Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem je i do broja. Nepotreban broj igraca i stranaca.Domaci igrac skrajnuti, mozda ne Kuz...Bukvalno runzo izgledalo..Covic je pricao o 12 Srba, ali sad njegovi sateliti kazu da oni kostaju vise nego stranci...Nema ni KINEZA,NITI SE radi vise Exell tabela..postalismo sns kuravela zajedno sa KKP...ne verujem da se placani ni porez,ni zakupi hale,struja..ma bukvalno nista...ali narod je veseo...

    Danga nam se jebe po Estudijantesu sa laznim trenerom...i tuzi nas za 150k...sramota kluba,tako i Bjelica itd...vecinakao Jovic vrv ne bi dosla ni za milion...i onda nam porodicne vrednosti prodaje FELIPE COVIC..ma idi bre...

    Ne brinite,ovo necebiti lose i ako neko bude los,zamenice ga Coks sa jos boljim...samo je jendom mesto zagarantovano... i na to masakaze,ajde dosadan si.. treba to ponavljati na svakih pola sata..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Nije problem do samog broja, ali verovatnoca za problem veca ukoliko ih ima vise. Tu delim misljenje.
      A u timu imas 10 Djenki i 2 Micova sta mislis ko ce iskazati bol u kurcu?
      Nemojte da generalizujemo posebno ne naciju koja je toliko iznad svih sto se kosarke tice. Meni licno oni jos nisu uigrani a na to dodamo princip lako cemo i kvalitetniji smo pa nam se moze sa bolom u kurcu da izbubamo 30 razlike e to ne smije i jako je opasno ako se u svaku utakmicu ne udje sa idejom "pokazacu ti zasto sam bolji" ali svaku!
      Kad na sve to dodas laku odbranu, slab skok i lose sutersko vece, dobijes katastrofu ali ne vjerujem da ce se taj pristup ponoviti posebno ne u EL i ABA.

      Comment


      • Manite se price domaci vs stranci. Prosle godine smo imali 7 stranaca - Joe, Perp, Billy, Mo, Ojo, Maik, KC, pa smo pokidali. Domace igrace i da ocemo, nemamo odakle da dovedemo. Nije ova ekipa mogla za 7 dana da zaboravi da igra kosarku. Samo uloge preraspodeliti, za pocetak Jenkins umesto govnarka na keca.

        Comment


        • Originally posted by Дијаз View Post
          Manite se price domaci vs stranci. Prosle godine smo imali 7 stranaca - Joe, Perp, Billy, Mo, Ojo, Maik, KC, pa smo pokidali. Domace igrace i da ocemo, nemamo odakle da dovedemo. Nije ova ekipa mogla za 7 dana da zaboravi da igra kosarku. Samo uloge preraspodeliti, za pocetak Jenkins umesto govnarka na keca.
          Pokidacemo mi i ove godine. Ako bude problema,napravice se zamene. Najveci uspeh KKCZ je imala kada su zamenjeni igraci i tonjih tri. Nije to problem, ali meni isto muka dok ga gledam. Jos daoizjavu,bruka smo..losa igra..itd..Jbs mi sve dao bi vucicu da vlada jos 4 godine samoovaj vise da ne obuce dres Zvezde!!!
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Marcus View Post
            Deluje da je problem u prvom plejmejkeru. Nece ove zajebancije proci kod Covica kao kod Bokana. Ukoliko se ne vidi napredak koliko u sledecoj tekmi verovatno Lorenzo prvim avionom nazad u US, a iskopavaca se neki plej sa jacim evropskim iskustvom, sto je steta jer Lorenzo ima sve predispozicije da dobro pokrije poziciju prvog pleja.
            Колико ја знам Маркиз Хејнс је слободан

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Cetiri Amera u prvoj petorci je mnogo. Obicno se to ne zavrsi dobro. Imaju oni taj bolukurcu koji se povecava sto ih je vise u timu. Mi mozemo da naparavimo rezultat samo na krvava kolena, a za to treba vise domacih igraca. Ali aj sacekajmo 15 dana. Mozda je ovo samo lose vece. Nadamo se svi u tu mogucnost.
              I prosle godine nam je petorka bila sa 4 stranca i Lazom na 3 pa to nista nije znacilo u smislu manjka energije. Mnogo je bitnije kako stranci gledaju na stvari.
              Iz ovogodisnje prve petorke Billy je vec tu domaci i on ce da pogine kad god je bitno. Mislim da i Gist nije u fazonu da otaljava stvari, njegova energija me ne brine.
              Mene brinu Brauni, Lorenzo vise, a Derrick manje.
              Derrick je sinoc bio kriminalan, a takav je uglavnom bio i protiv Olija u drugoj tekmi. Nisam gledao prethodne pripremne, pa ostavljam mogucnost da gresim, ali zaista deluje kao da je od njega ostalo samo ime, i da ga je godinu dana neigranja tamicarske kosarke, svelo na neki nivo ABA proseka. Daj Boze da gresim, ali onaj pokusaj cik-cak ulaza od sinoc, kada se ukucao u dva igraca koji su ga udvojili i bacili ga na parket, a lopta bila za njih, je otelotvorenje njegovog trenutnog stanja. Pa majku mu, sahranili su te MJK i Zika Dimec
              No, za njega ima zamene ako se pokaze da je bivsi igrac, jer Borisa moze da ekplodira ako mu se da prostora, a brat Faye ce sa klupe da uleti i pocepa kolena u kojoj god ulozi.
              Ono sto me vise brine je L. Brown, koji mi bas deluje kao mrtvo puvalo, sto je neoprostiv stav za nekog ko je sa 29 godina prvi put u Evropi, i koji bi morao da grize od prvog dana ako planira unosniji nastavak svoje evropske karijere. Bas mi deluje ko pao s marsa, bez energije, bez emocije, i bez ideje sta on tu radi i sta se od njega ocekuje. Cak mu je i intervju na Media Day bio "WTF-sta li ja radim ovde". Mozda je covek jos neadaptiran i mozda procveta za mesec, dva, ali bas imam zebnju i brigu kad je on u pitanju, pogotovu ako uzmemo u obzir da on zamenu NEMA! Odnosno alternativa mu je basketas-cirkuzant od metar i po. Ako se za Lorenca pokaze da ne moze, a za Filipa znamo da sigurno ne moze, bar ne na EL nivou, bicemo u velikom problemu, jer ne mozemo ocekivati da Deda i Djenka pokrpe stvari na EL nivou. Bili bi smo ozbiljni kandidati za ulogu proslogodisnje Buducnosti.
              Opet kazem, necu da mracim unapred, mozda su igraci jednostavno juce bili umorni, mozda su izasli na teren sa losim stavom i onda usla voda u usi, mozda vec za nedelju dana u Atini pokazu da su brige neosnovane, ali morace ozbiljno da se zalegne i radi, jer je ovaj tim juce pokazao da su jos uvek mnogo blizi grupi dobrih i solidnih igraca, nego timu kao takvom.
              Last edited by Gudura; 27-09-19, 13:38.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                ..Jbs mi sve dao bi vucicu da vlada jos 4 godine samoovaj vise da ne obuce dres Zvezde!!!
                vidi rođeni...totie završeno...ajde sad realizuj drugi deo, ne pitam kako.
                Last edited by Wingwalker; 27-09-19, 14:57.

                Comment


                • SK1 prenosi našu utakmicu sa Panatinaikosom.

                  Dobro je, ipak će biti prenosa na SK.

                  Comment


                  • Meni Lorenzo pre svega deluje preplašen, takav je na terenu i van njega u kontaktu s novinarima. Daje generičke odgovore, ali se neki strah vidi u očima, izrazu lica, uopšte ceo body language je takav. Ako uspe to da prevaziđe imaćemo koristi od njega.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Cao drugari. Kako ste posle prospavane noci? I ja isto nadrkan celi dan. Lorenco sine opasno si me izmaltretirao. Mirise mi na Tompsonovanje

                      Comment


                      • Ovi naši debili izgleda nisu registrovali Moa za EL.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Tacno im nalupati samare ako je to istina

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Ovi naši debili izgleda nisu registrovali Moa za EL.
                            nije bilo kinte dovoljno, otišla na odBATovanje Dangube.

                            Comment


                            • Originally posted by Wingwalker View Post
                              vidi rođeni...totie završeno...ajde sad realizuj drugi deo, ne pitam kako.
                              Hobiti vole sume i najbolje je ostaviti ga negde na Avali,sumnjam da ce izaci brzo..uf cuo sam jos jednu sns gadost..povlacim ovo za vucica..odavde samo treba bezati...
                              Last edited by LosmiSK; 27-09-19, 19:22.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                A u timu imas 10 Djenki i 2 Micova sta mislis ko ce iskazati bol u kurcu?
                                Nemojte da generalizujemo posebno ne naciju koja je toliko iznad svih sto se kosarke tice.
                                Nije ovo generalizacija, nego puno puta vidjena situacija na nasim prostorima kada se tim prepuni strancima, koja kao i svaka druga ima svoje izuzetke. Gde naci 8 igraca kao Dzenkins, to je mnogo tesko za iskautirati, jedino metodom pokusaja i gresaka gde na 5 pokusaja jedan amer ispadne kao on. Ili mozda mnogo vise uloziti u skauting, koji opet ne moze skroz biti siguran ko ce sta da pruzi i kakav ce imati mindset.

                                Comment

                                Working...
                                X