Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Ti si cuo kao i pola sveta...Evo cuo sam i ja za njih, i Sivu..mada sto kaze Sarac, ne bih dodavao..Nekako mi deluje da nema trika. Jankovic i Kuzmic su preozbiljni igraci, igraci uloge..KOji znaju sta rade i igraju odlicnu defanzivu...Licno bih uzeo i neku cetvorku koja zna da se snadje ispod kosa

    Faye i Simanic ne mogu igrati EL nikako na nekom zavidnom nivou..Ljudi samo trojke sutiraju bukvalno..da ne gledam neke leve ABA meceve, a to ce u EL biti jos izrazenije...

    Sad, takvih cetvorki i nema bas puno, ali vredi potraziti..
    Пробати са Перпером на 4 у некој поставци?

    Comment


    • Dobra pobeda,sudije posle peglale ali ovo je klasicni Kls, da zavrsimo ovu sto pre i da krenemo na pripreme za elitu.

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          Влажан сан, баш ми је нелогично како нас је ико повезао са њим... Немогуће да неки Руси не крену по њега.
          Није ни клинац, 29 година, праве године за велика дела. Имам утисак да би бацио у сенку М-Вила, мада је то моје пристрасно и необјективно мишљење када је он у питању

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Trebaju nam 2 pleja

            Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
            Da bre, ja na to zaboravio. Mislim da bi Jović i Siva bili po meri i da niko ne bi imao ništa protiv.

            Comment


            • Originally posted by poacher View Post
              Пробати са Перпером на 4 у некој поставци?
              Pa sta znam, on u 35 oj da se bori dole i skace , mislim da je previse...Mozda ako on ostane..Mesto Fayea dovesti nekog ko moze dole nesto vise....Nisam pametan, ali moramo gledati da igramo EL sledece godine, ali sa druge strane Faye je jeftin koliko odnosi ali nema neki kvalitet za EL realno...Jbm li ga, kako coach odluci...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Pa sta znam, on u 35 oj da se bori dole i skace , mislim da je previse...Mozda ako on ostane..Mesto Fayea dovesti nekog ko moze dole nesto vise....Nisam pametan, ali moramo gledati da igramo EL sledece godine, ali sa druge strane Faye je jeftin koliko odnosi ali nema neki kvalitet za EL realno...Jbm li ga, kako coach odluci...
                Незахвална позиција, штета би било одрећи се Фајеа који је велики борац и који је био јако битна фигура у борби за то место у ЕЛ, а опет с друге стране је играч са доста мана и у позним годинама. Који год потез повукли управа и тренер, увек ће неко бити незадовољан и мислиће да је боље да је било другачије.
                Што ти кажеш како тренер одлучи, његова се рачуна.

                Comment


                • KC Rivers pokazao da vrlo lako,, nestane,, sa meca i to vise puta u toku sezone.
                  Moze on sledecu da isporuci 25+ ali isuvise je nekonstantan.

                  Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Trebaju nam 2 pleja

                    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                    Meni deluje da ce DeDa opet da krpi pleja. Sa sve Ficom magijom. Koliko god ja zeleo dva normalna plejmejkera, sve ukazuje na to da cemo imati jednog pleja sa jednim previsokim i jednim preniskim igracem kao opcijom za izmenu. I u zavisnosti od protivnika i od toga koji je manje zlo na terenu, Tomic ce im davati minute. Daj Boze da gresim...

                    Comment


                    • Zgazismo ih ko bubašvabe.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Mi cemo svakako u sledecoj sezoni imati 15 igraca u rosteru, kao i ove godine.

                        Meni je ovo cudno da se pouceni proslogodisnjim prelaznim rokom, vec sada imena spominju kao vec zavrseni i to na vise mesta, a opet prosle godine nijedan igrac nije bio potpisan do 15 jula.

                        Ja kada sam cuo za Sivu samo sam se nasmejao i postavio logicno pitanje, sto bi on kod nas dosao pored Berlina i statusa koji ima tamo.Zov beton hale mozda , mada znam za jako dobre klubove i u Berlinu ( ko je rekao Artemis).

                        Jankovic, Simon, Perper, ajde neko od nijh ce uzeti to mesto, sa koliko minuta u El a sa koliko u El vrlo diskutabilno, ali Tomic je trener koji ocigledno hoce igrace koij nisu bezumudasi ili ti stone face guys.

                        bice zanimljivo ,samo mi se ne svidja ovo licitiranje imenima tako rano. Mozda vrlo lako biti dimne bombe a gadja se neki drugi.

                        Pefi po onome sto sam cuo nema nameru uopste vise da se vraca u Srbiju da igra kosarku.Sto bi se reklo jos par ugovora u bratskoj Rusiji.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post

                          Pefi po onome sto sam cuo nema nameru uopste vise da se vraca u Srbiju da igra košarku
                          Pefi po onome što sam video može za tu košarku da dobije te novce samo u Rusiji.
                          Last edited by Wingwalker; 10-06-19, 23:25.

                          Comment


                          • Novici svaka cast na srcanosti u ovim godinama i stanju.
                            Ali, sudije ga stite kao sto Ivan kaze, kao belog medveda.
                            Cista namerna nad Dedom, cist faul nad Borisom kada je pogodio trojku, konstantna igra ledjima i ulazak u to laktom.
                            Zaista sramota...

                            Comment


                            • Treba biti i malo realan...Ojo je kod faula, nastavio da ih razgrce i to je bila npr namerna..Ne znam za pravila, ali i FC je isekao jednom faul u njihovoj kontri. Da ne pricam sto su na FC svirali bar 3-4 faula koja nisu postojala, kao i onaj kod Gagiceve licne, gde ga je prvo odvukao drugom rukom, a prvom da se tako izrazim uhvatio za njegovu ruku i povukao a svirali Gagicev faul a Oju kad je ukrao loptu itd...Bilo je gresaka na obe strane i sudije su generalno bile uzasne...

                              Ono sto je relativno odlucilo jeste faul Zagorca, pa onda dve tehnicke Andreji, nigde veze da se to desi..namerno i tendeciozno odluceno...naravno da ona trojka ne bi treala da se prizna, pa su na sve to dali i bacanja..bukvalno nidje vezeda se prizna trojka..

                              Ono sto se svira FC3 je mozda realno da mu sviraju sudije koje ga ne znaju, ali ovde njegovih 60-70% faulova su bukvalno poklonjeni i smesni...sa tim da on u vecini slucajeva uhvati nekog za ruku ili mu se podvuce..to je toliko ocigledno..nesto u rangu Rudija i Navara..samo sto ova dva za njega Spejs Satl...Na sve to, lik bar jednou 10 situacija gleda njegove igrace kako sutiraju...Simana i odbrana na postu je uzasna i njega ce u EL izgaziti na low postu ako nesto ne promeni...sramotno koliko je to lose, dobar je jedino sa strane pomoci u odbrani..

                              Nase sudije su bas lose, tj ove sto su svirale sinoc...70 bacanja je extremno previse...plus sto je bio i faul covica nad Renfrom ali sto bi neko njemu svirao faul, stavili su ga u rang najveceg belog medveda ikada BB, ali on je u NBA sad, dok se ovaj smuca po tatinim klubovima...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Malo prekršaja je svirano Partizanu. Trinkijeri ih je pripremio baš onako kako je pričao za majstoricu, za boks. Čovek je konstantno u razgovoru sa sudijama. Da li je sudija mogao da mu progleda kroz prste prilikom dve tehničke? Mog'o je, ali nema ni mnogo razloga da pizdi zbog isključujuće. Dobio je jednu tehničku, pa onda nastavlja i dalje sa reakcijama. Pa šta misli da je on, sveta relikvija. Čovek se u poslednje vreme više bavi sudijama nego svojim igračima. Otiš'o i brže bolje na tviter da pokupi simpatije svojih navijača. Radi dobro na marketingu.

                                Da li su sudije katastrofalne u KLS-u? Jesu. Uspeli su da mi ogade i one male utakmice tokom KLS-a. Bez obzira na ovo arlaukanje Ostoje i družine sinoć je bilo više pogrešnih odluka na našu štetu nego njihovu.

                                Naravno da mi je žao što će i ova finalna serija biti mučna. Očekujem reakciju i Čovića, da i on zabiberi.

                                Comment

                                Working...
                                X