Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Hebi se dosao si ovde da provociras uf, dupe bi dao sad da sam na tvom mestu. Uzivaj svakako


    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Grof View Post
      Ne bih da se Simon vraca, ali bih pre zadrzao Riversa jer nije toliko losiji u odbrani koliko je bolji u napadu. Takodje je diskutabilno poredjenje plata...
      Potpisujem.

      Comment


      • Rivers od kada je dosao imao je 8 ozbiljnijih utakmica. 3 protiv Partizana i 5 protiv Buducnosti. Odigrao je u napadu uzasno... stvarno uzasno. Poene u mrtvim minutima ne treba uzimati u obzir

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Rivers od kada je dosao imao je 8 ozbiljnijih utakmica. 3 protiv Partizana i 5 protiv Buducnosti. Odigrao je u napadu uzasno... stvarno uzasno. Poene u mrtvim minutima ne treba uzimati u obzir
          Cinjenica. Ali ja verujem da bi za EL on bio neuporedivo korisniji od Simonovica. Plus kad bude duze sa timom i Rivers ce biti bolji. Rivers nije prva violina i nikad to nije bio, ali da pegla dobru defanzivu i kad ga krene da bilo kome moze da smesti 30 poena, moze. Ne branim ga, ali smo ga uglavnom protiv Partizana i u prvom mecu protiv Buducnosti gurali na 1. To nije za njega. Simon takodje igra solidnu defanzivu i ume da pogodi u serijama, ali je mnogo linearniji napadac. Sa Riversom nasa napadacka igra dobija na sirini. A pritom defanziva ne trpi.

          Comment


          • On je prvu utakmicu protiv Partizana dobro otvorio, kasnije je brljao i nije se video. Imao je dobro otvaranje i one treće utakmice u Podgorici kada je tutnuo mislim 4 trojke u prvom poluvremenu. Za petu utakmicu protiv Buudćnosti nema mu se šta zameriti, tu je dao veliki doprinos i kad se stvarala naša prednost u prvom poluvremenu. Bio je motivisan posle svih kritika na njegov račun. Videćemo kakav će biti u finalu naše lige, posle toga će verovatno i u klubu doneti odluku.

            Comment


            • River je ogroman upside za ekipu. Covek nije igrao pola sezone, pa je polako krenuo da se vraca. Trpeo je sut, ali ima toliko iskustva i celo leto da se pripremi da je smesno pricati da nam ne treba Rivers, mnogo bolji igrac od Berona npr..Kojem ce biti jezivo tesko u EL da se snadje na teske odbrane. Smesno je uopste diskutovati da li bi nam Rivers nesto doneo ili ne..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post
                Cinjenica. Ali ja verujem da bi za EL on bio neuporedivo korisniji od Simonovica. Plus kad bude duze sa timom i Rivers ce biti bolji. Rivers nije prva violina i nikad to nije bio, ali da pegla dobru defanzivu i kad ga krene da bilo kome moze da smesti 30 poena, moze. Ne branim ga, ali smo ga uglavnom protiv Partizana i u prvom mecu protiv Buducnosti gurali na 1. To nije za njega. Simon takodje igra solidnu defanzivu i ume da pogodi u serijama, ali je mnogo linearniji napadac. Sa Riversom nasa napadacka igra dobija na sirini. A pritom defanziva ne trpi.
                Ja sam komentarisao Rivers vs. Laza. Za Simona sam reako da ga ne bih voleo ponovo videti, iako je covek borac, krvava kolena, igranje pod blokadama sa otecenim zglobom itd.
                Slazem se da nije bio u nekoj ekstra formi, ali se polako vraca. U vreme kada se utakmice igraju, ja uveliko spavam tako da gledam skoro iskljucivo snimke, ali mislim da sam jednu odgledao direktno kada je igrao pleja. Nije to bas bilo sa puno efekta, ali se iz svakog pokreta vidi da zna basket. Eto, moze i pleja da igra na silu. Zamislite Lazu, ili Simona u toj ulozi... Ne znam. Ako nije previse skup, sto da ne ostane? Naravno, Tomic je zaradio poverenje, pa neka bude kako on kaze...

                Comment


                • Nista, lupih xD
                  Last edited by LosmiSK; 02-06-19, 13:08.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Danas prva utakmica se Megom. Očekujem da ih surovo razbucamo i da sa laganih 2:0 uđemo u finale.

                    Comment


                    • Originally posted by Stojanče View Post
                      Danas prva utakmica se Megom. Očekujem da ih surovo razbucamo i da sa laganih 2:0 uđemo u finale.

                      Kažu ovi iz kluba da im je potrebna neka pomoć sa tribina ? Sa Megom nikad nije lako

                      https://twitter.com/kkcrvenazvezda/s...560141824?s=20

                      Comment


                      • Biće i pomoć sa tribina. Ne treba se ni terati šega kad je u pitanju Mega, al danas nemaju šta tražiti. Mislim da će biti oko 20 razlike na kraju.

                        Comment


                        • Tomić o Filipu .Udrite po Šarcu

                          Što se Filipa tiče, ja sam ga želeo u timu. Kada sam odgledao njegove mečeve, rekao sam da mi odgovara njegov stil igre. Nikada ga nisam gledao kao Nebojšinog sina, već kao košarkaša. Odigrao je fenomenalno, posebno u plej-ofu. Mnogo je pomogao timu, ne samo tada već i tokom sezone. Na kraju, rezultati sve govore...
                          http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...-ga-nigde-nema

                          Comment


                          • Ne, nego ce reci da je tu posto je tatin sin..vise srece nego pameti..Lako je igrati kad tata dovede 7 stranaca pored..uf kako mi ide na zivac..neka ga..
                            Last edited by LosmiSK; 02-06-19, 15:55.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Nikakva sreca. Cinjenica je da je odigrao fenomenalno plej-of, posebno moramo da naglasimo prvu utakmicu polufinala protiv Partizana, kada su na -11 svi zabagovali, a Filip povukao.

                              Comment


                              • Polufinale kls-a[emoji848]

                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X