Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je zapelo sa Jovicem?
    Ono sto se samo namece jeste da se njemu bas i ne vraca, s obzirom da je dobio korektnu ponudu.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Sta je zapelo sa Jovicem?
      Ono sto se samo namece jeste da se njemu bas i ne vraca, s obzirom da je dobio korektnu ponudu.
      pa jedno pola miliona eur razlike, naravno ima ovde ljudi koji ce reci da smo pijani milioneri a neko sirotinja.

      Comment


      • A ko ce mu to dati pola miliona vise? Bajern sigurno nece.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Humor, nivo kursadzija. Lik nije igrao zato sto nije teo da se idrekne evra iz ugovora koji je imao sa Efesom. I onda dosao kod pudle da igra za 300k :kao:

          Jos na pocetku sezone..

          sns bi pozavideo ovim spinovima. Sad se ususkaj i ukljuci Pink.


          Jos pre dve sezone sam te provalio da si drzao ono njesra od FB stranice, a ocigledno sada otkrivas pravo lice tj boje koje su ti ka srcu.

          Koristis pravi gtrovske izraze jer sta god mislili zvezdasi o Covicu nikada nijedan zvezdas ga tako nece nazvati.

          Prema tome ja ne dolazim na FK topic fudbalskog kluba iz MinKEna i na komsijski topic pa idi tamo sa svojim saborcima i vidi kako ce da uigraju Pejdza i Gordica i raspravljaj o njihovim finansijama.

          Comment


          • Najveci ugovor u Bajernu ima Jovic, i nisu pristali na isti za produzenje. Dangubic i Vilijams su imali zajedno msnje od Reglanda.

            Jovic mozda i dodje, najbolje za njega da se vrati, ali mozda on misli drugacije. Dobro se seca poslednje sezone i pastete za dorucak.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Sarac posto nije tajna da smo mi pokusavali dovesti Markovica i ove sezone pred NG men ta prica da necemo njega zbog menadzera ne pije vodu. Znas da je Lukman i Gavrilovic sredjivali dolazak.
              Mozda gresim ali li se cini da se to vesto krije i skrece tema sa tom pricom.

              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                A ko ce mu to dati pola miliona vise? Bajern sigurno nece.
                Ja te ne razumem, ja ti napisem da je razlika u plati za dve godine pola miliona eur a da li je bitno da li ce mu to dati Bayern ili Makabi ili Houston.

                Novac je u pitanju.

                Comment


                • Jovic mozda i dodje, a na neformalnom razgovoru na skupstini receno da se zaboravi na njega.

                  Nesto tu ne pije vodu.

                  Nije produzio ugovor u Bajernu jer mu ne daju onoliko koliko trazi.

                  Mi mu dali ponudu, koliko cujem prilicno dobru u odnosu na onu koju je imao, a Sarac moze da objavi koliko tacno ako ima ovlascenje.

                  Sve zajedno, cudna rabota.

                  Comment


                  • Zvali ste ga vi jos gore i mnogo ranije..Samo se sad pravite ludi.

                    Znam da me pratis i da ne mozes bez mene. Ne mozes jos ban da prezalis

                    NC kad se onako poneo prema DR za mene je zavrsio. Da uzme EL, tako ce biti..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Ja te ne razumem, ja ti napisem da je razlika u plati za dve godine pola miliona eur a da li je bitno da li ce mu to dati Bayern ili Makabi ili Houston.

                      Novac je u pitanju.
                      Aha, za 2 godine razumeo sam za jednu. Mada opet, niko mu ne nudi toliko koliko trazi pa da ga unapred otpisemo.
                      Last edited by mmajstor; 28-06-19, 22:34.

                      Comment


                      • Poslednje upozorenje za Sarca i Losmija da prestanu sa prepucavanjem

                        Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Sarac posto nije tajna da smo mi pokusavali dovesti Markovica i ove sezone pred NG men ta prica da necemo njega zbog menadzera ne pije vodu. Znas da je Lukman i Gavrilovic sredjivali dolazak.
                          Mozda gresim ali li se cini da se to vesto krije i skrece tema sa tom pricom.

                          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka


                          Ne znam juce receno na skupstini da je nepremostiva prepreka Rade Filipovic.

                          Comment


                          • Ima li menadzer pravo da ne prenese ponudu kluba svom igracu?

                            Valjda menadzer radi za igraca a ne igrac za menadzera.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Ima li menadzer pravo da ne prenese ponudu kluba svom igracu?

                              Valjda menadzer radi za igraca a ne igrac za menadzera.
                              Ajde ovako,

                              Predsednik kluba od miloste pojedinih ovde zvani pudla je rekao pred 31 clana skupstine od mogucih 35 da Teodosic, Markovic i Jovic nisu u igri iz vise razloga. tacka.

                              Comment


                              • Milan Tomić

                                https://t.co/neyS8gNr5u

                                Comment

                                Working...
                                X