Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ognjen Kuzmic will part ways with Real Madrid and he has been negotiating a 1+1 deal with Crvena Zvezda mts Belgrade.

    The deal hasn’t been finalized yet since Kuzmic’s priority is the end of the season in Liga Endesa, however, it seems more than likely that Crvena Zvezda will be his next destination.

    The 29-year-old Serbian center has been troubled by a knee injury and has played only 12 games with Real Madrid this season. Kuzmic played with Crvena Zvezda in the 2016-17 season winning ABA League, Serbian League, Serbian Cup and averaging 9.4 points and seven rebounds per game in EuroLeague.

    Kuzmic has the 2018 EuroLeague championship with Real Madrid as well as the 2015 NBA championship with the Golden State Warriors under his belt.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Pefi, djenka i kuzmic i dosta za pocetak.

      Bjelica je direktni krivac sto nismo otisli u top 8 i sto smo sledece godine ostali i bez EL. On se raspadao i kod raodonjica i kod alimpija. To naravno nije razlog da mu se ne daju pare potpisane ugovorom iako ih nije zasluzio.

      Comment


      • Pefi, Djenka, Avramovic
        Beron, Dobric
        Jankovic, Stratos, Davidovac
        Simanic, Tompson
        Kuz, Odzo
        Djordjevic, Ristic,

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • javili se Pefi i Djenka...pitaju koj nam moj.

          Comment


          • Kuzma i Djenka su uvek dobrodosli ...mislim da bi nam ekipa bila neuporedivo jaca i iskusnija dovodjenjem dva kvalitetna EL igraca...a pritom domaca igraca!
            Veliko je pitanje koga na pleju jer mi Markovic ne deluje realan ...mora se dobro razmisliti koga na pleju uzeti ...Avramovic bi mogao da bude zalog za naredne sezone ali da raste i razvija se uz nekog jako ozbiljnog igraca,pominje se Jankovic koji nije po mom ukusu i mislim da nam poded Dobrica ,Lazica ,Berona ,Davidovca ...ne treba
            Vidim da Faye nije u planovima vecine ..ja bi ga ostavio bez razmisljanja,vrlo kvalitetan igrac ,zahvalan a ne kosta puno !
            Last edited by darko pancev; 24-05-19, 07:26.

            Comment


            • Faje obavezno. Tesko je naci igraca sa takvim srcem. Kada imas srce sve ostalo je lakse.
              Uostalom mi jednostavno moramo ostaviti prostor za Borisu. Sledeca sezona je njemu(a i nama) veoma bitna. Vreme je za bitan iskorak. On moze mnogo bolje od ovoga sto je igrao ove sezone

              Markovic ili Dzenkins. Lako je
              Dzenkins
              Ali to je toliko nerealno da ni jedan Bajern nije mogao do njega. Preskup je on za nas.

              Comment


              • Originally posted by Ivan9 View Post
                Faje obavezno. Tesko je naci igraca sa takvim srcem. Kada imas srce sve ostalo je lakse.
                Uostalom mi jednostavno moramo ostaviti prostor za Borisu. Sledeca sezona je njemu(a i nama) veoma bitna. Vreme je za bitan iskorak. On moze mnogo bolje od ovoga sto je igrao ove sezone

                Markovic ili Dzenkins. Lako je
                Dzenkins
                Ali to je toliko nerealno da ni jedan Bajern nije mogao do njega. Preskup je on za nas.
                Ćoki magija kad mu obeca 30 min na partketu po utakmici doci ce on nama za 350 k

                Comment


                • Mogao bi Terza da tutne KK bar 500 'iljade evrića za jedno pojačanje. Jebala gi sujeta. Pa i FK Partizan je često davao i pomagao košarkaškom klubu.

                  Comment


                  • Djenka u Himkiju sutira 54% za dva 42% za tri za 6-7poena po mecu i to za 23minuta...covek ne sme ni da sutne
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Eeee ali Terzoni zna za jadac, vidi on gde je sada FKP a to je u mnogome pomoglo i finansiranje KKP te neće da ponavlja greške raznih taksista i praksista.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post
                        Mogao bi Terza da tutne KK bar 500 'iljade evrića za jedno pojačanje. Jebala gi sujeta. Pa i FK Partizan je često davao i pomagao košarkaškom klubu.

                        Sacekaj sutra skupstinu FK, pa kada izadje koliki je zvanicni dug a ne ono sto on prica okolo ima da zakuka da ga KK finansira a ne on da daje KK pare.

                        Taj film da Terza bilo sta KK pusti neces gledati, sem ako "duh" ne kaze drugacije.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Eeee ali Terzoni zna za jadac, vidi on gde je sada FKP a to je u mnogome pomoglo i finansiranje KKP te neće da ponavlja greške raznih taksista i praksista.
                          Ima i toga, a i Ćokija ne može očima gledati.

                          Originally posted by Šarac View Post
                          Sacekaj sutra skupstinu FK, pa kada izadje koliki je zvanicni dug a ne ono sto on prica okolo ima da zakuka da ga KK finansira a ne on da daje KK pare.

                          Taj film da Terza bilo sta KK pusti neces gledati, sem ako "duh" ne kaze drugacije.
                          Terza već jedan duži period vrti jedne iste cifre oko duga, ili oko 12 miliona ili 14. Mislim da će tako biti i posle skupštine. Sramota bre posle LŠ i love do plafona da ne da neki evrić i KK. Očigledno Terza i dalje krivi Ćokija da je drpio pare sa računa koje su bile namenjene FK.

                          Comment


                          • Originally posted by Stojanče View Post
                            Ima i toga, a i Ćokija ne može očima gledati.



                            Terza već jedan duži period vrti jedne iste cifre oko duga, ili oko 12 miliona ili 14. Mislim da će tako biti i posle skupštine. Sramota bre posle LŠ i love do plafona da ne da neki evrić i KK. Očigledno Terza i dalje krivi Ćokija da je drpio pare sa računa koje su bile namenjene FK.


                            Razlika izmedju cifre koje javno objavljuje Terza i one koje su zvanicne su oko 20 miliona eur. Kada je pricao da nam je dug oko 25 do 29 miliona Eur zavrsni racun za 2017 je pokazao dug od 43 miliona eur.Sada najavljuje oko 14 miliona a videcemo sta ce papiri pokazati.

                            AKo si pratio malo forume znao bi da tih cuvenih 500 k eur koje su stigle od Gasproma nisu bile namenjene ni dinara za FK jer je napravljen ANEX ugovora sa Gaspromom o 500 k eur za potrebe SDCZ koje potpisao Skundric tadasnji pred SD. To sto su pare od Gasproma sve isle preko racuna SD jer je racun FK bio konstatno u blokadi pa je Terza pomislio da je to isto uplata za njih.

                            Te pare su podeljene tako sto je ITodorov pola para dao na isplatu poreza koje je SD dugovala drzavi a ostatak para dao za sekcije unutar SD bez KK i FK kluba , ( KK je trebalo da pripadne 100 k ali nisu dobili niti su trazili).
                            Terza je malo digao frku ali mu je u sekundi objasnjeno cije su pare, on je za jedno prepodne nabavio pare od Djilasa i Koleta iz Cacka ( ubrzo i Violinsta stize iz Cacka kao pojacanje).
                            Tu su isto navijaci sa severa digli frku kako neko moze da uzme pare koje pripadaju FK klubu ali su oni odustali od bilo kakve frke kada im je predocen ugovor i namena uplate od Gasproma jer postoje i druge sekcije a ne samo ljubljeni im FK.

                            Terza ne moze ocima Covica da vidi samo iz razloga sto kada je odletela uprava sa Kokezom, Terza ostao kao spasilaca a kao protivkandidat za mesto predsednika je bio Covic na insistiranje Severa,
                            Jedan od razloga sto je Sever ljut na Covica a Olimpijakos, Omic su samo dodatno povecali jaz je sto je NC dobio "dobronamerne" instrukcije da odustane od kandidovanja za to mesto.

                            Time je otvorio front prema Terzi jer je Terze sebe video tu a vidimo da je bio jedini kandidat do danasnjeg dana, a i prema Severu jer oni kada nesto naume tu nema oponiranja.

                            Da zakljucimo, Covic ili ti KK klub nicije pare nije uzeo a pogotovo ne pare od FK kluba.
                            Last edited by Šarac; 24-05-19, 19:04.

                            Comment


                            • Ne kažem ni ja da je KK uzeo, samo bez obzira što je Terzi sve objašnjeno, mržnja je dušmanska pa on i dalje sumnja u Ćokija. Nisam pratio forume u vezi ove priče, al sam čuo razne priče u vezi ove teme. Verujem ti da je ova koju si ti napisao tačna.

                              Comment


                              • Zanimljivo jeste da je TJ Bray iz Oktagona, mada ne bi on pristao da bude drugi plej kad to moze biti u mnogo jacim i stabilnijim klubovima. Bice zanimljivo kako cemo ici, dal na sigurno i pokupiti domace igrace ili malo rizikovati pa ici sa strancima...Markovic ce tesko naci EL klub sledece sezone, bar ne neki iole jaci..Sta znam, nisam pametan

                                Nisam siguran koliko nam Faye moze doneti u EL isto. Sem ako ne mislimo da ce Simanic vaskrsnuti, ako ostanu oba, morace igrati daleko bolje u EL, ali posto EL nije prioritet mozda nije ni bitno...

                                Jovanovic ni Ristic po meni..za treceg centra..mada opet ne znam ni ko bi mogao biti treci, mozda oteraju Apica

                                Najvise me zanima kako ce na beku i pleju resiti situaciju..Na beku mi se sve cini da nece nista menjati
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X