Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teška utakmica za gledanje, još su je i sudije učinile mučnom svojim ludilom. Izvukli smo ovo na individualni kvalitet. Bilo je očajno al utefterisali smo pobedu, to je jedino što će se pamtiti.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Mogli bi Gogi da oprostimo ruznu proslost

      Simana 0 poena ali 2 asistencije. Sad se ukljcujem. [emoji3]
      Tu gruzijsku šabančinu što dalje od kluba. Svaki put kad vidim da je izašao sa pet ličnih ja slavim.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • KC je klasa, takav napadački arsenal nikad nismo imali kod jednog beka/krila. On, Stratos i Baron bogovi ove igre.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Zabranis Marcus Williamsu u napadu da asistira i dobijes KC Riversa za slicne pare.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Tu gruzijsku šabančinu što dalje od kluba. Svaki put kad vidim da je izašao sa pet ličnih ja slavim.
            I lažnim MVP-om ABA lige, da se ne zaboravi.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Zabranis Marcus Williamsu u napadu da asistira i dobijes KC Riversa za slicne pare.
              Real, Barsa, Pao, Himki,Kuban, Minhen nista ne znaju...kakav panj od igraca...Daj nekog tvog na krilu koga da dovdemo, da vidimo taj izbor. Vidim da znas da kazes sta nije dobro, reci jednom sta je dobro
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Ja bih pohvalio Dobrica. Igra covek svaki mec kao da je EL. Beron i KC klasa. Borisa opet upao u letargiju, a Filip u mod ‘stetocina’... Bice bolje, valjda.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Zabranis Marcus Williamsu u napadu da asistira i dobijes KC Riversa za slicne pare.
                  Oduzmeš KC dribling, ulaz i asistenciju i dobiješ Vanju Marinkovića.
                  Edit: i elitnu odbranu pored nabrojanog
                  Last edited by dekkard; 02-06-19, 20:26.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Pa za 50k mesecno koliko se pricalo da dobija mozemo da biramo. Ne znam tacno ko je sve slobodan pa da ti kazem koga tacno.

                    Igrao je nekad u tim klubovima koje si nabrojao ali nikada nije bio glavni igrac oko koga se sve vrtelo, kakvu ulogu je sada dobio u Zvezdi. Po meni pogresno... kada bi se podredio timu kao npr. Kinzi onomad, to bi bila mnogo lepsa prica al za max 250-300k za sezonu. Ova uloga je stetna za tim pa cak da igra i za 100k.

                    Comment


                    • Očigledno, zato i ne osvojismo ABA ligu sa koš razlikom +88.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Rivers nije bio nikakav faktor u plej-ofu... isti rezultat bi bio i bez nkega.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Pa za 50k mesecno koliko se pricalo da dobija mozemo da biramo. Ne znam tacno ko je sve slobodan pa da ti kazem koga tacno.

                          Igrao je nekad u tim klubovima koje si nabrojao ali nikada nije bio glavni igrac oko koga se sve vrtelo, kakvu ulogu je sada dobio u Zvezdi. Po meni pogresno... kada bi se podredio timu kao npr. Kinzi onomad, to bi bila mnogo lepsa prica al za max 250-300k za sezonu. Ova uloga je stetna za tim pa cak da igra i za 100k.

                          Za 100k igra mesecno, a za sledecu sezonu bez 150 k nece ni da sedne za sto.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Za 100k igra mesecno, a za sledecu sezonu bez 150 k nece ni da sedne za sto.
                            Ja se ne bih ni cenjkao sa njim, dao bih mu 50k preko onog kolika mu je cena.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ocekivano tezak mec. Ova KLS
                              je go kurac.


                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Mmajstor kad krene nesto da ''pise'' i krene pogresno, onda ide u bunar i nece da izadje. On je za KC Riversa rekao da je igrao u top klubovima ali nije bio glavni igrac i nosilac vec mu je stavio i platu od 50k mesecno ali i da je 100k za sezonu i ni to nije dobro..

                                Ne kazem da treba ili mora da ostane, to je do Tomica, ali da neko kaze da je KC Rivers los i lose utice na ekipu, dok mu domaci igraci ne mogu Megi kos da daju igrao bi on dosta vise da je dosao dosta ranije, ali covek je bio povredjen, nije igrao pola sezone. Stvarno nerealno sta pises. Da moze doci bolji moze, moze i gori....eto daj neki predlog
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X