Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi ovo je realno teška sramota.
    Nema izgovora za ovaj poraz.

    Comment


    • Mojne se ložimo, ovo je isto kao kad na nekom nebitnom turniru Novak, Nadal ili Federer izgube od nekog anonimusa kolo pre nego što trebaju da se sastanu međusobno.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Aj polako lopta dole. Da je bilo loše - bilo je, ali prvo početak je sezone, traže se igrači i uloge. Drugo ovo je takmičenje trećeg reda, dobro za podizanje timskog duha i ni zbog čega drugog. Treće odakle znate da recimo Čović nije namestio ovo, ili da su možda hteli da izbegnu derbi i sakriju karte. Nije sve uvek onako kako izgleda, profesionalni sport je ozbiljna igranka sa brdo zakulisnih radnji i muljanja a nije da su ljudi na visokim funkcijama baš najčestitiji.
        Dajte da jednom ne skačemo posle poraza i teramo iz kluba igrače, trenere, upravu...
        Jel bilo teranja svih živih prošle sezone i za kup i posle EK i posle Cedevite, pa na kraju titula i demoliranje. Jel bilo teranje Radonjića milion puta pa je bio TOP 8, nesrecno ispadanje sa 16-14 u reg.delu, bezbroj trofeja što na Jadranu što u Srbiji.
        Samo polako, nije šećer u vodu zbog ovog poraza, mnogo važnije bitke su pred nama i siguran sam mnogo pobeda i trofeja.

        Comment


        • Sve OK.
          Samo da ne bude kao Budućnost prošle sezone.
          Norris Cole, Clarke, Clark, Ed Jackson, Džile, Jasko Fijasko...
          I jednocifren broj pobeda u EL.

          Što se tiče ovog nebitnog Superkupa,
          pa ja nisam siguran da smo mi u obavezi da ga igramo.
          Tako najbolje sakrijemo karte i izbegnemo bespotreban duel protiv Partizana u praznoj dvorani u Zagrebu.
          Last edited by Jaqen Hghar; 26-09-19, 22:21.

          Comment


          • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
            Sve OK.
            Samo da ne bude kao Budućnost prošle sezone.
            Norris Cole, Clarke, Clark, Ed Jackson, Džile, Jasko Fijasko...
            I jednocifren broj pobeda u EL.
            To niko ne bi voleo, svaki potez koji se povuče može biti dobar ili loš. A o tome se sudi na kraju sezone, da li je gomila stranaca donela kvalitet i unapredila igru ili je narusila timsku hemiju i hijerarhiju i rezultatski unazadila klub.

            Comment


            • Sudi se na kraju sezone, a reaguje se cim se uoci bilo kakvo odstupanje. Sto pre odreagujes vece su sanse da promenis negativan sud na kraju sezone. Mi smo veceras pokazali timsku antihemiju i ogromne probleme na svim poljima.

              Ajde da jos vidimo kako ce to izgledati protiv PAO, da ispostujemo i ta misljenja da je ovo mozda bilo "namerno" tankovanje, mada cisto sumnjam da je to slucaj.

              Comment


              • Sad i da postoje problemi od promene igračkog kadra nema ništa. Radiće sa tim što imaju pa makar i na silu. Od tih radikalnih promena jedino trener može da bude zamenjen sve drugo je u domenu nerealnosti.

                Comment


                • Sto, pa mi smo doktorirali tu praksu. Don't underestimate power of "silbovanje"

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post

                    AKo su nas raskantali,mozda daju otkazLorenzu i dovedu dva krstena pleja..
                    Lorencu bih uručio otkaz još večeras. Nezapamćena kurcobolja, vrtim film i ne mogu da se setim nečeg sličnog. Potpuni promašaj. Isto tako i prezimenjak mu, bivši igrač u svakom pogledu.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Lorencu bih uručio otkaz još večeras. Nezapamćena kurcobolja, vrtim film i ne mogu da se setim nečeg sličnog. Potpuni promašaj. Isto tako i prezimenjak mu, bivši igrač u svakom pogledu.
                      Zar nije Gist bio bivši igrač do prvog poluvremena protiv Olimpijakosa?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Prilicno smo lose izgledali defanzivno, ne vidim kako to moze da potraje kada se u tim vrati Lazic i jos daleki Kuzmic. Sto se ofanzive tice tu me zabrinjava mod sa pripremnih utakmica i pogubljenost u izvodjenju pozvanih akcija.
                        Ono sto moraju da znaju kada se vrate sa teskog putovanja i gostovanja u EL da ih u ABA docekuje silno motivisan protivnik i da ce morati da se dokazuju u svakoj sledećoj utakmici. Fin je ovo tim al evidentno im treba jos vremena.

                        Comment


                        • Lepo Laki kaze.

                          Zamisli Laki tek da je tu i Teo xaxa...Teo i Fica..u petorci jbte..mi bi dali kos.

                          Zamolite Radonju da posalje Admirala za Dobrica, vama i onako ne treba.
                          Last edited by Karamazov; 27-09-19, 08:19.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Bitan je ovaj turnir, opasno bitan. Klasican showcase sta si radio na pripremama i poziv za navijace da te podrze. Ovo sto smo veceras prikazali je jedna apsolutna 0 u svakom segmentu igre a o pripremi meca i ulazak u isti da ne pricamo.
                            Ono sto je dobro je da imamo vremena za treninge pre svega u defanzivi skripi na sve strane. Na zalost Tomic ima jos mnogo posla a vremena je malo.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Bitan je ovaj turnir, opasno bitan. Klasican showcase sta si radio na pripremama i poziv za navijace da te podrze. Ovo sto smo veceras prikazali je jedna apsolutna 0 u svakom segmentu igre a o pripremi meca i ulazak u isti da ne pricamo.
                              Ono sto je dobro je da imamo vremena za treninge pre svega u defanzivi skripi na sve strane. Na zalost Tomic ima jos mnogo posla a vremena je malo.
                              Slazem se. Pozitivno moze da bude samo ako shvate da nema lakih protivnika i da moraju da kidaju. E sad da l’ ce ovi crnci da grizu, to je pitanje... Moja najveca briga je tandem plejmejkera. Kad se vrate Kuzmic, Faje i Lazic mi cemo defanzivno biti neuporedivo bolji, ali ako me Braun debelo ne demantuje, mi cemo se zestoko muciti u organizaciji napada, koji je uspeo da neutralise jedan skroman tim koji ce se boriti za opstanak u ABA. Nisam optimista.
                              Last edited by Storm; 27-09-19, 06:09.

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X