Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PAO ima kvalitetne igrace, ali nisu kao proslih sezona natrpali na svakom mestu imena, sada su radili kvalitetnije po meni.

    Na kecu imaju Kalatesa koji je odlican igrac,odlican asistent, defanzivac, kradljivac lopti. Ima i dobar defanzivni skok i zna odmah da povuce loptu i pravice problem nasim PG. Rajs nije propao i on svojom lucidnoscu ce praviti asistencije i njegovo je da pogodi i koju trojku i to je to. On i Kalates treba da imaju 75% asistencija na njihovom kontu, oba znaju tranziciju ali i postavljen napad.

    Fredet je kao bek, ali u principu on je kec,ima odlican pregled igre,vodi dobro loptu,napada za tri, duge dvojke,imajak zavrsetak kod obruca. Vrhunski napadac. Dzonson takodje, extrakvalitetna obe strane terena,ima i odlican spot up sut ...krecese vrhunski,nece da stane i bice tu vrhunskih zakucvanje...i koga bude cuvao bicemu tesko...

    Papapetru je tu igrackoji ce uzimati ono sto mora,neka trica,poludistanca i polukontra zavrsena zakucavanjem. Papajanis ce verovatno bitibolji nego zadnjih godina. Papas je dobio manju ulogu ove godine, svedena na minimum, ne voli ga nesto Pedulakis.

    Braun je dosao Promitaasa, Bentil iz Perisetrija. Raun je igrao pre dve-tri godine u Finskoj, pa Dijon-FRA mislim, Promiteas..pricao je Many o njemu. Bentil je centar,dobar,jak defanzivac..samo videcemo kako ce izgledati u EL.. svakako oni su nosaci vode,nece traziti mnogo lopte a ostavice srce na terenu.

    Pedulakis je dobar trener, starog kova, vodio vise puta Peristeri ali i PAO,voli jaku odbranu, i kontrolisanu igru. Ljudi misledane zna,ali grese...Meni kad sam malo pogledao utakmicu sa AEK-om ovaj tim ima i te kako smisla. Mislim da ce im biti tesko da udju u 8 ali bice o ozbiljnoj borbi.

    Tomas je vrhunski igrac, njega sam zaboravio i on je radilica koja moze sve. Sa Dzonsonom i Fredetom najbitniji deo njihovog ulaska u TOP8. Posto znamo da ce Kalates isporuciti svoje...imaju tih par igraca koji mogu da polude iz mraka..

    Mislim da ne treba dati njihovim PG da se rastrce... ako se rastrece to znaci dosta tranzcije i lakih suteva za Fredetea,kucanja za Dzonsona i ode sve u 3pm... treba svesti igru 5 na 5 i onda mozda imamo neke sanse.

    OAKA je teska za igru, igra se prvi mec u EL i sigurno da mnogo veci motiv ima domaci tim da se pokaze. Zvezda ide bez pritiska,ako se dobije super, ako nista..nije ni realno ocekivati tamo pobedu,a li moze da se desi, ako se setimo ere Saloa Djordjevica
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by From downtown View Post
      Samo se plasim da "braca" Braun ne odigraju onako pederski kao prosli put. Mene jos sramota njihove sramote.
      Izgleda da su i kladionice gledale utakmicu u Zagrebu [emoji20]

      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        PAO ima kvalitetne igrace, ali nisu kao proslih sezona natrpali na svakom mestu imena, sada su radili kvalitetnije po meni.

        Na kecu imaju Kalatesa koji je odlican igrac,odlican asistent, defanzivac, kradljivac lopti. Ima i dobar defanzivni skok i zna odmah da povuce loptu i pravice problem nasim PG. Rajs nije propao i on svojom lucidnoscu ce praviti asistencije i njegovo je da pogodi i koju trojku i to je to. On i Kalates treba da imaju 75% asistencija na njihovom kontu, oba znaju tranziciju ali i postavljen napad.

        Fredet je kao bek, ali u principu on je kec,ima odlican pregled igre,vodi dobro loptu,napada za tri, duge dvojke,imajak zavrsetak kod obruca. Vrhunski napadac. Dzonson takodje, extrakvalitetna obe strane terena,ima i odlican spot up sut ...krecese vrhunski,nece da stane i bice tu vrhunskih zakucvanje...i koga bude cuvao bicemu tesko...

        Papapetru je tu igrackoji ce uzimati ono sto mora,neka trica,poludistanca i polukontra zavrsena zakucavanjem. Papajanis ce verovatno bitibolji nego zadnjih godina. Papas je dobio manju ulogu ove godine, svedena na minimum, ne voli ga nesto Pedulakis.

        Braun je dosao Promitaasa, Bentil iz Perisetrija. Raun je igrao pre dve-tri godine u Finskoj, pa Dijon-FRA mislim, Promiteas..pricao je Many o njemu. Bentil je centar,dobar,jak defanzivac..samo videcemo kako ce izgledati u EL.. svakako oni su nosaci vode,nece traziti mnogo lopte a ostavice srce na terenu.

        Pedulakis je dobar trener, starog kova, vodio vise puta Peristeri ali i PAO,voli jaku odbranu, i kontrolisanu igru. Ljudi misledane zna,ali grese...Meni kad sam malo pogledao utakmicu sa AEK-om ovaj tim ima i te kako smisla. Mislim da ce im biti tesko da udju u 8 ali bice o ozbiljnoj borbi.

        Tomas je vrhunski igrac, njega sam zaboravio i on je radilica koja moze sve. Sa Dzonsonom i Fredetom najbitniji deo njihovog ulaska u TOP8. Posto znamo da ce Kalates isporuciti svoje...imaju tih par igraca koji mogu da polude iz mraka..

        Mislim da ne treba dati njihovim PG da se rastrce... ako se rastrece to znaci dosta tranzcije i lakih suteva za Fredetea,kucanja za Dzonsona i ode sve u 3pm... treba svesti igru 5 na 5 i onda mozda imamo neke sanse.

        OAKA je teska za igru, igra se prvi mec u EL i sigurno da mnogo veci motiv ima domaci tim da se pokaze. Zvezda ide bez pritiska,ako se dobije super, ako nista..nije ni realno ocekivati tamo pobedu,a li moze da se desi, ako se setimo ere Saloa Djordjevica
        Lep post, nije bitno da li se slažem ili ne. Vidiš da možeš kad hoćeš! [emoji41]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • 72:77 вечерас у ОАКИ, у 4/4 улазимо са двоцифреном разликом, ПАО хвата прикључак на крају и преокреће на 72:71 и онда Давидовац са 2 тројке решава питање зеленим зечевима

          Comment


          • E ljudi jel zna neko neki dobar stream za veceras.

            Comment


            • samo da ne bude 15 razlike

              Comment


              • Ne verujem da ćemo tako ubedljivo da ih dobijemo.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by ajkisloba View Post
                  E ljudi jel zna neko neki dobar stream za veceras.
                  http://livetv.sx/rs/allupcomingsports/3/
                  Ja gledam ovde

                  Comment


                  • Originally posted by VladaVlada View Post
                    Да, овде има пристојних стримова. Руски су најбољи из неког мог искуства!

                    Comment


                    • Joj ako Kuzmanović bude stručni konsultat, lele kuku.

                      Comment


                      • Je l' ovo kasni utakmica?

                        Comment


                        • Pocela je.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Kasni...
                            Mozda prokisnjava krov?

                            Razbijamo
                            0:5
                            Last edited by Ivan9; 03-10-19, 19:04.

                            Comment


                            • Sad sam čuo da nemaju singal. Mrš.

                              Comment


                              • SK govnari.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X