maccabi FOX Tel Aviv.

                              5. Nikola Milutinov: Olympiacos bounced back with the Serbian center adding a second personal double-double to the young EuroLeague season with 17 points and 14 boards against Valencia.

                              Coach of the week: Milan Tomic

                              Eurohoops

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Kakva analiza Losmi...ako te budu zaposlili u nekoj kladionici da im radis kvote odma da nam kazes gde to mozemo pobediti kladionicu.
                                Па исто је неколицина њих рекла да не можемо победити Фенер ако буде играо Филип. А он изнео коректно улогу, чак смо водили и кад је он играо
                                Сутра брзо долази - треба човек постати
                                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                                Победе су порази, а исходи су потресни!

                                Comment

                                Working...
                                X