Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    To znaci mogu biti Radanov, Nenadic i koji treci?
    Филип.

    Comment


    • Originally posted by Ivan9 View Post
      Pa pazi proslo je godina i godina od kada nisu igrali finale sa nama. Mozda je sto konacno igraju finale rezultat tog povecanog endorfina kod njih.
      Vidis kako i novinari kuliraju na pesmice koje su pevali, na vence sto su donosili...mir i tisina i cak nema ni vrucine, nema nikakvih problema za razliku od prve utakmice
      Taman sto su usli u finale sad jos novinari treba da im skacu po kicmi
      Ne valja im to što više mrze Zvezdu nego što vole Partizan. Inficirali se mržnjom i Trinkijeri i Zagorac. Jedan vređa protivničke igrače, omalovažava pobede protivnika pričom o suđenju, drugi pevuši pesme u kojima se pominje mržnja prema Zvezdi, a vidim da je pevušio i kurva gasi se...Sramota, ali to govori o njima. Ja sam žestoko ošinuo i po Saviću i Žuletu zbog toga. Ne volim takvo uličarsko ponašanje.

      Comment


      • Originally posted by Stojanče View Post
        Ne valja im to što više mrze Zvezdu nego što vole Partizan. Inficirali se mržnjom i Trinkijeri i Zagorac. Jedan vređa protivničke igrače, omalovažava pobede protivnika pričom o suđenju, drugi pevuši pesme u kojima se pominje mržnja prema Zvezdi, a vidim da je pevušio i kurva gasi se...Sramota, ali to govori o njima. Ja sam žestoko ošinuo i po Saviću i Žuletu zbog toga. Ne volim takvo uličarsko ponašanje.
        Svakom preporučujem da bar jednom ode u Mordor ...malo je rizično ali vredi .Toliko mržnje na jednom mestu ,teško je objasniti. Te "pesmice " i ostala vređanja jedino ne peva Džiletova majka...

        Comment


        • Dobric da predje u partizan, hahahahhahahahaha...daj jbte kako vas nije sramota...

          Filipa da zaposle, da mu daju kastanjete pa da naplacuju slikanje sa njim 10o dinara..jedino tako moze da ostane..

          Nece Dobric nigde..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • A i realno, koji će im kurac Dobrić, kad imaju para da kupe mnogo boljeg igrača? Tek će sledeće sezone imati para.

            Comment


            • Dobric u Partizanu[emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji1787]

              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Dobric u Partizanu[emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji1787]
                A? Meni je ovo toliko neverovatno da ne mogu cak ni da zamislim....

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Dobric da predje u partizan, hahahahhahahahaha...daj jbte kako vas nije sramota...

                  Filipa da zaposle, da mu daju kastanjete pa da naplacuju slikanje sa njim 10o dinara..jedino tako moze da ostane..

                  Nece Dobric nigde..

                  Ja nisam rekao da ide kod njih jer svi znamo koliki je zvezdas Ognjen, samo sam odgovorio koja su to tri igraca koje KKP hoce da uzme iz nasih redova.

                  Trinkijeri po svaku cenu hoce Dobrica , eto a ima i jedan forumas koji me pitao u PM da li je istina jer je i on cuo isto.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    A? Meni je ovo toliko neverovatno da ne mogu cak ni da zamislim....
                    Ma nidje veze

                    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Cooper View Post
                      Kad smo kod Pejdžića ima ozbiljnu ponudu iz komšiluka, čak su spremni i da plate fiksno obeštećenje od 300k.

                      Imao je i Gagić, ali se njemu ide preko.
                      .

                      Comment


                      • Ma jest Gagic....bas nam on treba.

                        Comment


                        • Dobric lakse povredjen. Postoji mala sansa da zaigra cak i u subotu

                          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Ma jest Gagic....bas nam on treba.
                            Ваљда се ПОЈАЧАЊА доводе да би се ПОЈАЧАЛИ а не да би се ослабили

                            Comment


                            • Dobro, nisam mislio na tebe. Vec na price. Dobice bananu a ne Dobrica i Lazica..

                              Meni se Pejdz svidja, dobar igrac. Prva mu sezona u Evropi, vidi se da ima smeka i muda. Ne svidja mi se nesto njegova fizika, al da je ima..ne bi ni dolazio u Evropu..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Dobric lakse povredjen. Postoji mala sansa da zaigra cak i u subotu

                                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                                Isto kao sto su zaigrali Regland i Stratos, procenicemo dan za dan. Nema pojma da ce Dobric zaigrati.

                                Comment

                                Working...
                                X