Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja na ovom snimku ne razaznajem igrace

    Comment


    • Hrabrost i karkater crno-belih ostali bez nagrade

      https://www.kls.rs/vest.php?id=3241

      U četvrtoj četvrtini, nakon dosuđene pete lične greške Zagorcu, trener Andrea Trinkijeri je uputio komentar sudijama kako faula nije bilo, što je ispraćeno tehničkom greškom, a nakon pitanja zbog čega je dobio tehničku i isključujućom greškom.


      Na sramotan način su komentarisali utakmicu. Ej bre, ovo je zvaničan sajt KLS-a.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Koja objava? Pres KKP nakon utakmice? Ako misliš na to, jeste neprofesionalno ne staviti i presicu druge strane.
        Ovo


        Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Ako je ovo zvanicni sajt

          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Stojanče View Post
            Na 2:44:40 je situacija sa Trinkijerijem. Dobija tehničku i posle toga kreće prema sudiji i cima se kao da ga oće udariti. Zasluženo isključenje.
            Prvo, nije ni trebao u principu da dobije tehnicku...onda kad se okrenuo i pita sto tehnikcu jbte..ovaj ga sikljcuje na keca...Vidi, ovo je forum i ostaje ovde u principu..ali ne budi kao ovi sa rsb-a sto ih ima i ovde..i da pises stvarno degutantno sto se tice ove situacije... Bilo je gresaka na obe strane, ali licno bih sudiji zabranio da sudi jedno duze vreme zbog ovoga...Ovo je jedan od glupljih poteza, cak 3x gori od skoro namernog faula Sehovica pre 2 godine u finalu sa Buducnosti...

            Ne znam iskreno, kazem da nam ovo nije trebalo, imali smo ih svakako...odluka je kriminalna...i najgora na mecu ubedljivo..da sam Trinkijeri, zavezao bi mu samarcinu..iskreno
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Ako je ovo zvanicni sajt

              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
              Jeste, jedino ako su ga hakovali.

              Comment


              • Miloš , ovo što zameraš Filipu u situaciji Gordić - Mićović bio si izričit , čak si ljude nazvao slep ima... u smislu da ne vide dobro

                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Lošmi, mani me RSB-a, boli me gos'n stojko za njih. Pišem ono što vidim, a video sam posle tehničke njegovo cimanje u fazonu kao da oće zveknuti sudiju. Eno ima i na Tanjugu snimak, tu se još bolje vidi. Ne dodvoravaj se komšijama.

                  Comment


                  • Originally posted by Stojanče View Post
                    Jeste, jedino ako su ga hakovali. [emoji3]
                    Citam deseti put i ne verujem

                    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Miloš , ovo što zameraš Filipu u situaciji Gordić - Mićović bio si izričit , čak si ljude nazvao slep ima... u smislu da ne vide dobro

                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                      Druze, idi na situaciju tu sa Gagicem...izbija mu loptu i ide gagatar ka njoj prvi..ficko hobit ga drugom rukom ga gura i usporava i kad ovaj debil krene da drugom rukom pokusa sa druge strane da dodje do lopte, ficko mu uzima ruku i u tom momentu je dize sa svojom... i jos posle govori kako ga je on povlaciona dole..nidje veze...a to non stop radi..kod ulaza ide u igraca i onda se dbije a jos cesce to sa rukom..mislim radi to jos dosta igraca..ali on bukvalno svaki mec i uvek mu sviraju..bar u 80-90% situacija....

                      Da se razumemo, ovde pokusavam realno da ispricam....pa njega ne mozes cuvati nikako...bukvalno lik uzme faul kad hoce...licno da sma protivnicki igrac, sledeci napad bi ga nabio u reklame...

                      Ne znam ni jednog igraca u ABA kome se sve ovo svira..razumem sudije koje ga prvi put vide, ali ovo on radi u KLS i ABA godinama..zato se u Grckoj odbijao kao na fliperu....

                      Lik je retko iritantan i cela nam je drzava puna filipa covica ''dobirh ljudi'' itd...zato nam je tako kako je..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post
                        Lošmi, mani me RSB-a, boli me gos'n stojko za njih. Pišem ono što vidim, a video sam posle tehničke njegovo cimanje u fazonu kao da oće zveknuti sudiju. Eno ima i na Tanjugu snimak, tu se još bolje vidi. Ne dodvoravaj se komšijama.
                        Njima nikada, za njih ne bi navijao da igraju protiv ratnih zlocinaca,a kamoli protiv bilo koga drugih...TO bi do sada ovde trebali svi da znaj,a ko me zna u RL zna da je to jos dosta gore...Ocima ih ne volim videti i ja to otvoreno kazem..Dozivljavam ih kao sportske neprijatelje...i to najvece...

                        Samo kazem sta je realno, ne treba da se pravim budala. Ta odluka je sramna..lik se okrenu u fazonu sto mi dade tehnicku i ovaj na to..evo ti iskljcujuca..ja bih nabio bukvalno...i nabio bi mu pistaljku u dupe..sve ovo ostalo pa i za filipa da kazes ajde...i sa obe strane da progutas..ali ono se ne moze tako...neki slinavac da se posere po treneru takvog renomea bez kakvvog dokaza...i da je Tomic tu bio isto bi rekao kao i bilo koji drugi trener..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by la haine View Post
                          Da čujem ko je MVP?
                          Pa ko najvise voli partizane?
                          A njih da pitas bilo bi daj bilo koga samo ne ON!

                          Ali koja mentalna snaga a sve je protiv njega. Cak i fizika. Nizak, kratkih ruku, debeo, spor, ali tehnicar

                          Comment


                          • Ovo je neverovatno koliko ti branis(volis) Trinkijera da to konstatno radis. Ako mu se divis evo idi navijaj za njega i postuj njega. Ono sto on radi je isto ono sto je radio Repese ili bar pokusava da radi to i da daje naznake na to, pogotovo sa onim izlaskom kad je iskljucen pa nakon toga one ludilo objave na twiteru.
                            Сутра брзо долази - треба човек постати
                            Нестали су кодекси, остали су комплекси
                            Победе су порази, а исходи су потресни!

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Samo kazem sta je realno, ne treba da se pravim budala. Ta odluka je sramna..lik se okrenu u fazonu sto mi dade tehnicku i ovaj na to..evo ti iskljcujuca..ja bih nabio bukvalno...i nabio bi mu pistaljku u dupe..sve ovo ostalo pa i za filipa da kazes ajde...i sa obe strane da progutas..ali ono se ne moze tako...neki slinavac da se posere po treneru takvog renomea bez kakvvog dokaza...i da je Tomic tu bio isto bi rekao kao i bilo koji drugi trener..
                              Znači ti misliš da se ja pravim budala? Nećemo da se vređamo, a i ne volim da se svađam sa ljudima. Ja sam miroljubiv čovek, volim gospodsku razmenu mišljenja. Nije se on okrenuo da ga pita - što mi dade tehničku? Nego se okrenuo i krenuo jedan korak prema njemu cimajući telo u fazonu - sad ću te odalamiti. Sramotno je njegovo ponašanje u poslednje vreme. Kad izađe bolji snimak napraviću i gif, da potvrdim ovo o čemu pišem.
                              Last edited by Karamazov; 11-06-19, 11:26.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Evo u ovom twitu se vidi da je Odžo prvo fauliran pa tek onda možda Jankovića jače gurnuo MOŽDA.
                                https://twitter.com/borcicnenad/stat...36667913687040
                                Ovde se vide 3 flopa u 3 sekunde. Nakon ovoga ja bi cutao vezano za sudjenje.

                                Comment

                                Working...
                                X