Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šteta, posle onakvog kriminalnog prvog poluvremena, vratili smo se, odigrali dobro drugo poluvreme sve do poslednja tri minuta kada smo ispustili 7 razlike i na kraju baš glupo izgubili.

    Glavu gore, sutra je novi dan, subota je blizu. Da se odbrani domaći teren.
    Сутра брзо долази - треба човек постати
    Нестали су кодекси, остали су комплекси
    Победе су порази, а исходи су потресни!

    Comment


    • Ali koja je pickica rivers to je strasno. Uvek sam mrze igrace koji se izivljavaju nad lesom. Trpa covek na +20, na +30 a u egalu mu u pogledu vidis koliko je preplasen. Na +3 za nas mu otimaju cist skok iz ruku. Na kraju sam kao duh.
      Izgubili smo dobijeno.

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Sta ce biti dogodine kad Partizan stvarno bude ozbiljan tim sa 5-6 miliona budzetom, kad ne mozemo ovaj tanak Partizan da odradimo? Celu sezonu egal s njima. Budimo realni, imamo kompleks od njih. Pa njih su tukli Zadar i Krka, jbt....
        Ma koji kompleks ne zezaj? Vazno je da uzmemo ovu titulu i uskoro da ih prestigbemo po proju titula i da se vratimo na mesto koje nam i pripada a to je najtrofejniji klub na prostorima bivse Juge. Status koji smo izgubili iz politickih razloga posle raspada drzave

        Comment


        • Priznajem i ja gresku. Rivers nije taj koji sam mislio da jeste. Mudasca k’o klikeri.

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Ma koji kompleks ne zezaj? Vazno je da uzmemo ovu titulu i uskoro da ih prestigbemo po proju titula i da se vratimo na mesto koje nam i pripada a to je najtrofejniji klub na prostorima bivse Juge. Status koji smo izgubili iz politickih razloga posle raspada drzave
            Oni ce uvek biti prvaci Evrope za razliku od nas. Ali nije to vazno... Ovaj tim ne moze da dobije raspali Partizan, a hoce da ide u Madrid ili Moskvu. Bice sexa bez lubrikanta.

            Comment


            • Mi i kompletni u većinu utakmica smo se mučili sa njima. U Kupu preokreneš utakmicu, imaš kontrolu i opet izgubiš u finišu. Nešto slično je bilo i drugoj utakmici plej-ofa ABA lige. Evo i sada.

              Četiri uzastopna napada u ključnim trenucima utakmice nismo ni šutnuli na koš.

              Valjda ćemo konačno dobiti jednu utakmicu u gostima i nadam se da ćemo proslaviti titulu zbog te pobede.

              Pu, jebala vas ovakva košarka.

              Comment


              • Mi igramo bez pleja fakticki. Filip Covic se ne racuna u ozbiljne kosarkase. Ali... Oni su grupa gradjana. Cele sezone muku mucimo. Kako to objasniti sem da imamo neki bag kad igramo s njima? Ako odgovor ne bude takav da ih u trecoj oderemmo sa 20 razlike, onda ovaj tim ima neki problem psiholoske prirode. A to je iskljucivo do trenera.

                Comment


                • Originally posted by Storm View Post
                  Oni ce uvek biti prvaci Evrope za razliku od nas. Ali nije to vazno... Ovaj tim ne moze da dobije raspali Partizan, a hoce da ide u Madrid ili Moskvu. Bice sexa bez lubrikanta.
                  Iz tvojih postova zaključujem da si, u ono doba kad je naš klub bio na rubu propadanja (pravog, ne ovakvog sa 20 sponzora na dresu kao kod nekih), navijao za njih u EL i slavio pobede i Fajnl forove. Kakvi prvaci evrope i mi smo u fudbalu pa? Misliš da postoji neki respekt, neko poštovanje? Pun mi je od tih respektabilnih, bolje da imamo jaki konkurenciju priča, da imaju priliku gazili bi nas nemilosrdno a mi se tu snebivamo.

                  Comment


                  • Beron brani Zagorca.

                    Bolje ove finiše da prepusti Gavriloviću da vodi.

                    Comment


                    • Originally posted by poacher View Post
                      Iz tvojih postova zaključujem da si, u ono doba kad je naš klub bio na rubu propadanja (pravog, ne ovakvog sa 20 sponzora na dresu kao kod nekih), navijao za njih u EL i slavio pobede i Fajnl forove. Kakvi prvaci evrope i mi smo u fudbalu pa? Misliš da postoji neki respekt, neko poštovanje? Pun mi je od tih respektabilnih, bolje da imamo jaki konkurenciju priča, da imaju priliku gazili bi nas nemilosrdno a mi se tu snebivamo.
                      Pa ja upravo i pricam o kompleksu cim ne mozemo da ih oderemo a za 2 klase smo bolji. Oni kad su bili na nasem mestu su nas gazili kao plitak potok i nisu zalili. To mene boli. A to da l’ sam navijao za njih u EL.... Nikad sem protiv Hrvata. Mada i tad mi je svejedno.

                      A na tituli prvaka Evrope im zavidim. To je tacno. Fudbal me ne zanima, pa ne mogu da se utesim sa Barijem. U kosarci je oni imaju, a mi ne i to je to. Zivim za taj dan da je uzmemo. Ali sigurno necemo sa Milanom Tomicem, to sam siguran.
                      Last edited by Storm; 12-06-19, 20:57.

                      Comment


                      • Imali smo 68-61 i prokockali 6 napada
                        Sta je tu je. Idemo dalje

                        Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Rivers, Covic, Keselj OUT

                          To je jedina ispravna odluka.

                          Mo Faje, sutra mu produziti ugovor, njega i kad ne ide on se bori, kida uxima skokove, daje iz odbojke, veze bacanja.

                          A ne ko ovaj pickonja Rivers Renfro mu otima loptu iz ruke.

                          Comment


                          • Prvo poluvreme smo imali sreću što su promašili otvorene šuteve. Odlično je Trinkijeri pripremio ovu utakmicu. Pukla mu je taktika u drugom poluvremenu, jbg, nisu ni mogli držati taj intezitet u odbrani celu utakmicu a i nemaju kvaliteta. Nekoliko puta se nudili da ih prelomimo al mi to nismo umeli. Imati 7 razlike na 3 minuta pre kraja u jednoj ovakvoj utakmici je golema prednost. Al džaba sve, ne vredi sad pričati o tome. Koliko puta nam se ovo ponavlja i ništa nismo naučili.

                            Comment


                            • Originally posted by Storm View Post
                              Pa ja upravo i pricam o kompleksu cim ne mozemo da ih oderemo a za 2 klase smo bolji. Oni kad su bili na nasem mestu su nas gazili kao plitak potok i nisu zalili. To mene boli. A to da l’ sam navijao za njih u EL.... Nikad sem protiv Hrvata. Mada i tad mi je svejedno.
                              Daleko su oni od pozicije u kojoj smo mi bili, sa NBA prospektima i igračima na širem reprezentativnom spisku. Predstavlja ih se kao da su skup amatera a svi bili kljucni igrači u. ABA iako su jako mladi.
                              Večeras smo pobedili sami sebe sa ona 3 napada gde nismo ni sutnuli ka kosu, domaćinsko sudjenje i bez učinka Lazića, Dobrica i Riversa.
                              Nema mesta unošenju tenzije i nervoze medju nasim redovima (i igračkim i navijačkim) izguracemo seriju makar u pet, pa dogodine da se krpimo gde škripi.

                              Iako nikad nisam voleo ovakve poraze (a nije da ih nije bilo) možda je bolje da Tomić izvuče neku pouku kao nakon Kupa. Treba gubiti završnice da bi ih dobijao!

                              Izvini ukoliko te je moj prethodni post nekim delom uvredio

                              Comment


                              • Originally posted by From downtown View Post
                                Rivers, Covic, Keselj OUT

                                To je jedina ispravna odluka.

                                Mo Faje, sutra mu produziti ugovor, njega i kad ne ide on se bori, kida uxima skokove, daje iz odbojke, veze bacanja.

                                A ne ko ovaj pickonja Rivers Renfro mu otima loptu iz ruke.
                                jbg nemam reputaciju ali slazem se od reci do reci

                                Comment

                                Working...
                                X