Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Serija ce biti strasno neizvesna 3:0 za nas metla ko vrata.
    Sinoc mi ne smetalo forsiranj e suta za tri ali ajde pogodili smo 15 trojki pa je to i razumljivo.
    Sve u svemu komsije mogu samo da kmece kme kme jos kad im Ljubljana uzme EL gdje ce biti kraj njihovoj tuzi.
    GAZDA COVA KARA I NEVADI!

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Treba biti i malo realan...Ojo je kod faula, nastavio da ih razgrce i to je bila npr namerna..Ne znam za pravila, ali i FC je isekao jednom faul u njihovoj kontri. Da ne pricam sto su na FC svirali bar 3-4 faula koja nisu postojala, kao i onaj kod Gagiceve licne, gde ga je prvo odvukao drugom rukom, a prvom da se tako izrazim uhvatio za njegovu ruku i povukao a svirali Gagicev faul a Oju kad je ukrao loptu itd...Bilo je gresaka na obe strane i sudije su generalno bile uzasne...

      Ono sto je relativno odlucilo jeste faul Zagorca, pa onda dve tehnicke Andreji, nigde veze da se to desi..namerno i tendeciozno odluceno...naravno da ona trojka ne bi treala da se prizna, pa su na sve to dali i bacanja..bukvalno nidje vezeda se prizna trojka..

      Ono sto se svira FC3 je mozda realno da mu sviraju sudije koje ga ne znaju, ali ovde njegovih 60-70% faulova su bukvalno poklonjeni i smesni...sa tim da on u vecini slucajeva uhvati nekog za ruku ili mu se podvuce..to je toliko ocigledno..nesto u rangu Rudija i Navara..samo sto ova dva za njega Spejs Satl...Na sve to, lik bar jednou 10 situacija gleda njegove igrace kako sutiraju...Simana i odbrana na postu je uzasna i njega ce u EL izgaziti na low postu ako nesto ne promeni...sramotno koliko je to lose, dobar je jedino sa strane pomoci u odbrani..

      Nase sudije su bas lose, tj ove sto su svirale sinoc...70 bacanja je extremno previse...plus sto je bio i faul covica nad Renfrom ali sto bi neko njemu svirao faul, stavili su ga u rang najveceg belog medveda ikada BB, ali on je u NBA sad, dok se ovaj smuca po tatinim klubovima...
      Samo ću ti o Odžu komentarisati jer hobita neću (princip). Pre Odžovog razgrtanja je bilo faula nad njemu i to mislim da je Nikolić bio (on je prvi i pao) onda je Odžo uleteo u Zagorca i Jankovića. Napad ili dva pre toga nisu sudili Zagorcu faul u reketu na Odžu gde i Zagoracc i janković ruke drže ne vertikalno već pod uglom i telom ga guraju )(koliko mogu).
      bezobrazno je pričati o navlačenju za Zvezdu u situaciji kada kao kamikaze podleću pod noge (opet A. Nikolić), kada se nesportske ne sude, kada se odbrana igra rukama (konstantno), kada u reketu biju Odža kao vola u kupusu, kada je Novica zaštićen kao beli medved...
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • A i ovo je bila više gluma nego stvarno razgrtanje Odža. Nikola Janković se posebno ističe što se glume tiče. Još se priča kako Trinkijeri vraća stari sjaj Partizanu, ma malo morgen. Pravi od njih neku glumačku družinu a to Partizan nikad nije bio.

        Comment


        • Evo u ovom twitu se vidi da je Odžo prvo fauliran pa tek onda možda Jankovića jače gurnuo MOŽDA.
          https://twitter.com/borcicnenad/stat...36667913687040
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Trinkijeva tehnicka i iskljucujuca nemaju veze sa zivotom+ mali hobit...Za ostalo i mogu da se slozim, ali za to ne mogu..Takodje, jeste bila namerna na Davidovcu ali to je stvar kompezancije..kao i trojka koja ne bi smela da se prizna..ali onakvo iskljucenje trenera nisam skoro video..jedna za drugom itd..treba biti objektivan jbga..

            Ne znam kako se zovu sudije, ali takvo sudjenje je bilo i polufinalu..jezivo iskreno..tu mislim na obe serije..Naravno secam se belog medveda BB i posebno Laktasa na F4..Stvar je da sudije ubiju momentum kada mogu obe ekipe da se zale na sudjenje..to nikako nije dobro..Finale ABA je ove sezone dobro sudjeno npr,sa tim koji je tu tek pritisak bio...u PO JE PROSECNO SVIRANO 54 BACANJA po mecu...u Spanskom polufinalu npr je bilo oko 25, ako ne i manje...sto je duplo manje...i to max 25 po mecu..meni je to neverovatno, relativno su bili blizu samo nemci i to zbog prvog meca ALbe i Oldenburga gde je bilo 70 a ostalo znatno manje...
            Last edited by LosmiSK; 11-06-19, 09:55.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Kad smo vec kod price ko ostaje ko dolazi sme li neko da spomene status Filipa ili cemo to ignorisati do trenutka kada on ostaje drugi plej jer nema adekvatnog igraca na trzistu pa smo zadrzali njega ?

              Comment


              • Ja nemam više volje da se bavim njime.

                Inače, još jednom svaka čast Davidovcu i Dobriću. Primetio sam u poslednje vreme i neke akcije za Dobrića, i to ne u šutu za 3. Sve više koristi prodor. Kontrola lopte mu je sada bolja ali daleko je od odlične. Ja očekujem njegovu eksploziju naredne sezone.
                Last edited by Karamazov; 11-06-19, 10:11.

                Comment


                • Veliki rizik, ako krenemo sa njim...Pocne samaranje, muka i onda poluprazne tribine i losa atmosfera na tribinima i javnog mnjenja..jbga bitno je da on zabavlja igrace na treningu,daje podrsku i bori se ko lav...Ko jbe bilo sta i onako drzava daje pare..a za lovu ce se ogrebati vec od nekog transfera...Umesto da naprave lep tim, njemu Keselju se zahvale..koliko ide to ludilo ne bi me cudilo da produze Keselja...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Stojanče View Post
                    Ja nemam više volje da se bavim njime.

                    Inače, još jednom svaka čast Davidovcu i Dobriću. Primetio sam u poslednje vreme i neke akcije za Dobrića, i to ne u šutu za 3. Sve više koristi prodor. Kontrola lopte mu je sada bolja ali daleko je od odlične. Ja očekujem njegovu eksploziju naredne sezone.
                    Moraju da zaigraju i van Pionira...kad bi se sabrao ucinak domacih kod kuce i na strani, bili bi jezivi podaci mislim...ali dobro, bolje ista nego nista...Dobric je vrhunski igrac, samo me cudi da on brani prenos lopte, ali dobro..Ima covek odlicne napadacke karakteristike, sta vise mnogo bolje od Berona npr koji je jednodimenzionalan i mislim da ce Dobric biti bolji od Berona u EL...doduse ako budu slicne minutaze...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Još uvek ništa nije sigurno u vezi novog ugovora Berona.

                      Pojavile su se spekulacije da će potpisati novi ugovor sa crveno-belima.

                      - Nije još ništa zvanično. Da li je blizu? Videćemo - ostao je tajnovit Bili.
                      A evo šta kaže i u vezi utakmice:

                      - Cele godine dobijamo “ružne” mečeve. Prihvatamo to. Najbitnije nam je da pobeđujemo. Da budem iskren, trebalo nam je ovako nešto. Odavno nismo imali neizvesnu utakmicu kada jedan potez odlučuje. Naravno, bolje je kada ih završiš pobedom - rekao je Bili Beron i dodao da njegov tim mora bolje da igra u odbrani.
                      Last edited by Karamazov; 11-06-19, 10:24.

                      Comment


                      • Ima li gde snimak utakmice na youtube? Kao za aba sto ima. Da povadim one situacije sa glumljenjem i sekiricama. Igranjem nogom, namernim licnim i priznatim trojkama posle faulova ali samo ako ste u crno-beloj opremi.
                        Eto da ostane zabelezeno.

                        Comment




                        • evo za doktora
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Objava na sajtu KLS je bruka i sramota za kosarku. Toliko ocigledno da se savez stavi na stranu jednog kluba je neverovatno.

                            Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Na 2:44:40 je situacija sa Trinkijerijem. Dobija tehničku i posle toga kreće prema sudiji i cima se kao da ga oće udariti. Zasluženo isključenje.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Objava na sajtu KLS je bruka i sramota za kosarku. Toliko ocigledno da se savez stavi na stranu jednog kluba je neverovatno.

                                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                                Koja objava? Pres KKP nakon utakmice? Ako misliš na to, jeste neprofesionalno ne staviti i presicu druge strane.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X