Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sramotno je igrati u ovakvim uslovima, sramotne su i sudije. Jeste to njihov previd, ali ogroman, 4 koraka i plus vreme nije isteklo. Nisam gledao drugo poluvreme pa ne mogu nesto vise da pisem. Navijaci kkcz i kkp su druga strana istog novcica..narod smo koji ne voli regularnost, ne zeli promene i voli prezivljavanje..uz sve to mrze vlast ali su ipak njihovi verni vojnici... Sa onim psovanjem velikog vodje, zavrsena je epizoda EL partizani, tu sam apsolutno siguran. Do sledece sezone, navucice oni njih opet na neku pricu..

    partizan ima jako dobru osnovu domacih igraca, dobrog trenera, trebaju im po meni 3 kvalitetna stranca, meni se Pejdz jako svidja kao igrac. Ali i mali Jaramaz je pokazao da moze kao i Ali Nikolic koji je odlican back up. Od pozicije 3 do 5 Nikolic mi se svidja, da ima malo vise inteligencije...Svakako je Trinkijeri odlican trener, mada kazem opsovali su kralja, tako da videcemo dal ce im oprostiti

    Zvezda je odigrala dobre meceve, suterski smo bili inspirisani, Beron se lepo snasao ovde i odigrao sezonu za 10, Faye dobar radnik, Ojo nam je u finalu doneo strah kod njihovih igraca, imao je uticaja velikog kad je na terenu mada je mnogo krut i ima mnogo mana. Deda je pokazao da je dobar igrac, van sablona, Dobric dobar, Lazic je sigurno kao moralni deo dao dosta toga. Ristic izgubljen za ozbilju modernu kosarku, mora da radi na pokretljivosti i dosta je drven. Simanic na momente pokaze sta zna ali maks sto moze izvuci je neka osrednja ocena mada sam ocekivao vise.Regland, Perper, Zirbes su vukli na pocetku sezone i imali ogromne minutaze, ostali su povukli kad je trebalo imali su snage za to i volje..Beron, Ojo i Faye su pokazali konstante partije tokom cele sezone i brobu za svaku koptu.

    Tomic je odradio dobru sezonu, kiks je EC i Kup, moze se preziveti sa tim, ima odlicnu pomoc Gavrilovica koji je sigurno dobar trener i jedan od boljih pomocnika koje KKCZ ikada imala..Takticki mi nije Tomic odlican ali je dobar psiholog, nastimovao ih je da ga postuju i da na terenu izgaraju, ima dobru filozofiju koju npr Dejo nije imao, da su sve utakmice bitne..to je postovanje pre svega za gledaoce...

    Sve u svemu zadovoljan sam sezonom, ali nisam nekim ponasanjem generalno van terena, odvlaci to publiku sa tribina..Treba siriti vidike i privlaciti navijace..3-4k kao neki prosek je vise nego sramno, ne samo za ovu sezonu vec i inace. Na tome se treba raditi, da ne pricam o privatizaciji, nasoj hali itd...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Tomic je odlican psiholog, vodja ekipe. Sjajno je ove momke stitio od gliba, kad je gubio nije trazio alibije, kad su bile lose situacije po njegovu ekipu nije kenjao, i sad ubira plodove rada. Da li je trenerski dobar, to cemo jos da vidimo, ali da je na dobrom putu, jeste. Mene bi npr zabrinuli EC mecevi, gdje ekipa kad ih zatvori, zavrseno je, ali uz par pojacanja mogu da budu masina. Naravno Cho dzunior ne smije da igra, to se vidjelo tokom ovog plej ofa, treva vidjet u kakvom je stanju Rengland.
      Fale 2 pleja, jean bek, i centar.

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

      Comment


      • Pa sad da je dobar psiholog, to je upitno. Njegova drvenasta psihologija moze da da neki rezultat jer nema komplikovanja pa su igraci rastereceniji suvisnog razmisljanja.....ali nema ni uzvisenosti da moze da im izvuce nesto vise na konto napaljenosti. Treba motivisati igrace i kada nema navijaca, a videli smo kako to izgleda na strani.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Pa sad da je dobar psiholog, to je upitno. Njegova drvenasta psihologija moze da da neki rezultat jer nema komplikovanja pa su igraci rastereceniji suvisnog razmisljanja.....ali nema ni uzvisenosti da moze da im izvuce nesto vise na konto napaljenosti. Treba motivisati igrace i kada nema navijaca, a videli smo kako to izgleda na strani.
          Izgleda kao kad selektor ne udje u PO nikad slabije ITA lige...gde finale igraju Sasari i Venecija...Nije on toliko los, bila mu je bitna ABA..odradio je dobro, sem naravno zna se sa cim nije...ima i dobar strucni stab iza sebe i visemilionska ulaganja drzave...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ti otvori temu Prelazni rok Virtus Bolonja....ako te to bas toliko interesuje pa trazi tamo sagovornike.

            Comment


            • narod smo koji ne voli regularnost, ne zeli promene i voli prezivljavanje..uz sve to mrze vlast ali su ipak njihovi verni vojnici...
              Kad bi se bar potrudio da u svaki jebani post ne ubacuješ ove budalaštine

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Kad bi se bar potrudio da u svaki jebani post ne ubacuješ ove budalaštine
                Sta tu konkretno nije istina, ako mi dokazes, necu vise nikada?


                Originally posted by mmajstor View Post
                Ti otvori temu Prelazni rok Virtus Bolonja....ako te to bas toliko interesuje pa trazi tamo sagovornike.
                Ne zanimaju me klubovi koji ne mogu doci do PO..
                Last edited by LosmiSK; 18-06-19, 11:52.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Polako , da vidimo prvo odlaske, nemamo puno domacih opcija koje mozeko dovesti.
                  Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 18-06-19, 12:45.

                  Comment


                  • dajte bar da potpišemo tog Filipa i zvanično...s'penkalu,
                    šta ako nam bane neka inspekcija.
                    Last edited by Wingwalker; 18-06-19, 15:13.

                    Comment


                    • Originally posted by Stojanče View Post
                      Apsolutno sam siguran da bi i većina sa suprotne strane u ovakvoj situaciji terala sprdnju i još dodala kako je i pravedno da se ovako završi.
                      Nemoj ove price. Niti ti znas ko je sa druge strane, ni kakvi su oni koji su vecina, a ne pisu po forumima.
                      Svuda ima OK ljudi, pa zato ne moras to da komentarises.
                      Meni licno je drago da se serija zavrsila (to sam vec napisao), a i neka kao pravda je zadovoljena, tj. izjednacena je trojka iz auta. Naravno da bih vise voleo da je bio regularan ulaz (i da nije bilo malo laktanja S. Jankovica pri prolazu Berona), ali stvarno mi je najjaci utisak to da je KLS zavrsen.
                      PS kada sam gledao snimak sa ledja, uopste nisam video korake, dok nisam video kadar sa kamere ispod kosa. Koraci su kao kuca...

                      Comment


                      • Originally posted by Grof View Post
                        Nemoj ove price. Niti ti znas ko je sa druge strane, ni kakvi su oni koji su vecina, a ne pisu po forumima.
                        Svuda ima OK ljudi, pa zato ne moras to da komentarises.
                        Ja nisam ni napisao da nema OK ljudi. A i to što bi se neko sprdao da je bila drugačija situacija ne mora značiti da nije OK čovek. Ovo moje zapažanje nije samo na osnovu društevenih mreža, već pre svega i iz reale. Zamera ti neko nešto što bi i on radio, još te vređa i kiti te sramotom a ponašao bi se gore u obrnutoj situaciji. E to licemerstvo ne volim. Nisam ja neki dečkić pa da mi tek tako prodaješ lažni moral.

                        A i da se ne lažemo, vremena su takva u kojima caruje borba interesima, sebičnost.
                        Last edited by Karamazov; 18-06-19, 17:25.

                        Comment


                        • Originally posted by Stojanče View Post
                          Ja nisam ni napisao da nema OK ljudi. A i to što bi se neko sprdao da je bila drugačija situacija ne mora značiti da nije OK čovek. Ovo moje zapažanje nije samo na osnovu društevenih mreža, već pre svega i iz reale. Zamera ti neko nešto što bi i on radio, još te vređa i kiti te sramotom a ponašao bi se gore u obrnutoj situaciji. E to licemerstvo ne volim. Nisam ja neki dečkić pa da mi tek tako prodaješ lažni moral.

                          A i da se ne lažemo, vremena su takva u kojima caruje borba interesima, sebičnost.
                          E upravo se desilo ovo. Nemojte da shvatite pogrešno, ali koliko sam puta slusao moralisanje na temu kako se mi sprdamo sa kradjama i kako nas nije briga na koji nacin dolazimo do cilja. E sad je obrnuta situacija, s tim da ce vecina reci da je to zbog osvete ili kao sto si ti opravdao svoje razloge. Dokaz da je sve isto, a o moralu isključivo trube gubitnici.
                          Last edited by mark !t zer0; 18-06-19, 17:31.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            E upravo se desilo ovo. Nemojte da shvatite pogrešno, ali koliko sam puta slusao moralisanje na temu kako se mi sprdamo sa kradjama i kako nas nije briga na koji nacin dolazimo do cilja. E sad je obrnuta situacija, s tim da ce vecina reci da je to zbog osvete ili kao sto si ti opravdao svoje razloge. Dokaz da je sve isto, a o moralu uglavmom trube gubitnici.
                            Ja nisam ni trubio o moralu, pogotovo to nikad ne bih radio u ovom virtuelnom svetu. Samo da se razumemo, ja ovo nisam ničim pravdao niti pisao zabole me gos'n stojko i oni su krali. Jasno sam napisao da nisam u fazonu da zbog ovoga likujem i da mi je najviše drago što se ova muka završila.

                            Uglavnom se slažem sa onim što si napisao, samo sam morao na ovaj deo da reagujem.

                            Comment


                            • Originally posted by Stojanče View Post
                              Ja nisam ni napisao da nema OK ljudi. A i to što bi se neko sprdao da je bila drugačija situacija ne mora značiti da nije OK čovek. Ovo moje zapažanje nije samo na osnovu društevenih mreža, već pre svega i iz reale. Zamera ti neko nešto što bi i on radio, još te vređa i kiti te sramotom a ponašao bi se gore u obrnutoj situaciji. E to licemerstvo ne volim. Nisam ja neki dečkić pa da mi tek tako prodaješ lažni moral.

                              A i da se ne lažemo, vremena su takva u kojima caruje borba interesima, sebičnost.
                              ja u zivotu, nista nisam dobio na mufte, vec se oznojio za vecinu stvari, tako da mi je takav nacin ponasanja nepoznat, ako te uopste zanima
                              i ne prodajem ja tebi nista, vec ti kazem da nije u redu napisati vecina, jer vecinu ne znas, vec kao sto si napisao misljenje formiras na osnovu onoga sto ti je dostupno (a to nije vecina).

                              Comment


                              • Originally posted by Grof View Post
                                ja u zivotu, nista nisam dobio na mufte, vec se oznojio za vecinu stvari, tako da mi je takav nacin ponasanja nepoznat, ako te uopste zanima
                                i ne prodajem ja tebi nista, vec ti kazem da nije u redu napisati vecina, jer vecinu ne znas, vec kao sto si napisao misljenje formiras na osnovu onoga sto ti je dostupno (a to nije vecina).
                                Joj bre Grofe, pa taman posla da bih se iz čista mira tako tebi obratio. Ja sam miroljubiv čovek, nisam svađalački nastrojen.

                                Nisam ja neki dečkić pa da mi tek tako prodaješ lažni moral.

                                Ovaj deo mog komentara se odnosi na ove što nas kite sramotom zbog ovakve pobede Zvezde i morališu.

                                Edit - A što se tiče većine, ajd da se kladimo u 253 evrića da je tako?
                                Last edited by Karamazov; 18-06-19, 17:50.

                                Comment

                                Working...
                                X