Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene brine odbrana koju ovaj roster ne moze da igra ni na ovom nivou, a u EL cemo biti nova Darusafaka. Filip Covic, Beron, Ristic su rupetine u odbrani, ali i ovi ostali koji vaze sa dobre ili solidne defanzivce su juce izgledali kao amateri u odbrani protiv prosecnog protivnika. U napadu smo bili vise nego korektni, ali su zbog nase uzasne defanzive oni bili u mecu do samog kraja.
    Last edited by Storm; 11-06-19, 18:43.

    Comment


    • Stvar je u tome koliko ćemo u buđelaru imati para, ako ne bude para biće mo prisiljeni da gledamo navedene od kojih Junior i Rile nemaju nikakav kvalitet ne za EL već za EC nivo i prosto rečeno - silovaće nas.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Iskljucujuca za Trinkijerija je preterana odluka ako isti sudiji posle tehnicke nije psovao, vredjao itd trebao mu je uputiti jos jedno upozorenje. S druge strane ne bi nas dobili ni da je 3 Italijana ostalo na klupi. Pogodili smo odlucujuce suteve 99% utakmice smo vodili.

        Nije prvi put da jedan tim ima 40+ slobodnih bacanja tako da sam na ove svinjarije navikao. Danas oni, sutra mi ali fascinantno mi je koliko se Italijan brzo uklopio u "ekipu". Jos facinantniji ovi povici sa tribina. Uzas

        Comment


        • Марселињо Уертас слободан играч, иако у годинама изузетан плеј. Мада сумњам да га занима да дође да игра АБУ, вероватно ће да одради још неки уговор у Шпанији пред крај каријере.

          Comment


          • Nadam se jako da će zdrav razum i tri decenije košarke našeg trenera ovo preseći...
            kakav Rile...kakav crni Filip.

            Tomiću brate, znamo da znaš... samo hrabro sada...nisi više debitant.
            Last edited by Wingwalker; 11-06-19, 22:09.

            Comment


            • Originally posted by Wingwalker View Post
              Nadam se jako da će zdrav razum i tri decenije košarke našeg trenera ovo preseći...
              kakav Rile...kakav crni Filip.

              Tomiću brate, znamo da znaš... samo hrabro sada...nisi više debitant.
              Gle ovo, debitant, i realno prvi posao ubada Zvezdu kroz ABA i EC. Da se ne pravimo ludi, cilj se znao, ABA, al je i Buducnost imala kesh pa vjerujem da ne bi letio u slucaju neuspjeha.
              E sad, dokazao si ko si i sta si. Sad izgovora nema tipa EC, domaci igrac, mala lova, iskustvo... Sad matori udaras na titane i nema zezanja.
              Ako mu bude drugi plej onda ga jebi, to znaci da prvi mora da odigra 100 utakmica u sezoni sa minutazom 35+

              Comment


              • Stvarno ne razumem zbog cega se Ristic stalno predstavlja kao neki ogroman problem, decko cele sezone bio treci centar, to ce biti i sledece sezone (ako ostane). Kao da peti visoki u rotaciji moze imati neki znacajan uticaj na igru i rezultate i kao da mi imamo kapacitet da tu drzimo boljeg igraca (jos domaceg i relativno mladog).

                Comment


                • Bolje da se zadrži Jovanović po povratku iz Trenta nego da ostane Ristić. Ristić je jos na nekom KLS nivou, bolje bi bilo da odradi neku pozajmicu kao Jovanović pa da stekne neke navike što se defanzive tiče.

                  Comment


                  • U principu je potpuno svejedno, nista taj Jovanovic nije bolji, ni talentovaniji od Ristica, niti je odigrao neku sezonu Trentu, unapredio svoju igru... To je odluka iz kategorije who cares. Neuporedivo bitnije je ko ce biti startni centar i bekap, a imam utisak da tu ima i znatno vise razloga za brigu, no dobro...

                    Comment


                    • Iskreno mislim da bi nam Jovanović baš dobro došao, nemam nikakav argument za tako nešto, jednostavno osećaj.
                      A što se startne petice tiče brat Kuz!

                      Comment


                      • E sad dolazimo do bitnosti uloge treceg centra. Ostane li Ojo i uparis li ga sa Kuzmicem, tebi ni Jovanovic ni Ristic ne trebaju a da placas nekog 4/5 vjerovatno neces i eto problema.
                        No i to je lako rjesivo sa plej igracem koji voli kontakt i da pipa obruc, al to kosta. U nekom idealnom svijetu gdje para ima i pameti, bez emocije i protekcija, to bi se drugacije uradilo.

                        Comment


                        • Koliko god imali u budjelaru zna se ko će da (na)prednjaci sledeće godine sto se para tiče!
                          Nikad nam teže neće biti

                          Comment


                          • O2 prenosi veceras
                            Jebeno neverovatno

                            Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              O2 prenosi veceras
                              Jebeno neverovatno

                              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                              Sta je tebi tu neverovatno, grobarska TV uvek prenosi svoju ekipu kada su domacini.

                              Comment


                              • Vidim da se piše da je Siva gotovo pa završen. E, sad, da li je to patka ili istina, videćemo.

                                Comment

                                Working...
                                X