Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prica se da dolazi Stefan Pot,Savanovic,Jaka Blazic...Da li neko od upucenijih moze da kaze da li je istina ili ?

    Comment


    • Originally posted by Pobeda.. View Post
      Prica se da dolazi Stefan Pot,Savanovic,Jaka Blazic...Da li neko od upucenijih moze da kaze da li je istina ili ?
      Da, verovatno ne, 99.99999% ne.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Ako je Pot onakav kakvog ga ja pamtim dok sam trenirao + napredovao, imate strasno pojacanje.

        Naravno, potreban mu je normalan trener kao i svakom mladom igracu.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Ako je Pot onakav kakvog ga ja pamtim dok sam trenirao + napredovao, imate strasno pojacanje.

          Naravno, potreban mu je normalan trener kao i svakom mladom igracu.
          Trebao da ide na Severnu Karolinu pa odustao, iako je potpisao onaj Letter of intent i oni su ga hteli. Verovatno ce prvu sezonu odraditi u FMP (koji ce sledece godine po onome sto sam cuo biti favorit za nasu ligu), a onda lepo da ga polako razvijamo u naslednika Rakocevica. Slazem se da moze biti strasan, strasan igrac. Uz one klince koji nama svakako izlaze za dve godine bice to sjajan mladi tim.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Jel on igra na poziciji 2 ? Jel moze neko da mi opise njegove karakteristike,kakav tip igraca ?
            Nadam se da ce kod Radonjica Cvele dobijati sanse,ja i dalje mislim da je veliki potencijal...

            Comment


            • Visok oko 195, kombo bek, igrao je pleja u omladinskim ali realno ne verujem da ce biti na tom mestu u starijim, pogotovo sto mu odbrana igraca sa loptom nije bas najbolja. Glavna prednost su mu fizikalije bile do sada. Ima dobar pregled igre, veoma inteligentan, ima prvi korak, brzinu i snagu da ide na prodor i zavrsava oko obruca. Sut nesto slabiji, ali nije potpuno operisan, ako ispravi mehaniku mogao bi da bude dobar cak i za evropske uslove jer ima odraz i kontrolu tela, a to je uvek dobra polazna tacka, sa time se radjas i niko te ne moze nauciti, tehnika se da srediti, nesto kao i sa Rakocevicem, stvarno mi dosta lice u ovom uzrastu. Ima tu jos dosta da se radi jer je takvim igracima prelaz na seniorski nivo gdevise nisu visi i jaci od cuvara tezak, ali ako bismo ga vezali na jedno 3 godine, bili bi na konju.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Trebao da ide na Severnu Karolinu pa odustao, iako je potpisao onaj Letter of intent i oni su ga hteli. Verovatno ce prvu sezonu odraditi u FMP (koji ce sledece godine po onome sto sam cuo biti favorit za nasu ligu), a onda lepo da ga polako razvijamo u naslednika Rakocevica. Slazem se da moze biti strasan, strasan igrac. Uz one klince koji nama svakako izlaze za dve godine bice to sjajan mladi tim.
                Cuo sam za to za Severnu Karolinu ali ga nisam dugo gledao.

                Jednom kad se igrao Demsar kup pre koju godinu(mozda si cuo za taj turnir) mi bili domacini, dolazili FMP, Zvezda, Partizan, Beovuk i jos neka ekipa valjda iz Banjaluke. U tom trenutku ja igrao za '94 bio backup plej i prvi plej se povredi(tad je Milutinov igrao). Ja se taman obradovao sto cu igrati dosta i oni uzmu Pota iz Subotice samo za taj turnir. Ispizdeo sam zesce kad sam cuo, posle se odusevio kako decko igra. Tad je pleja igrao, retko racionalan plej bio za svoje godine.
                sigpic

                Comment


                • rakocevic izjavio da nezna dali ce ostati i sledecu sezonu bas bi mi bilo zao da sada ode

                  Comment


                  • Originally posted by duka79 View Post
                    rakocevic izjavio da nezna dali ce ostati i sledecu sezonu bas bi mi bilo zao da sada ode
                    Ne ide on nigde. Ako odluci da zavrsi karijeru ostace kao sportski direktor.

                    @Nash

                    Ne verujem ja da ce on mnogo igrati pleja na seniorskom nivou. Problem je kada se naviknes pa onda odjednom ne vidis preko cuvara. To je najzajebanije za mlade bekove da prevazidju, i kod plejeva najcesce vodi do izgubljenih lopti. Zato ce ga staviti na beka, neke izolacije i post igra po potrebi, posto je stvarno fizicki odlican za svoje godine.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • to bi vec bilo dobro rjesenje

                      Comment


                      • Kakva legenda btw

                        http://www.kkcrvenazvezda.rs/index.p...-volim-beograd

                        Dati mu da bude zamenik kapitena. Najbolji stranac kojeg smo imali.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Stoji to, ja samo pricam ono sto znam o njemu. Inace dobar decko, za te neke jace turnire je gazda kluba znao da uzima dobre igrace iz drugih klubova i gradova pa onda oni dodju i kurce se, guslaju s loptom celu utakmicu i sta sve ne. Imali smo takva iskustva i onda kad su opet rekli da dolaze igraci sa strane, Pota smo docekali na noz. Decko je sve odusevio i bio stvarno maksimalno korektan. Brzo se uklopio i odlicno razigravao ceo tim a kad treba, uzimao odgovornost i lagano prodorom do poena, fantastican ukrsteni korak. Ne znam kakav mu je sad sut, tada nije mnogo pogadjao kad je sam ali je imao izuzetno pravilan izbacaj. Pomeranja u odbrani odlicna, ocena rastojanja igraca i lopte, 1 na 1 ne toliko ali sasvim korektno. Trudio se da ga ima svuda, isao na skok, bacao se za loptu, grizao, stvarno iz tog kratkog iskustva o decku mogu samo da kazem sve najbolje.

                          Al' kako sam pizdeo kad sam prvobitno cuo da stize i sto necu mnogo igrati, to je trebalo snimati.
                          sigpic

                          Comment


                          • demarcus legenda konacno da 1 amer ostane 2 sezone kod nas

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Kakva legenda btw

                              http://www.kkcrvenazvezda.rs/index.p...-volim-beograd

                              Dati mu da bude zamenik kapitena. Najbolji stranac kojeg smo imali.
                              Волео бих и ја кад ове наше сплаваруше не силазе са њега, кад виде црнца као да су виделе Бога

                              Comment


                              • Najskolovaniji stranac koji je bio kod nas i najnormalniji(dobro i Thomas macka)..

                                Samo je pitanje da li to znaci da necemo traziti pleja? Markovic je slobodan, tako da ono, treba to ugrabiti. Nelson da predje na dvojku i da cepamo.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X