Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posle ovakvih upisa,vezano za kapitena,coveku bude drago sto je deo jedne porodice i zajednice koja razmislja razumno i posteno.

    Comment


    • Ima li neko da prati mladje kategorije Zvezde da mi kaze kako napreduje mali Tomasevic Bojan,sad procitah da je u FMP na pozajmicu.
      Hoce li biti sto od njega?

      Comment


      • Originally posted by darko pancev View Post
        Cestitke kapitenu ,najtrofejnijem borcu koji srce ostavlja na parketu za naš grb
        Za te pare i ja bih ostavljao srce na terenu

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Ima li neko da prati mladje kategorije Zvezde da mi kaze kako napreduje mali Tomasevic Bojan,sad procitah da je u FMP na pozajmicu.
          Hoce li biti sto od njega?
          On je sad bio prikljucen FMP-u u polufinalu sa Partizanom zbog brojnih povreda igraca na pozicijama 4 i 5 i to je valjda direktno dosao sa neke turneje po Kini koju je imao juniorski tim.
          Verovatno ce od jeseni biti prikljucen FMP-u mada to verovatno zavisi i od toga hoce li npr. Bursac i Seslija biti u sastavu i naredne sezone (ovo je samo neko moje razmisljanje nije nikakva informacija).
          Jos je rano da se prognozira hoce li biti nesto od njega, uostalom nek svi oni rade na sebi preko leta ja mislim da se dobar rad i napredak uvek isplati.
          Last edited by Borca; 24-06-19, 21:40.

          Comment


          • Filip potpisao dvogodisnji ugovor.

            Ako je to ta odluka da je on drugi plej nastavljamo da zabijamo sebi noz u ledja.

            Comment


            • Ovaj put su bar zvanicno objavili da je potpisao ugovor i na koliko, to se nije desilo proslo leto.

              Comment


              • Pa dvogodisnji....taman da uzmemo obestecenje za njega sledece leto.

                Comment


                • Pa ljudi evo preziveli smo i ovo produzenje sada mogu biti samo bolje vesti

                  Comment


                  • Originally posted by From downtown View Post
                    Pa ljudi evo preziveli smo i ovo produzenje sada mogu biti samo bolje vesti
                    Keselj produzio ugovor?
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Trenutno stanje igraca sa ugovorima je:
                      1 - Davidovac, Covic, Nenadic
                      2 - Beron
                      3 - Dobric, Lazic
                      4 - Simanic
                      5 - Odzo, Ristic, Jovanovic

                      Malo se bolje udubiti u roster i vidi se da nam fali samo prva petorka za EL
                      Znaci jos da potpisemo Jovica, Dzenkinsa, Stratosa, neku 4-ku ubicu(ali ne onu pevajucu ubicu) i Kuzmica

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Keselj produzio ugovor?
                        Ubio si me sada haha

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Nek pociva u miru, vecna joj slava i hvala.

                            Comment


                            • Samo da pozdravim sve s kojima je bilo lepo diskutovati ove 2 godine na forumu. Bilo je dobro zezanje, imalo je i sta da se procita.

                              To bi bilo to od mene na SK forumu. Preovladali su pojedini retardi koji su postali centralna atrakcija ovog cirkusa, i nema svrhe biti deo toga vise.

                              Hasta Luego.

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Samo da pozdravim sve s kojima je bilo lepo diskutovati ove 2 godine na forumu. Bilo je dobro zezanje, imalo je i sta da se procita.

                                To bi bilo to od mene na SK forumu. Preovladali su pojedini retardi koji su postali centralna atrakcija ovog cirkusa, i nema svrhe biti deo toga vise.

                                Hasta Luego.
                                Sta je bilo?

                                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X