Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da odemo na malo vedrije teme.
    Šta mislite da li je Radonja gledao našu utakmicu u avionu i da li je malo pišnuo u ćega?
    Još kontam kakva odbrambena klinika...srećan je Fener što nas nije hteo šut

    Comment


    • Mogu biti i srećni što su im se lopte onako odbijale u ruke, inače bi bili samleveni.

      Toliko pište živci zbog toga da ti dođe frljiti tv kroz prozor.

      Imam tv od 3 'iljade evrića pa mi se nije bacao.

      Comment


      • Radonjin ceo tim je kostao kao sad 4 igraca da se ne zajebavamo...Mada DR bi izdrko na Djenku,Gista, Kuzmica...DR je postavio temelj Zvezde...niko drugi..

        Mada sigurno mu je drago zbog Zvezde!!! Kao i meni

        Edit: Hobit ne bi mogao igrati ni za milion evra..trpeo je pre Rebrona..kojivje bio i drugi plej..o majti Dejo..
        Last edited by LosmiSK; 11-10-19, 14:52.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Pa ovo je poznato.... a nisu mu sricali uvrede zbog prilozenog teksta.
          Daj budi ozbiljan .Ako nisi bio u hali , imaš snimak pa preslušaj koje pesme idu posle vređanja Kalinića . Da te ne bi ja ubeđivao o čemu se radi , odeš na sajt delija i tamo je "generalštab" sve objjasnio . Imaš i na drugim forumu preneto
          Last edited by Samo Zvezda; 11-10-19, 15:08.

          Comment


          • Jedino ako su ga delije izvizdale zbog "bezvezarija", kako kaze Stojance, posto znamo koliko su to moralani i cestiti ljudi, domacini takoreci i takve im sigurno ne bi pale na pamet, pa ga najstrasnije osudjujuci izvredjali.
            Jest, al malo morgen, sto bi reko onaj ispod one lipe.

            Vi samo jedno ne vidite, da ce predsednik da potpise tamo to sto traze od njega i da svakodnevno krci put do toga, nikakav Kalinic, niti njegovo misljenje nema veze sa pricom, niti cete biti u situaciji da ikada docekate povratak te teritorije. Mozda nekad, ali za nasih zivota tesko bas.

            To sto je rekao da smo mali, pa naravno da je dobro rekao, jer mnogi stvarno misle da smo bitni i da namerno svet radi protiv nas i hoce da nas unisti, pa to slusamo decenijama. A ovamo ni Evropa ne zna gde se tacno bas nalazimo, i jos nam svasta radili, ali to je neka druga prica.

            Meni je samo drago sto je velika vecina izvizdala taj pokvareni olos sinoc u hali, a ovi nek nastave gospodaru i dalje da ljube....stope.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Daj budi ozbiljan .Ako nisi bio u hali , imaš snimak pa preslušaj koje pesme idu posle vređanja Kalinića
              Ja sam shvatio da se direktno zamerio toj grupaciji svojim komentarima vezano za Tenk performans, a drk afera im takodje dobro dosla kao pogodna osnova za vredjanje. Ako ima nesto sem toga, napisi mi ukratko na pm ako te ne mrzi, jer ne mogu sada da trazim snimak.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Radonjin ceo tim je kostao kao sad 4 igraca da se ne zajebavamo...
                .
                Ne otvaraj ovu temu kada ne znas 100 posto koliko je kostao onaj tim, kao sto ne znas ni koliko kosta ovaj tim....vec imas samo pretpostavke na bazi cinjenica gde su oni prethodno igrali.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Ne otvaraj ovu temu kada ne znas 100 posto koliko je kostao onaj tim, kao sto ne znas ni koliko kosta ovaj tim....vec imas samo pretpostavke na bazi cinjenica gde su oni prethodno igrali.
                  Jbte po tebi niko ne bi trebao da ima misljenje. Sve su ti pretpostavke... dodji ti prijatelju da radis kod mene ))))) pa pretpostavljaj do sutra
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ja o navijačkoj grupi kakvo mišljenje imam bolje i da ne pišem. Ako raspalim goreće forum.

                    Ne znam zašto se konstantno ubacuje u priču predsednik. Meni su oči iskreni prijatelji i ja dobro vidim šta se dešava i zbog čega je doveden Vučko.

                    Ja ovde iznosim svoj stav i samo dajem svoj komentar u vezi Kalinićevih izjava.

                    Da sam sinoć bio u hali zviždao bih Kaliniću. Mada treba da izbegavam zviždati jer mi je zvižduk tako silan da bi svaki čovek u hali na mene bio kivan.

                    Comment


                    • Ja sam davno rekao svoje mišljenje u vezi Kaline i repke, medjutim ono je bilo baš heavy, čak i za mene. Ajde kako ne možeš iskontrolisati masu, klub je zakazao. Čović. Morali su ga zaštititi, ili se bar ograditi, ma reći bilo šta. Preterali su cigani, ok zvidždanje ali ono je baš vredjanje, čak mi ga bilo i žao u jednom trenutku.

                      Sam je kriv, ali tipa jedna parola i zvižduk bi završili posao.
                      Last edited by mark !t zer0; 11-10-19, 15:30.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Sasvim je normalno da se predsednik ubacuje u pricu, jer on ima svu krivicu i odgovornost za trenutna stanja-sranja, na svim nivoima, pa i po pitanju Juzne pokrajine, a vi je stalno ubacujete u prvi plan
                        Dakle nije kriv Kalina, niti kivni treba da budemo na njega i njegove stavove, vec na gospodina u odelima i cipelama od par tisuca jura. To je cela filozofija.

                        I dobro sto bi samo zvizdao, s obzirom na to da su one gadosti ipak nekako nespojive malo sa tobom, ne prilice ti prosto
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Auu bre Olja, sad si me toliko iznenadila da sam ja u šoku.

                          Hoćeš reći da mi koji se ne slažemo sa Kalinićem krivimo njega za Kosovo?

                          Comment


                          • Potresao se Kalina sto su mu zvizdali navijaci sa severa, dobili su oni kontra udar i siguran sam da mu je i drago.Jos vise se potresao za desnicare koji su se nasli uvredjeni...Pravi navijaci su izvizdali ove fudbalske...itd..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Jbte po tebi niko ne bi trebao da ima misljenje. Sve su ti pretpostavke... dodji ti prijatelju da radis kod mene ))))) pa pretpostavljaj do sutra
                              Koliko ko kosta je cinjenica, fakt....nije podlozno razlicitim interpretacijama. Ili znas ako si video ugovor/zvanicnu objavu kluba ili menadzera, ili ne znas.
                              Ako ne znas onda mozes da kazes pretpostavljam....a ne tvrdis da je to tako 'da se ne zajebavamo' i branis po svaku cenu jer i sam znas da je to pretpostavka a ne tacna cifra.

                              Comment


                              • Originally posted by Stojanče View Post
                                Auu bre Olja, sad si me toliko iznenadila da sam ja u šoku.

                                Hoćeš reći da mi koji se ne slažemo sa Kalinićem krivimo njega za Kosovo?
                                Ne bre, nego vam je pogresna meta, za sada verbalna (valjda nece nekoj budali da padne nesto drugo na pamet).
                                Ne cujem da se proziva i pljuje establisment zbog cinjenja medju Zvezdinim navijacima, nego pazi sad, bivsi kosarkas zbog stavova. Da sam od vas nekolicine samo ovde procitala ikada toliko besa, negodovanja, osude, pljuvanja po ovima kao po Kalinicu...ali nisam. Nikada.

                                Secam se da mi pricali o prelasku Milka Djurovskog u grobarske redove. Nikada mu to nisu oprostili tada "Idi Milko ko te j..e moze Zvezda i bez tebe".
                                Ove izdaje, bol, nevericu, razumem, kapiram navijace. Bio idol severa.
                                Ovo uznemiravanje zbog misljenja, a ostavio krv i znoj u tom dresu i za taj grb...ma ajde bre, sramota!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X