Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jednom prilikom Tomic je izjavio kad zeli igraca u timu prvo sto gleda je njegov karakter, koliko je posvecen treninzima i da li je pobjednik sto se jasno moglo vidjeti po akvizicijama kao Faye Beron Stratos
    Mislim da je i ove godine isto, Gist je profi do koske,paljevina, Brown zeljan dokazivanja e jedino Lorenco mi se cini kao da nije bio prvi izbor ali da je i tu vodjeno racuna o doprinosu. Tako da cu brzo zaboraviti ovaj los dan i vjerovati da je samo to a oni neka u OAKI dokazu

    Comment


    • Ajde da vidimo... tesko cemo se u Atini vaditi, ali dovoljno je da prikazu trud i da ne izgube ubedljivo.

      Comment


      • Prosle godine smo igrali mnogo jednostavnije nego sinoc. Tomicev kvalitet je sto je pustao igrace da sutiraju kad su sami i ohrabrivao ih da to uvek rade, a ne da komplikuju. Nekad ne ide sut, al’ bar si probao i nisi ostavljao protivnicima mnogo prostora za tranziciju. Nek’ se drzi te filozofije, ako vec nisu doveli adekvatnog kreatora.

        Comment


        • Prošle sezone je bilo lakše Tomiću. Nije bio pod pritiskom, nismo bili favoriti, manje kvalitetni i manje ega u ekipi.

          Sada je drugačije i trebaće malo vremena dok se pronađu uloge igračima.

          Tomić je pre Superkupa izjavio da je namerno igrao onakav turnir u Grčoj i 3 utakmice u 3 dana kako bi ekipu pripremio za Superkup.

          Al nije upalilo, mi smo delovali kao da se jedva držimo na nogama i kao da želimo da se što pre vratimo kući.

          Jesmo burnije reagovali što je i rezultat derbija u fudbalu. Ljudi su tražili utehu.

          Mmajstor je lepo napisao, protiv Panatinaikosa je dovoljno da prikažu trud, zalaganje, da je protiv Primorske bio loš dan.

          A ako dobijemo biće merak, verovatno će onda uslediti komentari o F4 Evrolige.

          Comment


          • Ne ocekujem nista od ekipe bez kvalitetnog pleja. Nek’ izmisle nekog ili ode mas’ u propas’.

            Comment


            • Ili da proradi postojeći.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Plej nije problem,mislim pisao sam da nije toliko kvalitetan ali vise nije ono sto nama treba..a ne zna ni Tomic da ga upotrebi..PLEJ UVEK MORA BITI LIDER....jbs tim gde plej nije lider a nisu Miamia Heatsi

                A sta cemo sa ovim 180cm visokim back upom..SVIMA NE VALJA PRVI PLEJ, A STA JE SA BACK UPOM, DOBAR SVIMA????
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Plej nije problem,mislim pisao sam da nije toliko kvalitetan ali vise nije ono sto nama treba..a ne zna ni Tomic da ga upotrebi..PLEJ UVEK MORA BITI LIDER....jbs tim gde plej nije lider a nisu Miamia Heatsi

                  A sta cemo sa ovim 180cm visokim back upom..SVIMA NE VALJA PRVI PLEJ, A STA JE SA BACK UPOM, DOBAR SVIMA????
                  Jeste.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ovaj trenutni problem nema nikakve veze sa drugim plejom.

                    Comment


                    • Lorenca smo birali vizuelno...samo da fizički bude opozit hendikepu na kecu koji nam je sudba još dve sezone najmanje.
                      Da je povisok, da ima duge ruke - duge noge, da uzme skok, odigra odbranu i da može da zakuca jer nam je još od Jovića taj efekat nepoznat.

                      Comment


                      • Problem je samo sto Lorenco ne ume da igra odbranu jer je nikad i nigde nije igrao na visokom nivou. On ima fizikalije da je igra, ali moras da ga naucis k’o dete na noshu.
                        Last edited by Storm; 28-09-19, 14:23.

                        Comment


                        • Sto vam sad Lorenzo smeta? Tomic voli da ima trpaca na poziciji prvog pleja.
                          Nasa spoljna linija ima puno poena u rukama, mislim da nam za Evroligu fali neko sa dobrom defanzivom i ko vise voli da asistira, nego da poentira. I tu ne vidim Lorenza kao visak.

                          Comment


                          • Cuj Lorenzo ne zna da igra odbranu? U USA ne igraju odbranu, stari mit
                            Last edited by LosmiSK; 28-09-19, 19:20.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Lorenco ne zna, kao sto nisu znali ni Reglend, ni Roch, ni Markus. Pogledao sam dve utakmice i shvatio da ne zna. Da li ce nauciti? Tesko....

                              Comment


                              • Ono što smo mogli da vidimo je da neće. A da li ume to ćemo da vidimo ukoliko pokaže želju.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X