Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dajmunekičlanakdavidi.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Objasni mi to,ne znam..nije prozivka kako je vlasnik samog sebe a nikone zna ko je sam sebe??? wtf??? Mislim,ne razumem te..znamda je ovaj bio u zatvoru, ali ne razumem taj deo...akoimasneki clanak ili odakle si izvukao to!!!???
      Evo pomozi pa nadji... barem u danasnje vreme sa guglom je to lako. 25 posto vlasnistva FC Bajern su vlasnici 3 kompanije medju kojima je i Adidas. 75 posto vlasnistva drzi Bayern e. v. - ma sta god to znacilo. Ta firma e. v. bi trebalo biti registrovana u Nemackoj kao sportsko drustvo a nije, kao sto bi trebalo po nemackom zakonu. Ti sad ako hoces da kupis neki deo Bajerna mozes samo iz onog kolaca od 25 posto... onih 75 posto niko ne sme da dira. Nisam ni ja najbolje razumeo o cemu se radi jer nisam ulazio puno u detalje, ali sam video da postoje nemacki advokati koji tvrde da je sve ovo jedna velika mutljavina i da bi trebalo da odgovaraju pred nemackim zakonom.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Evo pomozi pa nadji... barem u danasnje vreme sa guglom je to lako. 25 posto vlasnistva FC Bajern su vlasnici 3 kompanije medju kojima je i Adidas. 75 posto vlasnistva drzi Bayern e. v. - ma sta god to znacilo. Ta firma e. v. bi trebalo biti registrovana u Nemackoj kao sportsko drustvo a nije, kao sto bi trebalo po nemackom zakonu. Ti sad ako hoces da kupis neki deo Bajerna mozes samo iz onog kolaca od 25 posto... onih 75 posto niko ne sme da dira. Nisam ni ja najbolje razumeo o cemu se radi jer nisam ulazio puno u detalje, ali sam video da postoje nemacki advokati koji tvrde da je sve ovo jedna velika mutljavina i da bi trebalo da odgovaraju pred nemackim zakonom.
        Hvala mmajstore, pravi si laf. Samo meni treba neki dokaz o tome. Kao sto sam ja dao Dekkardu deo doktorske disertacije Nego, cudno mi to za Nemacku, posebno sto je Henes vec bio u zatvoru zbog malverzacija..


        https://www.zeit.de/sport/2016-09/ba...n-adac/seite-2


        Nasao, davna vest...
        Last edited by LosmiSK; 01-10-19, 19:29.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ev u nazivu znači Eingetragener Verein , odnosno "registrovani klub".
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Kao sto sam ja da Dekkardu deo doktorske disertacije
            Šta tačno znači ova rečenica?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Kao sto sam ja da Dekkardu deo doktorske disertacije
              Šta tačno znači ova rečenica?
              Ono sto sam ti napisao je deo, da li doktorata ili nekog diplomskog rada oko rukovodjenja klubova..Pa sam uzeo isecke da ti objasnim razliku u finansiranju. Na to sam mislio, mada sam se i ja jedva setio sad
              Last edited by LosmiSK; 01-10-19, 19:34.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Hvala mmajstore, pravi si laf. Samo meni treba neki dokaz o tome. Kao sto sam ja dao Dekkardu deo doktorske disertacije Nego, cudno mi to za Nemacku, posebno sto je Henes vec bio u zatvoru zbog malverzacija..


                https://www.zeit.de/sport/2016-09/ba...n-adac/seite-2


                Nasao, davna vest...
                evo ti pa citaj

                https://www.google.com/amp/s/amp2.ha.../23540752.html

                Hejnes je bio u zatvoru jer je utajio 28 miliona evra sopstvenog poreza, a ovo je mnogo ozbiljnija stvar. Ako je klub organizovan kao sportsko drustvo u vlasnistvu njegovih clanova ono bi trebalo da bude neprofitna organizacija, a ne da iz njega izvlace profit administrativci (njiluske kao Bartolomeo).

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  evo ti pa citaj

                  https://www.google.com/amp/s/amp2.ha.../23540752.html

                  Hejnes je bio u zatvoru jer je utajio 28 miliona evra sopstvenog poreza, a ovo je mnogo ozbiljnija stvar. Ako je klub organizovan kao sportsko drustvo u vlasnistvu njegovih clanova ono bi trebalo da bude neprofitna organizacija, a ne da iz njega izvlace profit administrativci (njiluske kao Bartolomeo).
                  Ovisu nasli rupu u zakonu, nista cudno..Do Nemacke je da li ce nesto da uradi, a nece
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Ono sto sam ti napisao je deo, da li doktorata ili nekog diplomskog rada oko rukovodjenja klubova..Pa sam uzeo isecke da ti objasnim razliku u finansiranju. Na to sam mislio, mada sam se i ja jedva setio sad
                    Doktorstvo prosto isijava iz tebe.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Ovisu nasli rupu u zakonu, nista cudno..Do Nemacke je da li ce nesto da uradi, a nece
                      A cudno ti je kada Nebojsa Covic nadje rupu u zakonu?

                      Stim sto ovi nisu nasli nikakvu rupu nego direktno krse zakon tako sto se bogate na racun nemackih gradjana.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        A cudno ti je kada Nebojsa Covic nadje rupu u zakonu?

                        Stim sto ovi nisu nasli nikakvu rupu nego direktno krse zakon tako sto se bogate na racun nemackih gradjana.
                        Hahaha daj, a ovaj se ne bogati i ne krsi zakone Ma, mislim da ne krse zakon, nema sanse.Ne bi im dozvolili, to je prosto. Dosta ljudi mrze Bayern posto ne mogu da uzmu titulu, a mrze ih neki cak i u Srbiji
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • U bre Losmi sto si naivan, ali stvarno.

                          Uzmi odstampaj ovaj tekst pa daj za nedeljni rucak tvom clanu familije koji je strucan u tom polju, posto meni ne verujes a sam nisi strucan da procenis.

                          Comment


                          • Ima logike, tamo gde se vrte milioni se krše zakoni a tamo gde se vrte milijarde sve je čisto. Oće to.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Kakoti znas da oni izvlace novac? To je neka pretpostavka...nista vise. Nisam video nikakav dokaz.Ne razumem oni kao deo neporfitne organizacije uzimaju profit i po njihovom zakonu to ne moze da se radi. Hoces da kazes da oni ne smeju uopste da imaju profit? Ili da ga izvlace izvan zemlje? Ti stvarno verujes u ovo bljuvotinu od teksta? Stvarno mislis da Nemacka kao drzava nista ne bi uradila zbog Bayerna?
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ne bih dalje da komentarisem posto vidim da osnovne pojmove ne poimas pa bih morao da ti objasnjavam iz pocetka sto bi mnogo potrajalo.

                                Ne postoji nijedna drzava na svetu koja je jaca od krupnog kapitala... znas koliko novca se tu vrti a to bi sve moralo da se baci u cabar. Da bi neko bio na celu drzave pa cak i Nemacke podrazumeva se da taj neko radi za taj krupni kapital... nisu to neki idealisti koji rade za dobrobit gradjana kao sto ti naivno verujes, vec postavljeni ljudi od strane najvecih kompanija koji rade u njihovom interesu.

                                A sad da gledamo fudbal.

                                Comment

                                Working...
                                X