Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Džaba je Bokan pisma slao, Bertomeu nije za to ni pet para dao.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Kazna je premala i donece dalje moguce gasenje lige ili nekih vecih opstrukcija. Ne moze NC da dodje i kaze ma necu da ispraznim tribinu nema trika i onda predsednik lige zove Buducnost i kaze da su uslovi ispunjeni. To tako ne ide, bice ovde tek sranja u godinama koje slede Bokanje bizon sad, jurice prvo mesto u ligi da bi imao domaci teren prednost

      Licno bih kaznio privatno Bokana i Covica sa 50k evra i 6 meseci van kosarke. To mi je jedina pravicna kazna za ova sranja sto su se desila. Klubove sa po 2 utakmice pred praznim tribinama, mozda i tri. To bi vec bila kazna, ovo je zajebancija...

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Nije Veteran, on je moj komsija a i drug u parteru B. Ganac misli na Biancorroso.

        Veteran se vise bavio zdravljem Stratosa i velicanjem Marijane. Malo je omanuo u svojoj zelji da zaigra Stratos.
        I on je napisao na Tviteru nesto juce na cestitku kluba Kuzmicu za 29. rodjendan

        https://twitter.com/Veteran1970/stat...58743440498688
        Last edited by Borca; 17-05-19, 17:34.

        Comment


        • Kuzmic - Jankovic - Markovic
          Aj u5 marki da ce potpisati

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • To bi bio savrsen trio, posebno bi defanzivno profitirali
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Kuzmic - Jankovic - Markovic
              Aj u5 marki da ce potpisati

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Mnogo je kume aj u dve marke.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Mnogo je kume aj u dve marke.
                Aj u jednu[emoji16]

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Disciplinska komisija ABA lige, nakon žalbe KK Crvena zvezda, ublažila je kaznu za incidente uoči majstorice finalne serije plej-ofa protiv Budućnosti, Kako je saopšteno na sajtu lige, Zvezdi ostaje novčana kazna od 35.000 evra, kao i dve utakmice igranja pred praznim tribinama.

                  Prihvaćena je žalba za kaznu da na sledeće tri utakmice mogu da uđu samo žene i deca do 14 godina.

                  Comment


                  • Klinci sutra sa Realom za finale Evrolige, po svemu vidjenom male su nam sanse ali da pokusamo, Tomasevic briljira na turniru.

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Disciplinska komisija ABA lige, nakon žalbe KK Crvena zvezda, ublažila je kaznu za incidente uoči majstorice finalne serije plej-ofa protiv Budućnosti, Kako je saopšteno na sajtu lige, Zvezdi ostaje novčana kazna od 35.000 evra, kao i dve utakmice igranja pred praznim tribinama.

                      Prihvaćena je žalba za kaznu da na sledeće tri utakmice mogu da uđu samo žene i deca do 14 godina.

                      Ima i ovo na kraju . Nema nagoveštaja šta bi ovo trebalo da znači

                      ABA League would also wish to inform the public, that there are disciplinary proceedings which are still in progress. In case of any additional disciplinary sanctions, the public will be informed immediately.

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Ima i ovo na kraju . Nema nagoveštaja šta bi ovo trebalo da znači

                        Pa da proglase pobednika i ucesnika sledece sezone u El, Bokan rekao da ne moraju oni da idu, ali vala nece ni KKCZ pa tako KKP ILI CEDEVITA.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Pa da proglase pobednika i ucesnika sledece sezone u El, Bokan rekao da ne moraju oni da idu, ali vala nece ni KKCZ pa tako KKP ILI CEDEVITA.
                          On (Bokan) to ne krije. U nekoj emisiji na TVCG , baš to je i rekao , čak sam siguran da je to bila ideja onog sastanka.

                          Ovo o postupcima u toku , stoji još od izricanja kazne za kkcz

                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Pa da proglase pobednika i ucesnika sledece sezone u El, Bokan rekao da ne moraju oni da idu, ali vala nece ni KKCZ pa tako KKP ILI CEDEVITA.


                            Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            .
                            Ovo o postupcima u toku , stoji još od izricanja kazne za kkcz

                            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                            meni lici kao da se cekaju pojedinacne kazne za Covu i Bokana zbog izjava.

                            Comment


                            • Originally posted by Stojanče View Post


                              Džaba je Bokan pisma slao, Bertomeu nije za to ni pet para dao.

                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Zahebo se i za Tea ali kod Duleta je samo neograničena prema Zvezdi u pitanju

                                Verovatno je Ganac mislio na ovoga

                                https://twitter.com/boyanowsky/statu...014669824?s=20
                                Ne, mislio sam na:

                                Mada se on u ovom twitu više zezao.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X