Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by forum1nick View Post
    Pa ljudi upravo to i pokušavaju, a Beograd i samoodrživost nisu baš kompatibilni pojmovi
    Zadnjih 20 godina nijedan grad nije samoodrziv u evroligaskoj kosarci, a ne samo Beograd. Iluzija je misliti da ce London to nesto promeniti.

    Comment


    • Cabarkapa novi sportski direktor naseg KK lijepa vijest svidja mi se.

      Comment


      • U pravo vreme je došao.
        Kada je tim za ovu sezonu praktično kompletiran.

        Ukoliko je uloga sportskog direktora da traži pojačanja i sugeriše o interesantnim igračima na tržištu
        prvom treneru i Upravi kluba.

        Comment


        • Originally posted by ajkisloba View Post
          Cabarkapa novi sportski direktor naseg KK lijepa vijest svidja mi se.
          Izvor?

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK
            Bravo Ganac, svaka ti cast, sad se vrati svojim zivotnim obavezama nadam se da ti je sad lakse. Salim se malo sa tobom, ne moras odmah da odgovoras. Pokusavas da namestis nesto, ali ne ide ti to bas tako lako. Sumnjam da mislis da si pametniji od mene keep up the good work bro.


            Sto se tice Cabarkape, treba da bude nagradjen za neka dela.
            Za koja? Za nas neupućene... mislim na Čabarkapu, da ne bude zabune

            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

            Comment


            • I gadi mi se svako ko kaže da navija za Zvezdu, a ponaša se suprotno od toga.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                I gadi mi se svako ko kaže da navija za Zvezdu, a ponaša se suprotno od toga.
                +100000000000

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK
                  Jedan si mi od omiljenijih forumasa. Razumes se u kosarku, nisi ostrascen, prihvatasi tudje misljenje. Nisi kao vecina koja, to je bitno. Cabarkapa je bio sta prosle sezone? Zadnje dve sezone su sumnjive sa ovom. Ove sezone osvaja Znojavi. Jedino moze Cedevita da shebe pricu, postooni jedini igraju fer, bez sudija i ostalih sranja....mada su sad sa Slovencima, ali videcemo.. Gde god je drzavna kasa, tu su lupezi i razna namestanja.

                  Desavanja zadnje dve godine su dovoljna da odredjeni funkcioneri dva kluba budu izbaceni iz kosarke, ali ovde se zataskalo kvalitetno. Mislim tu na zadnje dve godine, to je jednostavno tako.. Ulogu Cabarkape i ostalih ne moram da ti objasnjavam. On nije sposban toliko da bi dobio ovo mesto pre nekih nasih igraca itd...SD jednog EL tima, smejurija.

                  Mada je to u CZ funkcija reda radi,da primas platu i blejis u prvim redovima...uglavnom radeoni nesto,ali to nije vezano za funkciju...MarkoPesic je SD kakav treba da bude,da se i on pita oko tima i dovodjenja igraca, ne da bude fikus.

                  Ti mislis da on treba da bude SD KKCZ??? Po meni, kao da Felipe treba da bude back up- po Dekkardu npr treba, videcemo sutra to izivljavanje i kako ce daleti po OAKI, ali po patosu, pa do prvog reda tribina....

                  Nije da mu zelim nesto lose, vec jednostavno mi se nepotizam gadi, kao i svako ko to podrzava..
                  Prvo , hvala na lepim rečima ali pitao sam te vrlo konkretno na šta misliš ? Čabarkapa je prove četiri godine na mestu sportskog direktora Aba lige ...izabran je jednoglasno . Čime je zadužio kkcz ? U čemu nam je to pomogao?

                  Sa događajima iz poslednje dve sezone, ne bi se lako nosili ni mnogo veći autoriteti od ovih koji su vodili ligu . Oko tih događaja , ne verujem da možemo da se složimo ...tako da bolje da ne nastavljamo oko toga . Kažu neki da mu je zamereno što je insistirao da se odigra peta. Po meni toje bilo jedino logično ...kad već nije bilo hrabrosti posle treće u Podgorici

                  Da pojednostavim , nije bilo realno da neko DVA puta na isti način prevesla N.Ć .Pisao sam o tome šta mi je čovek ispričao o četiri dana u Podgorici , tako da je meni bilo potpuno jasno šta će se dešavati na petoj .Da li je bilo lepo ? Nije ...da li je moralo tako? Jeste .Ko ne razume , žao mi je .


                  Kakav će biti na novom mestu , tek ćemo videti .Košarkaški pedigre ima a na njemu je kako će to izgledati a ima najava da će biti još novina u sportskom sektoru .

                  Koliko se sećam i ti si se zalagao za takvu organizaciju ?

                  Comment


                  • Jesam i ide dobrim tokom to oko sprtskog sektora i tu ne moze da se nadje velika zamerka. Samo i dalje mislim da vecina nije na nivou za jednog EL i da je moralo bolje.Posebno sto sumnjam da oni donose bilo koje odluke samostalno tj bez Covica. Marketing se poboljsao, ali 2019 je..

                    Mislim da niko nikog nije preveslao, vec su to dilovi izmedju klubova, drzava...nisam siguran u bilo sta od tih prica. Oni su majstori manipulacije. Necemo to zvanicno nikad saznati za bilo sta,ako nismo za Obilic, necemo ni za ostalo

                    Po meni Zvezda treba da se privatizuje, da gradi svoju halu i da krene u istu pricu kao Zalgiris. Znamo da se to nece desti, ali nije ovo neka filozofija za KKCZ I KKP...utrpaju ti tonu para, nemas konkurenciju i sta...timovi nam puni stranaca..meni se ovo ne svidja...Malo sam se smorio kad sam gledao mec sa Primorskom,Olijemm..

                    Ovo moze biti koncept ako su svake godine izbori, da ti drzava sipa 10-14m za nista i da nista ne placas..
                    Last edited by StefanPG; 03-10-19, 07:00.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • DOBRO NAM NOVO EVROLIGASKO JUTRO DRAGI PRIJAELJI.
                      Danas pocinjemo ja cu po obicaju u crkvu da se pomolim za srecu i zdravlje svih nas i naravno za ceo klub.
                      Nadam se svemu najboljem i da pocinjemo pobedom veceras u Atini.

                      Comment


                      • Drzimo se teme gospodo.

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                        Comment


                        • Sloba veciti optimista.
                          Jak je PAO ove sezone, dobra su pojacanja doveli. Tesko je dobiti njih kuci i kada su imali slabiji tim.
                          Seti se samo da smo ih jedini put ikada dobili dole kada im je Djordjevic bio trener. Jbg sad imaju i trenera.
                          Svakako necemo ici sa belom zastavom...ali ovo je jedno od 5-6 gostovanja koja je najteze dobiti.
                          Narocito sto i kod nas nisu kockice slozene

                          Comment


                          • Ja se nadam pobedi večeras, u koju iskreno ne verujem, jer je početak sezone i ne delujemo uigrano na terenu. Ukoliko izgubimo, neće biti više od 5-10 razlike. Jesu dobri, ali nisu toliko bolji.

                            Comment


                            • Mene raduje Tomićev optimizam, to je odlika rođenih pobednika nikad da ne kukaju kako su slabi i kako bi pobeda bila veliko iznenađenje. Kad tako nešto pročitam baca mi se pegla. Verujem i ja u pobedu, nikad se ne predaj pre početka utakmice i pre nego što ti protivnik na terenu pokaže da je bolji. Idemo!
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Samo se plasim da "braca" Braun ne odigraju onako pederski kao prosli put. Mene jos sramota njihove sramote.

                                Comment

                                Working...
                                X