Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e da, jbt zivot situacija rajs sutira promasuje i ejjjj nadskoci odza 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

    Comment


    • Ono nije bila blokada. Ako nadjem vremena veceras probacu da napravim isecak. Videlo se i na ponovljenom da igrac PAO nije ni pipnuo loptu vec samo Odza po rukama. Cak je isao odlah posle i snimak Tomica kako objasnjava i pokazuje.
      Pa se seti "faula" u napadu koji mu je sviran. Pa peti faul nad Kalatesom. Da ne pominjem faulove koje je morao da pravi jer je Filip igrao onako kako je igrao defanzivu(ostajao je u blokovima na centru terena). Mi nismo sinoc imali organizaciju igre a Odzo nije igrac koji ce da uzme loptu i da kos. To nikad nece moci.
      Odzo nema kredibilitet kod sudija i kola su se slomila na njemu. Odzo je igrao u grcu celu utakmicu sto je i logicno jer je ovo razlicito od svega sto je igrao do sada.
      Bice on daleko bolji i to veoma brzo. A mozda sam ja samo nepopravljivi optimista.

      Comment


      • Videlo se da je ekipa jos uvek nedovoljno uigrana, igraci se ne kapiraju najbolje, desavaju se nesporazumi u igri, pogrese kretnju kod akcija. Sve ce doci na svoje. Zato je bolje sto u prvih nekoliko kola igraju protiv teskih protivnika.
        Pri manjku domacih igraca, cak i Filip nam je bitan za domaca takmicenja. Za nastupe u aba ligi zasluzuje pohvale kao jedan od kljucnih igraca za titulu, ali ne treba preterivati i precenjivati ga, jer su i partizan i buducnost bili daleko od ozbiljnih protivnika. I u EC se videlo koliko (ne)moze, a kamoli u EL. Neverovatno je da ga Tomic drzi u igri i pored svih gresaka u korist protivnika i negativnog efekta na rezultat, a da Lorenza, Jenkinsa i Billy-ja vadi posle svake greske.

        Comment


        • Originally posted by Ivan9 View Post
          Ono nije bila blokada. Ako nadjem vremena veceras probacu da napravim isecak. Videlo se i na ponovljenom da igrac PAO nije ni pipnuo loptu vec samo Odza po rukama. Cak je isao odlah posle i snimak Tomica kako objasnjava i pokazuje.
          Pa se seti "faula" u napadu koji mu je sviran. Pa peti faul nad Kalatesom. Da ne pominjem faulove koje je morao da pravi jer je Filip igrao onako kako je igrao defanzivu(ostajao je u blokovima na centru terena). Mi nismo sinoc imali organizaciju igre a Odzo nije igrac koji ce da uzme loptu i da kos. To nikad nece moci.
          Odzo nema kredibilitet kod sudija i kola su se slomila na njemu. Odzo je igrao u grcu celu utakmicu sto je i logicno jer je ovo razlicito od svega sto je igrao do sada.
          Bice on daleko bolji i to veoma brzo. A mozda sam ja samo nepopravljivi optimista.

          Odžo je prošle sezone uništio MVP Aba lige i sadašnjeg NBA igrača , bio naš daleko najbolji centar ali ...Očigledno da se nije snašao sinoć ..sve je to novo za njega , pogotovo sudijski kriterijum . I BB je dobio žestoke batine ..negde pred kraj na onom ulazu napravljena su dva faula nad njim a sviran je tek faul nad Gistom prilikom skoka

          Jednostavno , za razliku od Gista , ovi igraju prve minute u EL
          Last edited by Samo Zvezda; 04-10-19, 12:48.

          Comment


          • Treba mi snimak jučerašnje utakmice u bilo kom obliku. Bio bih zahvalan za link. Može i torent, bilo šta.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Lošmi, ničim izazvan si prozvao Šarca za nešto što nisi video. Moja je greška što nisam odmah reagovao i uklonio taj deo komentara.

              Ličnih prozivki više neće biti. Prevršilo je svaku meru, ne vredi što sam desetak puta upozoravao.

              Nastavljamo dalje, ako ima primedbi imate temu za to.

              Comment


              • Здраво људи, нов сам на форуму, занимају ме ваше претпоставке о интересовању за утакмицу против Фенера да л ће бити лако доћи до улазница и да ли ће бити велико интересовање?
                Спортски поздрав!

                Comment


                • Dobro došao

                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Хвала лепо друже.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Sinoć mi je bio presmešan kada uzme loptu i usitni korak, kao kakvo detence pored odraslih...oni no look pasovi su mu bili vrh..........za kontre PAO.
                      Šta reći za odbranu? U odbrani nije u mogućnosti da probije blok, pa se probalo preuzimanjem i čim dođe u mis-meč on panično pogleda i kad nađe igrača beži ka njemu i ne zanima ga ovaj uz kojeg je bio, tako smo vrlo često njima ostavljali višak na strani. Tomić tvrdoglavo pokušavao sa njim i onda je na kraju i on odustao (ili je dobio cedulju od tatka na sinka?)

                      Degutantno je sto mi uopste pricamo na ovu temu. Decko nie za Zvezdu i tu dileme nema. Sto se mene tice zvizdacu mu na svakoj utakmici u Pioniru i Areni. Legitiman nacin da se borim za dobrobit kluba.

                      Comment


                      • Imam jedan predlog za modove.

                        Svaka rasprava na licnom planu da se sankcionise. Pun mi je vise licnih ratova. Dodje covek da procita nesto o kosarci a citam izdrkavanje uvek istih likova na istu temu. Pa jbt dokle.

                        Comment


                        • Kako bi sad dali bracu Braun za Jovica...

                          Comment


                          • Derika ne bih dao za 7 jovica

                            Comment


                            • Polako sa Šilbovanjem, ima za to vremena a i Jović je čini mi se opet povredio leđa. Nešto mi on to često kuburi s leđa.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Da podsetimo...Jović vuče povredu leđa još iz Radničkog.
                                Njegova zadnja dva ugovora su keva top menadžerisanja.
                                Znaju da ima hroničan problem, ali dok je dobar...dobar je. I plate.
                                Da ne spominjem da je zadnju sezonu odradio na guzove i da ipak samo ruje tako treskaju kintu.
                                Last edited by Wingwalker; 05-10-19, 22:55.

                                Comment

                                Working...
                                X