Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Okk I jeste Mega. Ova liga je baš cirkus... sad mi kaže čovek iz Mege da su Goga i Mišković u USA i da neće igrati PO ako se uopšte plasiraju

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
    Sam pricam da treba da se izbace iz ABA bar, smejurija. On jos gostuje po TV-u i sprda se.Kao menadzer Jokica gostuje xD itd...Nidje veze Bukvalno ce nam cela liga biti u 3-4 kluba.

    Sto se Nenadica tice, davno sam napisao da nema on kvalitet za nesto vise. Vidi se to jasno, tako da nam je nepotreban, probao Coki da ga nekako uvalja ali ne moze to bas tako.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Jedna kafanska prica sa tvitera.
      Zelimo Kenija Gabrijela iz Turk Telekoma

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Pu, pu, pu, daleko bilo. Ne postoji na terenu ako mu ne krene šut za 3 jer nema šta drugo da ponudi.

        Comment


        • Meni se činilo danas da je Nenadić bio korisniji od Radanova. Jes' da smo igrali sa nejakim protivnikom...

          Comment


          • Kako TJ Bray vrti pik i to ima bogalje ispod kosa, neverovatno. vec 6 asistencija xD
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Radanova covek i da saceka, ali Nenadic sa punih 25 godina ne dominira ni u kls. Tek sledece godine u EL covek nema sta da trazi. Bolje nek’ ide negde da igra. Samo ne znam koji nivo. Mozda neka Belgija, Rumunija....

              Comment


              • https://www.eurohoops.net/en/tradema...box=1558866283

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Kod Himkija prva dva imena su nasi buduci igraci.

                  Comment


                  • Evo jednog pleja iz Octagon agencije, ne znam kakav mu je status u USA.

                    https://basketball.realgm.com/player.../Summary/56862

                    Comment


                    • Kakav bi to zabod bio. Nemam pojma sta je s njim ove godine. Nekad mi je zao sto nasi nemaju vise hrabrosti da se upuste u takav rizik jer takvi igraci mogu da ti okrenu sezonu.

                      Comment


                      • Opasan igrač, pominjan je više puta ... mislim na Isaiah Taylor-a
                        kad smo kod Oktagon agencije, TJ Bray je isto njihov igrač ...
                        nek se Jelić potrudi malo.
                        Last edited by kankkunen; 26-05-19, 16:48.
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Sve je to u redu ali glavno pitanje je da li su oni u našem "platnom razredu" ili su samo iz kategorije sweat dreems?
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by kankkunen View Post
                            Opasan igrač, pominjan je više puta ... mislim na Isaiah Taylor-a
                            kad smo kod Oktagon agencije, TJ Bray je isto njihov igrač ...
                            nek se Jelić potrudi malo
                            .
                            Navodno se interesuju Bajern i Makabi, ako je istina onda su sanse slabe do nikakve.

                            Comment


                            • Nije uvek visina ugovora primarna, mnoge druge stvari su jako važne igračima ...
                              uloga u timu, trener, saigrači, takmičenje, grad ... i još mnogo toga.
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Ako je Makabi pokupio Nejta Voltersa (malopre negde procitah informaciju) onda im mozda vise nije interesantan TJ Bray.

                                Comment

                                Working...
                                X