Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.sportal.rs/news.php?news=102934

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Pa jel ponavlja stalno Tegeltija ono za kladionicu i taj ishod
      Ne pratim tu spodobu

      Comment


      • Информацију да је Билбао послао понуду за крилног центра Црвене звезде Бориса Савовића, председник Црвене звезде Небојша Човић назвао је "патком из Партизана".

        - Прво, Билбао нема те паре. Друго, зашто би Савовић ишао са коња на магарца. То је као када бисмо ми рекли да у Партизану има много незадовољних играча због тога што нису редовно исплаћивани.

        Comment


        • Malo gazda peva kroz sumu, dobre su sanse da Savovic ode.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Pa ako dolaze bolji igraci neka ide , neka mu je sa srecom

            Comment


            • http://www.24sport.rs/sport/Ko%C5%A1...rvom_redu.html

              Kao i pred treći meč finalne serije plej-ofa, prvi čovek Crvene zvezde Nebojša Čović održao je i pred četvrti meč protiv Partizana konferenciju na kojoj je, uz pomoć videobima, analizirao sudijske greške i titlovao dijaloge trenera crno-belih Duška Vujoševića sa sudijama.

              - Bile su potrebne dve utakmice da shvatimo da je potrebno biti bolji 15-20 razlike da bi pobedio Partizan. Kao što sam i najavio, suđenje u trećoj bilo je neobjektivno na štetu Zvezde, posebno u trećoj četvrtini. Moraš da izdržiš sve vrste tortura i, ako imaš malo sreće, pobediš sa šest-sedam razlike. Očekujemo da tako ne bude u četvrtom meču –istakao je Nebojša Čović, iznevši još neka očekivanja pred meč u sredu (21.00).

              - Očekujemo i da sudije nemaju razumevanja za psovke i govor tela Duleta Vujoševića. Gde je država kada nekome pretite da živ neće izaći iz hale? Što se ne oglasi premijer? Upoređuje se s našim igračem Lazićem, koji jeste opsovao. Ali, on je igrač, a Vujošević vaspitač i učitelj. Buni se što mu se čita sa usana. Možda je pričao na engleskom, pa mi to nismo razumeli.

              Prvi čovek crveno-belih prokomentarisao je i sudijsku trojku četvrtog duela finala plej-ofa večitih rivala.

              - Za četvrtu utakmicu imamo interesantnu sudijsku trojku. Partizanovca Maričića, koji ima određeni stepen odbojnosti prema FMP i Zvezdi otkad sam ja došao. Dule je sada "tipovao" Beloševića. Slobodno neka kaže ko mu je pretio. Dao im je u Laktašima dovoljno poklona za ovu godinu. Želimo da demontiramo te farme za uzgoj poslušnih sudija. Nikolić nije pominjan zato što je hvaljen, nadam se da će izdržati pritisak i da neće postati deo farme.

              Vratio se Čović još jednom na duel u kojem je Zvezda došla do prve pobede u seriji.

              - Sudija Juras se nije video u prvom poluvremenu treće utakmice. Trebalo bi da mu oduzmemo pola naknade. Prvi sudija Vojinović, za koga ne znam da li mu na telefonu još svira Partizanova himna, ništa ne svira. Sviraju drugi ili treći sudija. Jovčić kao da je sudio iz gepeka. To su istine... Belošević jeste najbolji arbitar iz Srbije u Evropi, ali to me i brine. Najbolji znaju da "maznu" a da ne vidite. Videćemo da li on razume Vujoševićev engleski.

              Potom se predsednik Crvene zvezde zahvalio sportskom direktoru Partizana jer je upozorio navijače da ne vređaju porodicu Čović.

              - Zahvalan sam Draganu Todoriću što je posle dve godine shvatio da su nam supruge nedužne. Bili smo na ivici toga da izađemo sa terena, odemo kući i pustimo ih da slave. Priželjkujem petu utakmicu i bio bih oduševljen da u prvi red dovedu Kristijana Golubovića ili tako neku znamenitu ličnost. Nemam ništa protiv toga da nam sude neutralne sudije.

              Čović je istakao i da je krivična prijava protiv trenera Partizana Duška Vujoševića dopunjena.

              - Vujošević pominje Vranje. Nemam ništa ni protiv toga da se te stvari rasprave u policiji ili javno, da se vidi ko se viđao i družio sa zemunskim i surčinskim klanom, sve u duhu tradicionalnog srpskog prijateljstva. Nije mi ambicija da seliga vrati pod okrilje saveza, niti da budem predsednik KSS. Ja sam predložio da to bude Đilas, a onda se u javnosti fingiralo da je to učinio Danilović.
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Dosadni su vise i jedan i drugi..
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment




                • Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post



                    ne razumem cemu ovako serete po zvezdi,a kada su demokrate bile na vlast sta je onda bilo

                    Comment


                    • vujosevic kaze da su oni svi protiv partizana pa eto neka mu bude

                      Comment


                      • Originally posted by DeMar DeRozan View Post
                        ne razumem cemu ovako serete po zvezdi,a kada su demokrate bile na vlast sta je onda bilo
                        Brate mili, ja Zvezdas, okacio ironicno.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • au...sta reci kakva ocajna partija za kraj...uzas

                          Comment


                          • Bruka od igre... bruka!
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • u ovakvim mecevima se vidi srce i kvalitet a mi ovako lose bas veceras pred ovakvom publikom trebali su da izginu

                              Comment


                              • Ma onda ti nije krivo kad izgube.. dali sve od sebe.. molim lepo.. ovako
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X