Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi moramo narednih dana da pokažemo zajedništvo. Neprijatelji su žestoko krenuli na nas, na silu žele da otmu titulu. Dušmani bi da nas pretvore u prah, al nije nas strah. Branićemo se junački. Vučiću biiiiiiiiiiip ne damo titulu!

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      B1: I to je bio deo dogovora, da oni izgledaju kao pobednici
      B2: Previše tabloidno pratiš sport za nekog ko je kao opozicija™



      B1 Cak nije ni tabloidno, vec bi se reklo rsb-ovski

      B2 Ti kao pozicija i moj prijatelj , trebao bi da znas da to nije tako
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ja sam opozicija i poziciji i opoziciji, zato što pamtim.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Kada pricamo o prelascima u suprotan tabor, postoje realni razlozi zasto Aleksa ne bi trebao da predje tamo.
          Imam osecaj da cemo ih veceras dezintegrisati.

          Comment


          • Mislim da će Radanov večeras dobiti šansu. Pokidaće u odbrani i doneće nam poene iz tranzicije.

            Comment


            • Originally posted by Stojanče View Post
              Mislim da će Radanov večeras dobiti šansu. Pokidaće u odbrani i doneće nam poene iz tranzicije.
              Mislim da je Aleksa samo formalno igrač kkcz... ta priča je završena, mada bi voleo da si ti u pravu

              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Je l’ istina da je Filip u tisini potpisao trogodisnji ugovor?

                Comment


                • Iskreno se nadam da je istina, zato sto nema boljeg domaceg igraca dostupnog sto bi rekli Covini svedoci...Bice i Pionir prevelik da primi sve za EL ako bude tako..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Je l’ istina da je Filip u tisini potpisao trogodisnji ugovor?

                    NIJE




                    : POTPISAO JE DOZIVOTNI KAO NAGRADU STO JE UVEO TIM SVOG OCA U EL

                    Comment


                    • Nije on uveo nista, da je bilo do njega...ispali bi u 1/2..Opet se krecu spinovi postavljeni kao sala.

                      : Salim se :
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Nije on uveo nista, da je bilo do njega...ispali bi u 1/2..Opet se krecu spinovi postavljeni kao sala.

                        : Salim se :

                        58 ASSTT NA 5 IZGUBLJENIH, 11 PTS AVERAGE, KAO BACK UP u PO

                        Takvi stats zasluzuje dugorocni ugovor uz ogromno povecanje



                        : Dekard mi hakovao profil

                        Comment


                        • Odnos je 50-7 sto je svakako odlicno, cisto istine radi..i average je 8.75, cisto da kosarkaski opismenim. Sve je to za njega iznad prosecno, ali sve cu ja to prihvatiti kad mi kazes koliko su mu poena dali sa glave dok su jeli Sam-Rolne :P To niko nije pravio statistiku, koliko puta je ostao u bloku i koliko je kao ''defanzivac'' odg za primljenih poena..ali ko brine o tome...Bitno da je on najzasluzniji i da su svi mediji zvali odmah da cuju izjavu malog hobita..

                          Filip je tacno ogledalo naseg naroda. Tatino dete, mozda sposobno za nesto drugo u zivotu, ali zbog tatinih frustracija je morao da se znoji bez preke potrebe...Posto je za zivota zaradio od kosarke koliko i kasirka u Maxiju za godinu dana, sem ako oduzmemo tatu...naravno. Cist oblik nepotizma gde neki random likovi dolaze i pricaju kako eto filip zna da igra kosarke u svojoj 30g je konacno dokazao svoju majstoriju i znanje...

                          Meni je vas u principu zao, ne zbog filipa, vec zbog zivotnog nacina razmisljanja..Pisao sam vec da bi vecina zelela da bude Filip, najvise zbog toga da imaju pravo na 22 greske i da ce im se sve brisati kao rukom odnoseno...Kad krenu jos price on je dobar momak..kulturan itd..a mi svi ostali smo neki indijanci ili ostali igraci..sve sama goveda, dok je Coki jedini napravio sina sveca..

                          Malo sam se zaneo, nadam se da cu imati jos 3g da pljuckam svakodnevno na ovaj bolesni vid nepotizma koji razara ovu drzavu svaki dan.
                          Last edited by LosmiSK; 15-06-19, 13:24.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Odnos je 50-7 sto je svakako odlicno, cisto istine radi..i average je 8.75, cisto da kosarkaski opismenim. Sve je to za njega iznad prosecno, ali sve cu ja to prihvatiti kad mi kazes koliko su mu poena dali sa glave dok su jeli Sam-Rolne :P To niko nije pravio statistiku, koliko puta je ostao u bloku i koliko je kao ''defanzivac'' odg za primljenih poena..ali ko brine o tome...Bitno da je on najzasluzniji i da su svi mediji zvali odmah da cuju izjavu malog hobita..

                            Filip je tacno ogledalo naseg naroda. Tatino dete, mozda sposobno za nesto drugo u zivotu, ali zbog tatinih frustracija je morao da se znoji bez preke potrebe...Posto je za zivota zaradio od kosarke koliko i kasirka u Maxiju za godinu dana, sem ako oduzmemo tatu...naravno. Cist oblik nepotizma gde neki random likovi dolaze i pricaju kako eto filip zna da igra kosarke u svojoj 30g je konacno dokazao svoju majstoriju i znanje...

                            Meni je vas u principu zao, ne zbog filipa, vec zbog zivotnog nacina razmisljanja..Pisao sam vec da bi vecina zelela da bude Filip, najvise zbog toga da imaju pravo na 22 greske i da ce im se sve brisati kao rukom odnoseno...Kad krenu jos price on je dobar momak..kulturan itd..a mi svi ostali smo neki indijanci ili ostali igraci..sve sama goveda, dok je Coki jedini napravio sina sveca..

                            Malo sam se zaneo, nadam se da cu imati jos 3g da pljuckam svakodnevno na ovaj bolesni vid nepotizma koji razara ovu drzavu svaki dan.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Idemo veceras da odbranimo nas teren, srce i pamet pod obavezno .

                              Comment


                              • Sve ispod 5god Ugovor za Filipa je sramota.
                                Ne treba nam on samo kao plej vec za godinu dve kao trener, sportski direktor, predsednik

                                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X