Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo sto FC igra je sramota. Rampa sa polu distance, sa udaljenosti od 1.5 metar, prodaja lopte pri postavljanju napada, nemoguci ulazi (za njega nemoguci) gde mu nekada sviraju, a nekada ne (u principu, ne trebaju skoro nikada), iz ocaja uvaljivanje lopte saigracima... i naravno, promasen obruc pri sutu za tri.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Kome to?
      Dejanu Savicevicu

      Comment


      • Originally posted by Grof View Post
        Ovo sto FC igra je sramota. Rampa sa polu distance, sa udaljenosti od 1.5 metar, prodaja lopte pri postavljanju napada, nemoguci ulazi (za njega nemoguci) gde mu nekada sviraju, a nekada ne (u principu, ne trebaju skoro nikada), iz ocaja uvaljivanje lopte saigracima... i naravno, promasen obruc pri sutu za tri.
        Potpisao novi ugovor pa se opustio...

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Kome to?
          Деји, због оног срњ са Косовом. Дижу прашину безвезе, већина њих се клела у тог Деју и има његов дрес у ормару, исто тако већина њих не уме ни пушку да држи а бусају се на помен Косова на ком су за живота били макс. једном. Не оправдавам ни Савићевића, не изјашњавам се по том питању јер је врло специфично, једноставно бркање у око а никакве вајде.

          Comment


          • Originally posted by Stojanče View Post
            Uzbudljivo pa nemamo vremena.

            Uglavnom protiv nas teraju publiku iz prvih redova ili traže da se povuku. Imaju pravo to da rade samo što izgleda kod drugih to ne smeju.
            To do sada, tj ABA nisam nikad videla.
            Smeta im vredjanje i psovanje? Cvrc, ala smi postali osetljivi...

            Imate transparent malo nazad, uslikan.

            Samo nije mi jasno sto gospoda bojkotuje? Boze kakvi tupsoni -.-
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Potpisao novi ugovor pa se opustio...
              U pravu si. Bio je daleko bolji citave sezone.
              Jel' stvarno potpisao ugovor na 3 godine? To je zaista dno, dna. Pa i da ga placaju da igra treceg pleja, kapiram da bi bilo bolje da nadju nekog klinca da trenira sa prvim timom i skuplja iskustvo...

              Comment


              • Originally posted by Stojanče View Post
                Nisam video šta piše na transparentu. Da budem iskren ne osećam se ni dobro posle ovakve košarke.
                I bolje da ne vidiš [emoji34] Delije kad se uhvate politike "odbrane srBstva" to postaje nepodnošljivo

                Vređati Deju Genija je dno

                Super, dobili smo, vodimo 2-1

                DeDi svaka čast

                O nekim igračima ne bih večeras ali nadam se da neki igraju poslednje utakmice u kkcz

                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  I bolje da ne vidiš [emoji34] Delije kad se uhvate politike "odbrane srBstva" to postaje nepodnošljivo

                  Vređati Deju Genija je dno

                  Super, dobili smo, vodimo 2-1

                  DeDi svaka čast

                  O nekim igračima ne bih večeras ali nadam se da neki igraju poslednje utakmice u kkcz

                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                  Uvek sam protiv vredjanja bilo koga, ali Savicevic Dejan ne zasluzuje ni neki poseban respekt.

                  Comment


                  • Originally posted by Grof View Post
                    U pravu si. Bio je daleko bolji citave sezone.
                    Jel' stvarno potpisao ugovor na 3 godine? To je zaista dno, dna. Pa i da ga placaju da igra treceg pleja, kapiram da bi bilo bolje da nadju nekog klinca da trenira sa prvim timom i skuplja iskustvo...

                    Pa prica se da je potpisao trogodisnji ugovor. Bljuc

                    Comment


                    • Davidovac odlican igrac,jedini ima kvalitet za reprezentaciju Srbije.

                      Comment


                      • Originally posted by Storm View Post
                        Uvek sam protiv vredjanja bilo koga, ali Savicevic Dejan ne zasluzuje ni neki poseban respekt.
                        Ok... Ja sam fudbal gledao i voleo dok su u Zvezdi igrali fudbaleri kao Genije, Robi... sad su mera "gardisti"

                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Ok... Ja sam fudbal gledao i voleo dok su u Zvezdi igrali fudbaleri kao Genije, Robi... sad su mera "gardisti"

                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                          Njegovi igracki kvaliteti su veliki kao Rusija, ali ljudski mali kao Kosovo.

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Njegovi igracki kvaliteti su veliki kao Rusija, ali ljudski mali kao Kosovo.
                            Sto? Sta je uradio?
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ni o Odžu više ne znam šta da mislim. Jedina vajda u napadu od njega može biti kad napravi poziciju blizu obruča, svako spuštanje lopte gde nije blizu obruča završi izgubljenom loptom. Inače, definitivno nam je Partizan najteži protivnik ove sezone. Ja sam siguran a i kladio bih se u 1232 evrića da bi mi i sa ovakvom igrom rutinirali Budućnost i Cedevitu.

                              Comment


                              • Zasluženo ih iskidasmo, i to u trećoj brzini. Još jednu da ih sameljemo pa da završavamo ovu tugu od takmičenja.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X