Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Radanov i Nenadić nisu bili "takmaci" FČ3-u nego saigrači, pritom Radanov ne igra na istoj poziciji a sa Nenadićem se pokušalo na toj poziciji iz prostog razloga što su na njegovoj poziciji imali kvalitetnije igrače. A pokazalo se i da na poziciji 1 imamo kvalitetnija rešenja, nije mogao da igra čak ni kao treći plej.
    Znalo se da ne kazem sta. Videlo sepo minutazi i svemu ostalom na terenu. Sve se to znalo da je igrao magincih 10-15 minuta po mecu i to u mecevima nebitnim. Naravno da nisi nista trenirao u zivotu, da jesi znao bi da je borba za mesto u timu jako bitna. Nema tu levo desno, izbacuje se iz rotacije, kao i svakoj sferi zivota svako zeli da napreduje.

    Nenadic nije plej, ali plan je isao znatno duze, jos ranije...da se obezvredi mesto treceg pleja itd.. Ali ajde,vidi se da znas kosarku i pratiz Zvezdu ko zna koliko dugo...Bog sami zna kad je bila ta daleka 2011 kad je dosao Sone Covic. Svakako ne bih nastavljao oko Felipea Covkinsa dobri moj prijatelju.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ne lupaj, dobri moj prijatelju. Rotacija je tolika sa razlogom, prvo Tomić je konstantno igrao sa 10 igrača, stalno je kombinovao i svako je imao priliku da igra, nekoliko igrača i na više pozicija među kojima i Nenadić. Kada je igrao pleja to je bilo mizerija, ali da si gledao utakmice to si mogao i sam da vidiš.
      Filip je, s druge strane, prevazišao sva očekivanja, i nas neutralnih navijača po pitanju prisutnosti njega u timu, a naterao vas hejtere da izedete svoja jajca od muke zbog performansa koji je pokazao kad je bilo najvažnije.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Bilo kako bilo, ne treba trošiti reči o toj prežvakanoj temi, nego neka neko napiše utiske sa utakmice sa D'fakom.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Hejtujemo Felipea? Nenadic nije ni bek za ABA ligu, kamoli plej. Cela sezona mu je ispod prosecna bila,ajde na kraju dakazes da je odigrao korektno i iznad mogucnosti, ali nije on bez razloga neke meceve tokom sezone bitne, igrao sa minimalnom minutazom..Finale je bilo djuture igraca boljih,samo nije zasrao kao sto su neki mislili,ipak je on iskusan igrac i na domacem terenu je nase domace igrace nosila publika. Cak i ti znas da nije igrac za EL,ali prihvatices ti sve to.. samo da ne bude neko drugi u pravu

          Sve u svemu jad i beda, cak mu i dodaju centimetre...sve stoje stariji to je vislji, raste izgleda do 35e znamo svi da mu cale nije to sto jeste, da ne bi bio igrac. Da se ne ponavljam..Dobra je to ljubav prema njemu..

          Ti tj Vi ne kontate da svi navijaju za Zvezdu i kad neko kaze da je ovaj klasicni oblik nepotizma i da nije za prvi tim KKCZ, da oni stvarno tako misle i da nije neki hejt prema Covicu, Zvezdi ili vucicu...

          Ti i dalje veruj da je on taj, odabrani ;)
          Last edited by LosmiSK; 04-09-19, 21:09.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • 1. Slažem se da je Nenadić odigrao sezonu ispod svakog kriterijuma.
            2. Kaže se i piše se "viši".
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Ne lupaj, dobri moj prijatelju. Rotacija je tolika sa razlogom, prvo Tomić je konstantno igrao sa 10 igrača, stalno je kombinovao i svako je imao priliku da igra, nekoliko igrača i na više pozicija među kojima i Nenadić. Kada je igrao pleja to je bilo mizerija, ali da si gledao utakmice to si mogao i sam da vidiš.
              Filip je, s druge strane, prevazišao sva očekivanja, i nas neutralnih navijača po pitanju prisutnosti njega u timu, a naterao vas hejtere da izedete svoja jajca od muke zbog performansa koji je pokazao kad je bilo najvažnije.
              Napisao si kao da sam ti ja diktirao
              Jbg nemam vise ovih reputacija....

              Comment


              • Seti se gde smo bili 2011te. A onda svako leto po santimetar!
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Pa to je tih 180cm koji su mu dali u zadnjem intervjuu ) since 2011 po cm
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ja sam nesto kontao zasto bi Tomic zeleo Filipa u timu prosle sezone.
                    Jedini logican zakljucak koji sam mogao izvesti cu probati da prenesem preko analogije. Zamislite igraca koji igra jednu istu video igricu 20 godina. Sve zna napamet. Igra na najtezem nivou i lagano prelazi. Kakav on izazov ima?
                    Tako i Tomic. 20 god ucestvuje u igri na najvisem nivou. Video i zna dosta toga. Prosle sezone igrao na nizem nivou i odlucio jednostavno da se sprda . Filip u timu, koji verovatno ni Covica seniora ne bi mogao da odbrani. Moze li neki trener sebi vise da oteza postavljanje odbrane sa Filipom na terenu?
                    Da nam je neko na pocetku sezone rekao da ce covek da osvoji sve bez Reglanda i Stratosa u odlucujucim mecevima i da ce Filip da bude prvi i jedini plej...visio bi Tomic na Terazijama jos pre pocetka sezone
                    Ne mogu ni da pomislim kako je Trinkijeriju i Repesi bilo kada je "Midget" ubacivao poene.

                    Sistem se to zove i tim. Postavljena igra gde od svakog pojedinca izvuces ono najbolje.

                    P.S.
                    Tupim malo jer ne mogu da iscekam pocetak nove sezone
                    Last edited by Ivan9; 05-09-19, 11:27.

                    Comment


                    • Crvena zvezda bolja od Darušafake
                      Crveno-beli pobedili Darušafaku 92:73 u drugoj pripremnoj utakmici. Perperoglu najefikasniji sa 17 poena, naredni rival Mornar iz Bara.

                      Košarkaši Crvene zvezde mta zabeležili su i drugu pobedu u pripremnom periodu pošto su u "Štark Areni" savladali Darušafaku 92:73.

                      Ovo je bio prvi meč crveno belih u Areni u kojoj će trenirati u narednom periodu do odlaska u Atinu.

                      Najefikasniji u još jednoj jakoj proveri bio je Perperoglu sa 17 poena, dok je Gist dodao 14.

                      KK Crvena zvezda mts: D Braun 6p+8as+7sk, Čović 5, L Braun 11p,Perperoglu 17+4as, Davidovac 7, Nenadić, Beron 5, Dobrić 6, Gist 14, Dženkins 4, Simanič 8, Jovanović 4, Odžo 5.

                      U narednoj proveri košarkaši Crvene zvezde mts ugostiće ekipu barskog Mornara.
                      Ne znam da li su pomesali Braune. 8 as izgleda mnogo za Derika. No dobro, ne mari. Svidja mi se sto Perper nastavlja da dominira.

                      Comment


                      • Originally posted by Дијаз View Post
                        Ne znam da li su pomesali Braune. 8 as izgleda mnogo za Derika. No dobro, ne mari. Svidja mi se sto Perper nastavlja da dominira.
                        Nista nisu pomesali, Deric je imao 8 asst.

                        Comment


                        • Ne znam sto se svi cude.
                          Derik je pokazao da ume da asistira i da kreira za sebe i druge svih ovih godina u Evropi.
                          Samo da se sve poslozi kako treba, i imamo bas mocan tim.

                          Comment


                          • Sjajan potez Dacke [emoji112][emoji112][emoji112]

                            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • ProblemFicoline je problem srpskog naroda generalno. Moramo da budemo podeljeni i tad je to najbolje. Naravno da smo imali veliku dozu srece kad smo zavrsili seriju u ABA i tada od nekog avrage postanes mitski trener, tako se to radi i taj prelazak je normalan.

                              Samo ovo dalje sabanisanje sa hobitomje smesno i nerealno,stvarno kvalitetan i preplacen tim sa 8 stranaca i ti se zajebavas umesto da svim snagama napadnes F8 koji ne izgleda tako daleko. Kad vidis strance u Bayernu, Zalgirisu i tim da kazem osrednjim ekipama, jasno ti je da mi imamo mnogo bolje strance i mnogo vise i da takonesto treba da iskoristimo i da se borimo za F8. Kad udjes u F8 onda mozes da razmisljas i o F4 itd...

                              Ono sto jeste cudno da smo presli na shemu pijani Rusi i batalili taj razvoj domacih igraca i taj trend cebiti tesko zaustaviti, naravno tu je i pitanje mogucnosti novca, ali ko jednom ode odavde, vraca se samo ako ga muka natera.

                              Hocu reci da je ovaj hajp oko Hobita i njegovog ''fantasticnog'' izdanja u ABA samo krucijana dokaz koliko smo tanki u sferi kolicine inteligencije u glavi i kako lako smo obesmilili jednog Davidovca, Dobrica,Oja itd..i gle igrom slucaja jedini plej u ekipi je odigrao nesto a dok su muda bila u procepu i da to Shone nije zavrsio kako je zavrshio..

                              Evo opet se Hobit bori zamesto pleja sa Nenadicem...bukvalno smejurija dve godine za redom, nama je treci plej igrac koji nije plej..mada da oprostimo Shonetu Dr iz Zeleznika, posto kad je doveo sina, doveo je 8 stranaca, extra kvaliteta u Junu, dobre trenere i to je cena koja se izgleda mora platiti...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • U nedelju u Areni protiv Mornara besplatan ulaz za sezonce

                                Comment

                                Working...
                                X