Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Браво бре,у инат свима упркос судијама!

    Индија,Пакистан.. ;)
    Деца смо Новог Сада сви те Звездо волимо..

    Comment


    • ovo sudjenje je bilo cirkus...onaj debeli svaku sudijsku odluku prprati sa najgorim psovkama prema sudiji ono je bljuvotina a ne trener i pedagog a prva reakcija radonjica i odma tehnicka a debelom nista nisam gledo gore sudjenje neznam ni sam kako smo ovo dobili uopste

      Comment


      • Pokvarili proslavu, od ovih momaka sasvim dosta kada se uzmu u obzir objektivni problemi. Sve preko ovoga je luksuz.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • samo mi je zao sto nema karata u prodaji i nemogu prisustvovati u srjedu na nasoj zurci ovim momcima treba zahvaliti za ovu sezonu ipak su nam obezbjedili EL sledece godine

          Comment


          • svaka cast na borbenosti, opet je bilo gresaka al' su sad dali sve od sebe...ne znam za vas ljudi al' su meni highlight utakmice 12 zaredom poklonjenih penala partizanu...

            p.s. vujosevicu svaka cast na strucnosti i znanju ali da vas pitam ovde jel mi neko zna odgovoriti kako je moguce da jedan trener bude u krupnom kadru nekih 7-8 puta i svaki put sudijama psuje sve po spisku?

            Comment


            • Vujosevic napao jednog od sudija i Nesu Ilica.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Vujosevic napao jednog od sudija i Nesu Ilica.
                Posle utakmice?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Vujosevic napao jednog od sudija i Nesu Ilica.
                  Klasika

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Posle utakmice?
                    Da, izgleda kod svlacionica. Okaceno na tviter nalog kluba.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Cuj jednog od sudija,100% je Jevtovic

                      Comment


                      • Originally posted by swish41 View Post
                        svaka cast na borbenosti, opet je bilo gresaka al' su sad dali sve od sebe...ne znam za vas ljudi al' su meni highlight utakmice 12 zaredom poklonjenih penala partizanu...

                        p.s. vujosevicu svaka cast na strucnosti i znanju ali da vas pitam ovde jel mi neko zna odgovoriti kako je moguce da jedan trener bude u krupnom kadru nekih 7-8 puta i svaki put sudijama psuje sve po spisku?
                        svi se pravite kao da ovo vec niste znali,Dule psuje otkad zna za sebe
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Dule je atrakcija zato je cesto i u kadru,jednostavno to njegovo ponasanje je postala predstava bez koje ovaj cirkus ne moze.

                          Comment


                          • Originally posted by Mr.M View Post
                            svi se pravite kao da ovo vec niste znali,Dule psuje otkad zna za sebe
                            pa nekako sam pretpostavio da sa godinama ide iskustvo, stalozenost, maniri koji krase velike sampione...ocito sam se prevario

                            Comment


                            • Pokazao je manire na konferenciji za stampu posle meca gde je mogao sto sta da kaze a precutao je,cestitao je zasluzenu pobedu i sa time stavio tacku na ovaj mec.

                              Comment


                              • Originally posted by swish41 View Post
                                pa nekako sam pretpostavio da sa godinama ide iskustvo, stalozenost, maniri koji krase velike sampione...ocito sam se prevario
                                a opet sta nekog boli briga sta on psuje sudijama , 80% trenera psuje,Dule u ogromnim kolicinama , preslo u naviku mada niti to cujes niti vidis tako da ne znam sto vam treba to smetati.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X