Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Czbg9 View Post
    Derika ne bih dao za 7 jovica
    Dao bih 7 Derika za jednog Jovića.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • dao bi dva Čovića za jednog Pota.

      Comment


      • Dao bih 7 derika da ode 1 covic plus radonjic pride

        Comment


        • Da probam ja: dao bih 7 Ojo-a za jednog Pleissa.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Danas nas ceka mnogo laksi mec nego u superkupu koji smo izgubili glatko. U seriji smo od dva poraza i moram reci da sam zabrinut.Ne toliko za nas kvalitet, za nase igrace, vec iskljucivo za trenera. Ono sto je on radio u Atini je sramota za jednog trenera, dacu mu fer, prvi mec u EL samostalno, ali ono je bilo smece i argumentovacu.

            Prvo, jako mala minutaza Lorenzu bez nekog razloga se i uplasio ovog meca kao da mora da pobedi, umesto da ga je koristio da se neki igraci priviknu. Preno je strah na svoju ekipu, ubio Oja sa pet licnih gresaka,nista bolje ni Gist sa tri...ubrzo dobio cetvrtu i nije mogao nista u odbrani. Dizanje Covica kao drugo pleja i takvi pokusaji su sramota za trenerski posao. Cak se i mali usrao i bacao lopte u ruke, tim je jednostavno bio usran i jedini koji su dizali tim su bili Gist i Beron..

            Bukvalno nikakav game plan ajde sto nije imao protiv Primorske, vec ni protiv PAO. Hobit mu cuva Fredeta, Tomas zapisava ove dole, pa se setio kad je vec bilo kasno Moa...ko mu brani reket..nema Moa i Simanica na strani pomoci...Simanic mlada nada...dobio minute prosle godine zbog povreda..na sve to smo bili na -5 mada smo igrom relano bili na -20 daleko..na suv kvalitet smo dosli na -5...Ima nade al Tomic mora da se uozbilji, ima iza Gavrilovica, imaju oni EL vise nego mnogi EL treneri...Ono je bila sramota...

            Ocekujem reakciju sl dva meca ipak kod kuce, to je Tomiceva sigurna kuca. Nadam se da ce naci nacin da bolje pripremi mec i da mu ne treba 30 minuta meca da shvati koja muje petorka dobra za mec.

            Cudan ej jako Tomic,i zelim mu uspeha, ali mora biti covek i katovati Felipea, to mu je prvi korak ka ozbiljnoj trenerskoj karijeri...sad ako izduva ove godne sa ovim timom..on ce u najboljem slucaju da trenira... Lavrio..

            Kazem, jos uvek nisam cist sa njim,ima taj bezobrazluk, ali trebao bi malo da se sabere...ono ni nesretni Alimpije nije radio...EL nema milosti, posebno kad krene ubitacan ritam..

            Danas i ako bez publike,ocekujem pobedu od oko15-20 razlike, prosto posle dva poraza, mi se moramo cupati...ovo mu je cak vazniji mec od Fenera..ovo ako izgubi vise ga niko ne moze vratiti..ali razlika je prevelika i sami igraci ce znati kako da se ponasaju protiv dobrog tima Primorske...
            Last edited by LosmiSK; 06-10-19, 09:51.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ajd da vidimo večeras mijenja li se sta makar u pristupu.
              Ne interesuje me razlika već pristup igri i neću da vidim jahanje rukama u smislu šta sad igramo. Ako se to ispravi i odbrana zaigra pametno onda se ja ne brinem za sezonu. D Brown mora da se razigra, treba mu samopouzdanja, na pripremama redovno ubacivao po 20p samo da isporučuje konstantno i biće to ok. Lorenco?! Pa majku mu sine plesu taj p&r imaš i sa kim!

              Comment


              • Ne znam zašto se stalno potencira Derik Braun i kategorizacija posle par tekmi dali je ili nije pojačanje za Zvezdu. Čovek je propustio gotovo dve sezone zbog povrede i ne znam koji igrač ne bi imao oscilacije posle povratka. Iskustvo veliko ima, ime je u košarkaškom svetu i nažalost po nas sigurno će biti uz Gista veliki okidač za dobre stvari u toku sezone.

                Našem narodu očito nedostaje doza strpljenja jer mi želimo sve, sada i odma.

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Ne znam zašto se stalno potencira Derik Braun i kategorizacija posle par tekmi dali je ili nije pojačanje za Zvezdu. Čovek je propustio gotovo dve sezone zbog povrede i ne znam koji igrač ne bi imao oscilacije posle povratka. Iskustvo veliko ima, ime je u košarkaškom svetu i nažalost po nas sigurno će biti uz Gista veliki okidač za dobre stvari u toku sezone.

                  Našem narodu očito nedostaje doza strpljenja jer mi želimo sve, sada i odma.
                  Samo sto to nije tacno. Proslu godinu je propustio (ladio ... i brojao dolare) jer niko nije hteo da preuzme od Efesa njegov milionski ugovor koji nije mogao biti raskinut a u sezoni pre toga je bio povredjen i posle oporavka pred plejof ga se Ataman odrekao jer nije hteo igraca koga boli ... za sve.
                  Last edited by Pera zdera; 06-10-19, 10:57.

                  Comment


                  • Derik ima taj loš momenat kada ga zadesi boljenje one stvari za košarku ali to uvek bude kratkog trajanja. Jednostavno ima suviše veliki kvalitet da u serijama može igrati ispod razine svoje košarkaške veličine.

                    To što je imao visemilionski ugovor nije njegova krivica i ne vidim tog košarkaša koji bi se tako lako odrekao zelembaća. A sigurno je njegov prenatrpan CV posledica velikog ugovora.

                    Zato kažem treba sačekati sa ocenama jer je prerano donositi sud. Sigurno da će vaš stručni štab znati da se ponese sa situacijom ukoliko se loše igre nastave u kontinuitetu.

                    Slično je i kod nas. Parahuski se tera i pre sezone. Isto bilo i sa Voldenom. Uvek će biti nezadovoljnih. Jednostavno to je srpski fakat.

                    Comment


                    • Danas cemo dobiti 15-20 razlike ..

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        Danas cemo dobiti 15-20 razlike ..
                        Ne verujem...nije Primorska nas iznenadila i prebila motkama već košarkom.
                        To su dokazali i protiv komšija u prvom poluvremenu...ali su u drugom morali da forsiraju šut pošto ih je Andrea zaustavio pod košem. Nas su ubili i pod košem i spolja.

                        Comment


                        • Danas ce Fica da izdominira i izbori sigurnih 15 minuta protiv Fenera.

                          Comment


                          • Originally posted by Wingwalker View Post
                            Ne verujem...nije Primorska nas iznenadila i prebila motkama već košarkom.
                            To su dokazali i protiv komšija u prvom poluvremenu...ali su u drugom morali da forsiraju šut pošto ih je Andrea zaustavio pod košem. Nas su ubili i pod košem i spolja.
                            da se kladimo?

                            Comment


                            • Rezultat će najviše zavisiti od minutaže Moa, Đenke i Lazića.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • 1 i 5 su nam najveći problemi. Na 1 oba igrača, na 5 Gistova zamena. Sva sreća pa se to neće osetiti na ABA nivou.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X