Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stojanče View Post
    Beron brani Zagorca.

    Bolje ove finiše da prepusti Gavriloviću da vodi.
    Pa naravno da ce Beron da ga brani, imao je 0-6 ili 0-7 do tog suta. (Nisam gledao poslednja 4min) ali ono sto je Zagorac odigrao do 36 je kriminal. Nije taj sut ni problem, vec kako vidim nasa mrtva 3 minuta.

    Comment


    • Originally posted by NateHuffman View Post
      jbg nemam reputaciju ali slazem se od reci do reci
      Evo dao sam ja za tebe

      Comment


      • Originally posted by From downtown View Post
        Rivers, Covic, Keselj OUT

        To je jedina ispravna odluka.
        Ja bih tu dodao i Odza, ne daj Boze da nam on bude backup sledece sezone u EL. To lozenje na fizicku snagu i pomeranje konstrukcije prilikom zakucavanja mi je presmesno, momak je ozbiljno limitiran na obe strane terena. Ako on ne moze da isporuci 15+10 protiv ovako bedne centarske linije Partizana, sta ce tek biti protiv ozbiljnijih ekipa koje ce da ga uvlace u pik u svakom posedu.

        Comment


        • Kao sto rekoh i kad je doveden, KC Rivers je stetocina koja treba da trazi novi klub na kraju sezone.

          O vecerasnjoj utakmici, a da nije vezano za Riversov bezobrazluk i Covicev invaliditet.

          - Mi igru u tranziciji nemamo cele sezone. To se videlo jos u Oktobru i na tome se nije radilo. Drugu tekmu zaredom smo ocajni u tranziciji gde nista ne dajemo a solidno primamo. A najgore od svega je sto imamo igrace koji mogu da odigraju dobro tranziciju, osim na poziciji centra. Naravno kljuc je sto Coviceva tranzicija je jako losa, a Davidovac nema brzinu driblinga da to isprati. Bez Dobrica plasim se bice jos gore...

          - Gubis utakmicu od ekipe koja za 40 minuta sklopi 9 asistencija i sutira 50% bacanja. Ekipe koja skupi 61 indeks za celu tekmu. Uz to vodis i sve ode u kurac. Tomicev poraz u najvecoj meri.

          Potrebne su korenite promene timu za narednu sezonu ako hocemo da licimo na ekipu u EL, a i u ABA bice jaca konkurencija...

          Comment


          • Na koliko se dobijenih igra - 3?

            Comment


            • Bar da imamo poene iz tranzicije, al jok, to ne postoji kod nas. Nas je Mega tako uništavala, evo i Partizan ima daleko više poena iz tranzicije.

              Comment


              • Originally posted by poacher View Post
                Daleko su oni od pozicije u kojoj smo mi bili, sa NBA prospektima i igračima na širem reprezentativnom spisku. Predstavlja ih se kao da su skup amatera a svi bili kljucni igrači u. ABA iako su jako mladi.
                Večeras smo pobedili sami sebe sa ona 3 napada gde nismo ni sutnuli ka kosu, domaćinsko sudjenje i bez učinka Lazića, Dobrica i Riversa.
                Nema mesta unošenju tenzije i nervoze medju nasim redovima (i igračkim i navijačkim) izguracemo seriju makar u pet, pa dogodine da se krpimo gde škripi.

                Iako nikad nisam voleo ovakve poraze (a nije da ih nije bilo) možda je bolje da Tomić izvuče neku pouku kao nakon Kupa. Treba gubiti završnice da bi ih dobijao!

                Izvini ukoliko te je moj prethodni post nekim delom uvredio
                Ma opusteno. Svi mi ovde vilimo Zvezdu. Samo neko moze da posrzava bezuslovno i bude ‘ladan, a neko ne moze. Ja ne mogu da kazem da je Tomic trenercina ako on vec drugi put brani zadnji napad sa Beronom i drugi put gubimo iz istog razloga. Moram da mu se najebem majke glupe. Pa nek’ nauci ako nije retardiran.

                Comment


                • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                  Zasto je Covic dobio nesportsku,to neko novo pravilo da ne smes kontru da zaustavljas iako imas svoje saigrace iza sebe?
                  Prekid kontre kontaktom koji nije na loptu se uvek svira kao nesportska sada. A Covic to radi bas cesto, jer je hendikepiran...

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Pa naravno da ce Beron da ga brani, imao je 0-6 ili 0-7 do tog suta. (Nisam gledao poslednja 4min) ali ono sto je Zagorac odigrao do 36 je kriminal. Nije taj sut ni problem, vec kako vidim nasa mrtva 3 minuta.
                    Pa Beron uvek u finišu brani visoke igrače i uvek primimo koš.

                    Comment


                    • Originally posted by From downtown View Post
                      Rivers, Covic, Keselj OUT

                      To je jedina ispravna odluka.

                      Mo Faje, sutra mu produziti ugovor, njega i kad ne ide on se bori, kida uxima skokove, daje iz odbojke, veze bacanja.

                      A ne ko ovaj pickonja Rivers Renfro mu otima loptu iz ruke.
                      Covic, Keselj, Rivers, Nenadic, Ristic nemzju sta da traze u Zvezdi naredne sezone

                      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • problem je sto se tim za sledecu sezonu gleda iz prizme aba finala. iskren da budem meni ni beron nema kvalitet za prvu dvojku u EL. vrhunski je suter, ali ima bar pet boljih u evropi, pa ni oni ne igraju u top klubovima. pitanje je da li bi i jenkins doneo dovoljan kvalitet, pri tom nama trebaju dva opasna pleja i ozbiljan prvi centar a to kosta

                        Comment


                        • Originally posted by Nas View Post
                          Stvarno ne razumem zbog cega se Ristic stalno predstavlja kao neki ogroman problem, decko cele sezone bio treci centar, to ce biti i sledece sezone (ako ostane). Kao da peti visoki u rotaciji moze imati neki znacajan uticaj na igru i rezultate i kao da mi imamo kapacitet da tu drzimo boljeg igraca (jos domaceg i relativno mladog).
                          Ma to je ono kad trazis mesto da lecis frustracije. Kriv ti kelner sto si nadrkan danas i te fore. Decko sto je najsmesnije je bio medju nasim boljim igracima veceras, u kriminalnoj timskoj tekmi.

                          Al ono, uvek je lako da bacis gnev na nekog Ristica, nego da realno sagledas gde su ti feleri u ekipi.

                          Comment


                          • Covic na 7+ ispaljuje trojku u 10sek napada...Covic ne moze da odbrani nista...Tomic daje Covicu da resava derbi...uf, uf, uf...

                            Rivers mora da se oduzi za ovo lelemudanje...ali mora..Covic 0 asistencija.. i onda igra EL hehe...Rivers ima jos dve sanse da odigra kako treba, ali bez krstenog pleja mi ne mozemo nista...Simanic se opet sakrio..dao je trojku al jbm mu misa dal covek nesto radi sem suta...Ocekivan poraz pre meca, mislim da nas ne mogu dobiti kuci i ako delujemo da bi mogli...

                            Bez pljuvanja nasih igraca, sem covica dakako...

                            Jos ne razumem Tomica da ima toliko poverenje u hobita, nikako mi to nije jasno..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Covic, Keselj, Rivers, Nenadic, Ristic nemzju sta da traze u Zvezdi naredne sezone

                              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                              A i kapiten bi morao mnogo bolje. Zaista imam veliko poštovanje prema Lazi i uvek biram reči i kad ga kritikujem, al jbg, nikako i on da uhvati bar jedan dobar period forme u toku sezone. Druga sezona kako je bio u većem delu loš.

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Ma to je ono kad trazis mesto da lecis frustracije. Kriv ti kelner sto si nadrkan danas i te fore. Decko sto je najsmesnije je bio medju nasim boljim igracima veceras, u kriminalnoj timskoj tekmi.

                                Al ono, uvek je lako da bacis gnev na nekog Ristica, nego da realno sagledas gde su ti feleri u ekipi.
                                Ovo je tacno. Ristic mozda postane igrac, ali Filip Covic nikad nece. Ovaj prvi se proziva, a drugom skandiraju ime u hali.

                                Comment

                                Working...
                                X